Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pár mondatban egy mindent átfogó jellemzést tudnátok írni a 2006-os Yamaha r6r-ről. Érdekelne ez a típus csak kíváncsi vagyok kinek hogy vált be, mi a tapasztalata. Utazó tempó, "kényelem", fogyasztás, hatótáv, megbízhatóság, szervízháttér, stb...
Előre is köszi mindenkinek!
ebay.com a barátod
Sziasztok nem tud valaki 2008 2009 es r6r hez fekete üléspupot? vagy esetleg hol mennyiért lehetne szerezni elörre is kösz!
szép csak sajnos gyenge a keret meg addig csak érdeklődni tudok míg az enyémet el nem viszik
HOLNAPIG ELADÓ!
170/55ös DUNLOP KR108 vágott slick szép állapotban,vágás óta nem ment egy métert sem,a képeken látható minőségben.Elsősorban pályára ajánlom.Én nem tudtam fölrakatni,ezért eladnám.
Ha érdekel még ma jelentkezz mert holnap visszaküldöm a gumisnak ha nem jelentkezik rá senki...
Ára:15.000HUF
Elnézést a késői válaszért.....az adatlapomon az eladó holmiknál mint hírdetésként kint vannak az elérhetőségeim!
Üdv! Ha gondolod az én gépem is eladó, nézegesd meg, az adatlapom eladó cuccai között megtalálod + szintén a használtautón is fentvan.
Szia! Nekem van plexim ha még aktuális! Tel:06306217608
Sziasztok,
eladó egy 2003-2005 R6-hoz passzoló, fekete színű jobb oldali oldalidom.Az idom javítva volt, belül hegesztették és újrafújták.
20-ért vettem, 20-ért adom, mert nincsen szükségem rá.
ELADÓ: Yamaha R6R '08
Modell év: 2007
Extrák: Power Commander III (Agonál padon beállítva), sportszűrő, katalizátor nélküli kipufogó, ValterMoto lábtartó, felhajló kuplung + fékkar, 520-as lánc 15-48-as áttétellel, 3db gyári indítókulcs.
Forgalomba nem helyezhető, kizárólag pályázásra alkalmas.
Km: 2900, ár: 1290000
üdv. eladó 99-00 r6-hoz a következők: komplett blokk szétbontva 1 hüvely és 1 dugó hibával (ezek kukák) ezen kívül a többi blokkalkatrész tökéletes állapotu! átíratható. valamint ehhez a típushoz még a képen látható többi alkatrész is eladó . kompletten egyben az ára az egésznek 100 eft. vagy külön is eladók! telefon: 0620/992-4528
Heló !
Keresek egy sötétkék R6 -os Yamahával közlekedő lányt......
Újpalotára tartott , útbaigazítást kért tőlem ... Ma 19:30 kor az M0 ás Csömöri felhajtójánál..... Aki ismeri kérem írjon rám :) Köszönöm
Üdv B.
http://www.kepesmotor.hu/elekt...
Ez mi, és számít valamit ?
Hi. Csak fullszint. Utcára 10W-40, erős igénybevételhez 15W-50. Én Motul factory 300V 15W-50-et használok.
elfelejtettem.2003-2004 es evjaratra
Sziasztok!
Ha valakit erdekel egy par uj,elso fektarcsa.
Szoljon!
Yamalube!Ásványi oil!Ezt rakják gyárilag.Van egy ismerősöm fent a nagy yamahában.Azt mondja a pálya gépek is ezt kapják.Ezt raktam én is bele.Full szintit nem nagyon istenítik.Fél szintit inkább.
Sziasztok R6 tulajok, a kérdés az 2005-ös R6-ba ki milyen olajat használ, illetve ajánlj? Fél vagy fullsynt legyen?
Köszi de már nem aktuális..
Eladó! Yamaha R6 03-05 kék sérült oldalidom és R6R-re hátsó fékbetét, szinte új, 500 km futott, de jó R1 04-06-hez és FZ6N és S-be. Ugyanitt slick és sportgumik eladók!
Sziasztok!
2000-es R6 ra keresek kék színű hátsó idomot. Elsősorban olyan érdekelne ami szép állípotban van és nem kell fényezni. Meg kellene még az alatta lévő idom is amin a rendszámtábla van, az is gyári állapotú.
üdv
szeretnék venni egy r6-ot és nézegettem őket találtam is egyet
de szeretném kikérni a véleményeteiket h mit gondoltok érdemes lenne e megvenni fejidomcsere fényszóró és akk már teljesen utcai állapotba visszahozni
itt a link
várom a véleményeket
Piötrö