Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia,nekem van egy 2004-es mocim papirok nélkül 600 ezerért kitünö motorral.30 857 9034
2004-es yamaha r6-om van eladó papirok nélkül kitünö motorral 600 ezer ft-ért egyben pályamotornak vagy bontásra érd:30 8579034
szia EGRUS csinálta szép hangja van és 20
Szia!
Milyen a dob, és mennyiért válsz meg tőle?
Sziasztok,
a következő 2003-as R6 alkatrészektől kívánok megválni (persze nem feltétlenül és nem aprópénzért) mivel pályamotorrá alakul át a motorom.Ha valakit esetleg érdekel, keressen.
Örök nyarat, ingyen benzint!

tükör bal
tükör jobb
vázvédő bal
vázvédő jobb
felső takaró bal
felső takaró jobb
plexi
fényszóró
kormánykapcsoló
nyereg
hátsó ülés
hátsó lábtartó, konzollal bal
hátsó lábtartó, konzollal jobb
fejidom
oldalidom bal
oldalidom jobb
hasidom bal
hasidom jobb
ekeidom
faridom + fenéklap
hátsó lámpa
rendszámtáblatartó indexekkel, rendszámtáblavilágítással
első indexek
gyári kipufogó
Sziasztok!

2000-es R6-hoz kellene nekem fejidomtartó konzol,komplett lámpa,fejidom. Számom az adatlapomon!
Eladó R6R sportdob és gyári
hellóka

R6 gyári tükör vagy lámpa érdekel valakit?
ha igen akkor vagy a nyiregyi fórumra irjatok vagy az adatlapomon mailra mert itt nem fogom látni
Sziasztok! 5pénzért megválok tőle!
Sziasztok! 99-es R6-hoz keresek plexit, esetleg komplett pályaidomot!
Eladó Yamaha YZF R-series Szép állapotú versenysisak, D gyűrűs,Fog city páramentesítő fóliás,limitál darab
Karbon-kevlar-fiber.Sisakzsákkal.
Jah de van Bocsi!
70/9775761 a számom. Nincs elérhetőséged!
Üdv: atix
Halihó! Van egy szép állapotú 01-es R6-om eladó SÜRGŐS pici pénzért adom! De tényleg! Érd. Csak Tel:06306217608
Sziasztok,
ha valaki buktázott és eltörött a fejidomtartó konzolja, nem kell horror-áron újat venni, meg tudom hegesztetni és olyan lesz, mint az új.Ha valakit érdekel, keressetek az excatx@freemail.hu címen.

Örök nyarat, ingyen benzint!
2003
Helló srácók technikai infó kéne hányas évjárattól volt befecskendezös az R6?
Vitya 636!
Hogy lehet Téged elérni! Teló vagy mail cimet kérek szépen!

Üdv.
Sziasztok
Eladó egy ValterMoto lábtartó R6-hoz a 2006-os és 2009-es modellekhez egyaránt jó, mindössze 50 e. forint.
Ha érdekel hívj a 06203943458-as számon.
eladó yamaha r6-os 1999-2000 évj. alkatrészek. 0620/992-4528 inkább blokkalkatrészek de van egy pár külső alkatrészem is.
danger.hu
Sziasztok!
Lehet kapni R6-hoz (07es) hátsó lámpához külön búrát? Sikerült eltörnöm...:( Lámpának nincs baja...
Köszi!
Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem, 2003-as R6-omhoz (5SL) vettem gyári bukógombákat, de sajnos nem találtam sehol felszerelési útmutatót. Ha valaki esetleg tudna segíteni képekkel illusztrálva azt nagyon megköszönném! Ugye az idomot nem kell bántani? Jól sejtem, hogy a blokk felfogató csavarjaihoz kell rakni? Kell másik, hosszabb csavar?
Előre is köszönöm!
hát azt ide azé nem kéne.