Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem elég hangos, próbálok majd vmi normális videót csinálni.
Köszi az infot!De most akkor hangos vagy sem?
Egy rendszeren gondolkozom de arra most nincs keretem...sajnos.
Esetleg egy videót csinálhatnál és feltehetnél!
Előtte egy 750es Brutalém volt és a hangja az nagyon hiányzik!
Azon Arrow Thunder volt az utolsó dobom és az nagyon állat!
Lehet meg kellett volna tartanom a dobot...
Szia! Én most cseréltem le a gyárit (csak a dobot)! Egy Yoshimura R55-öst vettem rá. A hangja kissé mélyebb lett alapjáraton és kisebb fordulaton, magas fordulaton még nem szoktam meg a hangját, de úgy is hangosabb persze...de ezt főleg azok mondják akik már messziről hallják, hogy jövök Visszaváltásoknál szeretem amúgy nagyon a hangját Persze levettem a dobot és kipróbáltam úgy is, ott a katalizátor, próbáld ki, úgy sincs durva hangja ha nincs rajta dob....szal csak akkor számíthatsz nagyobb változásra, ha megoldod a katalizátor mellőzését, vagy pedig nyitott rendszer, de az k*rva hangos meg drága.
Szia!
Látom van a gépeden kormány lengéscsillapító.Érdekelne,hogy ezzel miként viselkedik a gép?Nekem még nincs benne és igencsak szeret becsapkodni a kormány.Teljesen kiküszöböli a csapkodást?Előre is köszi!
Széles utat mindenkinek!
Köszi de nekem R6R-em van!
És nekem ha dob van csak cserélve,ott marad a katalizátor.
Attól tartok h semmi értelme a cserének?!
Én mindenféleképpen ajánlani tudom a dob cserét, de csak ha nem noname dobot raksz rá, énnekem pl Termignoni gyári kiegészítős karbon dobom van, és tökéletes, se nem túl hangos, de igen szépen szól. Ajánlom a márkát...
szia,kellene a hátsó ülés csak nem tudom mikor tudok felétek motorozni,esetleg ha véletlen t is ere fele motoroztok összefuthatunk félúton ha gondolod,vagy mit javasolsz?308579034
a te számod már nem tudom
csak ugy döntöttem hogy összerakom a mocit
Kipufogó (dob) cserét fontolgatok..
A kérdésem az volna h ha csak a dobot cserélem a hangja mennyiben fog változni? R6R-nek? Erősödik?Mert a gyári is nyitott...?!
A válaszokat előre is köszönöm!
Szia!
Látom keresel hátsó ülést. Ha gondolod visszaadom azt, amit tőled vettem, én kaptam időközben egy másikat. Természetesen a megegyezett áron. Dobj egy mailt ha érdekes.
üdv. váltóm van 2001-esé, ha érdekel hívj a 20/99-245-28 -as számon.
Hy! Az adatlapomon lévő e-mail címemre tudnál küldeni elérhetőséget? Lehet lenne 1-2 dolog ami érdekelne.
szia
engem érdekelne a hátsó ülés meg az elsö fékolajtartály,mennyibe kerülne a kettö összesen
2004-esre kellene 308579034
hellyileg hol laksz
Hello! Nekem is ez a típusom van és még nem cseréltem de szerintem nem jársz jobban vele! Sokat járok ki pályára és volt időm kitapasztalni a gumikat! Az a tapasztalatom hogy minél magasabb a gumi annál rosszabb vele motorozni! Olyan mintha nyúlna oldalirányba a pályán! Szóval hogyha rám hallgatsz akkor inkább próbálj meg minél alacsonyabb gumit rárakni, azzal sokkal jobban fogod érezni a pályát, de ha viszont csak utcán szoktad használni akkor viszont a magasabb jobb, mert ebbe rohadt kátyús útakba egy magasabb gumi azért jobban csillapít!
Üdv.: Feri
Sziasztok! Engem érdekelne 2001-es évjáratú Rj03-as R6-hoz:
-Fejidom
-Váltó fogaskerekek (tengellyel)
-dupla körlámpás fenéklemez(lámpával)

Ha tudtok akkor légyszi írjatok a csferi2@citromail.hu címre! Köszi!
1. kép: Micchelin Power ONE 2CT 120/70-180/55. Csak párban eladó: 25.000 Ft
2. kép: Continental RaceAttack 120/70-190/55. Csak párban eladó: 25.000 Ft
3. kép: Bridgestone BT-003R 120/70-180/55. Csak párban eladó: 20.000 Ft.
4. kép: Pirelli Dragon Supercorsa 180/55 - 13.000 Ft
Bridgestone BT-002 180/55 - 13.000
Metzeler Racetec K2 - ELKELT

TOVÁBBÁ:
Dunlop Sportmax GP Racer M D209GP 180/55 - 20.000 Ft
Dunlop Sportmax GP Racer D211GP 190/55-200/55 méretekben.

Ugyanitt slickek
Sziasztok! Nem találkozott valaki azzal a problémával, hogy menet közben fix fordulatszámnál a lámpa és a műszerfal erősebben világít pár másodpercre(felszökik a feszültség)? Esetleg összefüggésben lehet azzal hogy az előző Akksim hipp-hopp kinyúvadt. 2001-es R6
gödöllő
üdv. 60 eft. jó állapotúak.
Sziasztok!
Készletkiárusítás végett ár alatt eladók a következő gumák:

Michelin Pilot Race (Medium/Soft) keverékkel, nem friss gumi,de raktárban tárolt,napfényt még nem látott gumik 120/180-as méretben,csak párban : 43.000Ft/pár

Illetve: Pirelli Dragon Corsa 190/50 szintén zsír új, 25.000 /db

20/346 58 97 Utánvéttel is küldöm természetesen
Elsö kerék tárcsával mennyibe kerülne és milyen állapotban van?
hellyileg hol laksz?
eladó yamaha r6 ,99-00 komplett blokk , tökéletes állapotban, légszűrővel és házzal, gyújtásmodullal, trafókkal, kábelköteggel, átírathatóan ára csak egyben 200 eft. u.itt váz futóművek kerekek stb. eladó ugyanehhez az évjárathoz. 0620/992-4528
Köszi,de ez a fajta nem érdekel.
R6R-re van kormánygátlóm kicsi pénzért. Ha igaz, Daytona... Vázhoz rögzítendő oldalt. Bilincs a telón való rögzítéshez nincs meg hozzá. Illetve megvan, de azt használom az új gátlómhoz...
20.000,-
üdv! eladó 99-00 yamaha r6-os komplett blokk szuper állapotban papírosan, átírathatóan 0620/992-4528