Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv aya! sajnos nem találjuk a bowdent, pedig biztos vagyok benne hogy megvan. mégegyszer átnézem holnap is,és jelzem hogy meg-e van vagy sem. ha addig szerzel máshonnan nem probléma az üzlet ijen. hali.
hali! sajnos nincs nekem sem. eltudnék adni 10-et ha lenne. üdv!
Sziasztok. 2000-es R6-omon az ülés alatt találtam 3 csatlakozót ami sehova sem kapcsolódik. 2őre rá van téve egy rövidzár a 3. szabadon van. Csak kíváncsiságból érdekelne hogy mire lehet őket használni.
Szia vör7! Van esetleg 99-2000 R6-ra való gyári rendszám tartód? Egy kibaszott bontóba sincs, mindenhol csak 2001-02 meg injektoros alkatrészek
OK. VÁROK ...
azthiszem megvan, de meg kell néznem. visszajelzek nemsoká.
kuplung bowdened van hozzá ?
eladó 99-00 yamaha r6 bontott alaktrészek főleg blokkalkatrész de van néhány külső alkatrész is megegyezés szerinti áron. 0620/992-4528
eladó yamaha r6r, 2008-as-hoz 2 teljes gyári karcmentes idomszett, lámpákkal, tükrökkel, indexekkel, üléssel, hátsó lábtartókkal, rendszámtáblatartóval, patentokkal csavarokkal, újszerű állapotban kék és piros 2008-as színben. 0620/992-4528
Úgy lesz!
Jelenleg csak ez az egy fotó áll rendelkezésemre, megúsztattam a fényképezőmet és nem tudok róla többet csinálni.....de elég nagy méretű kép, látszik rajta minden.
OKés!Képet tudnál róla küldeni?
hali!
Gratula frobi,szép a gép,vigyázz rá
Hali! Még tavaly rendeltem bontóból úgy mint 99-2000-re való rendszámtartó, viszont átb@sztak 8000 volt, olyan mint az új csak az meg 14000.....indexeket nem tudok hozzá adni.
Hali!
De megkaptam az emailt...csak mindenhol jó de a legjobb rottyon estet tartottunk ismét...xDígy nem tudtam elolvasni csak most keltem fel!
De amugy fullos a tartó nincs el törve meg semmi?gyári?indexes?
Köszi a választ!
Üdv. mindenkinek!
: )) Én is R6 tulajdonos lettem...
Az öröm tárgya:
Csak "karcos", vagy csúszott a motor és "nagyon karcos"?
Hiányzik is belőle anyag?

Nah, van 5letem, hogy oldjuk ezt meg....beszéljük meg privátban, dobj egy mélt az excatx@freemail.hu címre.

Örök nyarat, ingyen benzint!
Nem néztem utána h hogyé mennek, csak az enyém is tiszta karc és megláttam, h árulod, gondoltam rákérdezek, de sajnos most nem tudok rá áldozni ennyit..
Ah értem, próba-szerencse alapon....

Az R6parts-on 16-ot kérnek bontottért, ami karcos.....20-at az újért....egy yamaha szalonban meg vagy 25-öt....

Ha komolyan érdekelt volna, leengedtem volna mondjuk 12-ig...
Igazából csak próba-szerencse alapon rákérdeztem, hátha olyan árat mondasz, amit nem lehet kihagyni.. Ez olyan 6-8000ret jelentett volna...
Szia!

Hát, ahogy gondolod.... egyezkedhetünk....de túl sokat én sem engedhetek.
Üdv!
Hali! Délután írtam e-mailt, ezek szerint nem érkezett meg 5000 lenne+posta (ha postán igényled az alkatrészt)
Hi! Kösz, még meggondolom, de ennyiért most sajnos sok
Hali!Mennyi a rendszámtartó?
Hello!
Irányár : 15.000 HUF