Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Cserélt már közületek valaki '99-'01-es r6-on első gumit /60-ról /70-re? Befér a sárvédőtől, vagy fúrni faragni kell?
nincsgáz ...
szereztem már ...
Szééééép!
Ok!
Csak mondom megkérdezem..
Most úgy sincs sok kedvem.
Szia! Nem szeretném szétbontani a szettet.
Egybe szeretném eladni.
Üdv Istella!

A kormányteló külön is eladó?
üdv aya. bocs hogy csak most írok, csak most értem rá megnézni mégegyszer a bowdent, de most sem találtam, furcsa mert tudom hogy van , nem adtam el és még sincs meg sehol.
Sziasztok!
Eladó 2008 09. yamaha YZF r6r.
ár: 2.190.000
1300Km
érdeklődni: 17 óra után: 70/614-0566
ugyanitt teljes pályaára való garnitúra eladó: idomok, kormanyteló (hyperpro)karbon védők, áttétel stb...
nincsmit...
Nagyon szépen köszönöm a képeket!
íme a '99-es
Okés! Azért köszönöm az infót!
Szia

elmeletileg meg vannak a papirjai, gyakorlatilag viszont nincs nalam. Ismerostol vettem, es mivel egyszer mar anno alaszaladtam, lekerdeztettem a rendorsegen keresztul, hogy nem korozik-e: mivel nem, nem volt surgos a papir. Ugyhogy jelen allapotban nem forgalomba-helyezheto. Valoszinuleg szetbontom, es kiarulom alkatresznek.
Sziasztok!
2003-05 R6-hoz Termignoni karbon dob kitűnő állapotban (R46 Rossi replica gyári dobja) E betűs street legal, bilinccsel, összekötőcsővel együtt eladó. A termignoni matrica és a hangtompító furulya sajnos hiányzik. Nagyon szép hang! Részletek az apróban, irányár 39.900.
aya örök hálám
reggel lefotózom NEKED !
rendben ?
eladó egy leo titán dob karbis r6-ra. 40e
Dnor néztem, hogy eladó a Hondád. Lehet, hogy engem érdekelne a dolog megvannak a külföldi papírjai, tisztázva vannak a dolgok?
igen, igaz, beneztem...bocsi
Valaki esetleg tudna egy képet szolgáltatni a rendszám tartóról amilyet kerestem? veszek a Hilcz-nél újat, csak hogy tisztán lássam mit is kell magyaráznom majd a rendelésnél
Nemnem nekem is ilyen van eladóba ez már a ledes hátsóhoz való de azért köszönöm!
ez nem 99-es

az egyben van az aksi tartóval ...
nekem van egy , mert átalakítottam 2001-es ledesre a hátulját ....de megtartom egyenlőre , mert lehet hogy műszakira vissza kell alakítsam ...
ok rendben ...
ha máshol kapok , akkor ideírom ...


kösz ...
meg van hozza indexem is
Ilyet kerestek?