Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok nem tudna valaki segiteni r6r-hez futómű beállitás kellene persze pályamotorozáshoz
Jahh 110 nel mar bekellett volna kapcsolnia regen..
akkor nem hengerfej tömítés kell bele ugye!? Mert ezzel rémisztgettek , a vízhőfok fekment 110-ig és nem ment a ventillátor,akkor csak olcsón meguszom
Hat elso korben szedjel le hozza egy service manualt. Abba megtod nezni, hogy van bekotve a venti, mi kapcsolja, stb... Regebbieknel hokapcsolo ujabbaknal az ECU kapcsolja a ventit.
Azt hiszem megvan mi a gond, bemelegitettem és nem kapcsol a ventilátor. Kérdés: most a ventillátor honnan kapja a jelet h menjen? Előre is köszi
üdv. eladó r6, 2000 évj.-hoz alkatrészek 0620/992-4528
hát azé nem mindegy .... Pl.: homokot ne öntsél .... , de szerintem semmi spéci nem kell bele....
Ezt sem tudtam...
Michelin Pilot Power 2ct-t, és Pirelli Supercorsát menniyre kell fújni pályára, ill utcára ?
ja és mindegy h mit öntök utánna v vmi spéci hűtőfolyadék kell bele?
Az ideális hőfok ?azt mondják?75celsius?
Ott adja le a motor az"előírt" teljesítményt!
Indítsd be,vedd fel a bukót,húzd fel a kesztyűt,ültesd fel az asszonyt?,szálítsd le az asszonyt,menj vissza,zárd el a gázt,rendezzétek soraitokat:D
Vazze,lehet má meleg is:)
nézesd meg ....
nehogy hengerfejes legyen ....
Zárt rendszerben NEM forrhat fel a víz,ott valami más gond lehet,nekem felment egy 3 perces:( piros lámpánál már 113-ra is,de a ventillátorok lerendezték fél perc alatt 99-re:)
nem mert pont ideális volt benne a mennyiség a 2 jelzés között, remélem nincs komoly baja
Sok oka lehet. Az is lehet hogy csak tultoltottek es kinyomta a felesleget, vagy rossz a zaro kupakod, de lehet komoly gond jele is. Erdemes megmutatni szerelonek.
Guminyomat nem R6-hoz allitunk, hanem gumi tipushoz, es felhasznalasi korulmenyekhez. Igy az eredeti kerdesre neml ehet valaszolni, nincs hozza eleg informacio.

Mondjuk egy D211 hatsoba 1.1 kell (hidegen) palyara. Egy Metzeler Z6-ba meg kb 2.5 turazni....
enyém nem szokott ilyent csinálni .... pedig városban lámpánál volt már 107-8 fok is ....csak bekapcsol a ventillátor és kész ....


ja városon kívül 80-85 fokos szokott lenni a víz...
hali mindenkinek
Lenne 1 kérdésem:
Most vettem használtan 1 R6-ot és mentem vele 60 km-t beértem vele a városban ott pedig hipp-hopp felment a vízhőfok és nyomta is kifelé a tulfolyón.Mikor kint voltam még nem mentem be a városba akkor ilyen 80-90 fok között volt. Mi ennek az oka, a hűtő tele lehet és azért nem hűl rendesen, mert a ventilátor bekapcsol?!
R6hoz úgy tudom 2,5 elöl 2,7 hátul....

Javítsatok ki ha hamis....
Szia a motort ne vedd ki csak hagyd ugya bowdeneket is had mozogjanak csak ne ekedjanak bele semmibe nekem is ugy van
Hali!

Mondja már meg valaki hogy hány bar-t nyomjak a gixer 750-em első illetve hátsó kerekébe utcai használatra. Érdekes módon ezt nem szokták sehol tárgyalni, pedig baromira befolyásolja a moci viselkedését. Köszi
Köszi a segítséget!
:) NEM... :)
hi ...

innen van a megaphone ?
Nem veheted ki az exup motort, mert hibakódot fog jelezni alapból!
A computerből sem lehet "kiütni" a te szavaiddal élve.

Két lehetőséged van:
1. Létezik nálunk hozzá kiiktató
2. bent hagyod a motort
Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni!

R6R-em van és most sikerült venni egy Akra Megaphone-t, a kérdésem az lenne, hogy a megaphone-nál ugyebár ugrik az Exup, és azt szeretném megtudni, hogy elég kivenni az exup-ot elektronikástól vagy a központi computer-be is ki kell-e ütni? Fog-e hibakódot kiírni be fog-e indulni? Szóval az install érdekelne!

Előre is köszönöm!