Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Segítség kéne. Gondok vannak az indexel. Néha működik, néha nem. Általában 1-2 szer működik mindkét irányba, utána csak balra, és a végén semmi. Vagy máűr alapból semerre sem jelez. És csinál olyat is, ha jelzek pl jobbra, elmegy a műszerfal, majd ellenőrzi a lámpákat és újra mutat mindent (mintha levenném a gyújtást és ujra rátenném) Hol kell keresnem a hibát? Mi köze van a műszerfalhoz? Kérlek segítsetek mert nem tudom hol kezdjem...
Még annyi, hogy pár hónapja nincsenek fent az idomok, ezért csak hátsó két indexel jártam...így többet villog ugye..

Előre is köszi!
Hi.
Alap, hogy megyek . Én meg azóta lemostam a gépet, ennyi.
Hale Orange,
jössz a 3. fordulóra?azóta már kitéptem a katot,meg raktam rá egy -1/+3 as áttételt.megyek ki holnap edzeni,2.08 az aktuális álmom.legútóbb összejött a 2,10
üdv:VIk
Sziasztok! ha valakit érdekelne yamaha r6-ra(2005) pályaidom akkor hívjon:06303996708
egyszer sem használtam, a motorstylingtól vettem,Fejidom, Hasidom, Faridom+fenéklap, Első sarvédő,Tank védő ,Üléstartóval. Fehér színű.) családi okok miatt eladó
60.000Ft
Hi. R6 Kupa?
Szia. Első körben teljesen ürítsd ki a tankodat és próbáld ki omv 100-as benzinnel (ne shell), lehet üzemanyag probléma is. Ha egy egész tank kihajtása után sem az igazi, akkor motor szétszed, kompresszió mérés a hengerekben és szelephézagok ellenőrzése. Ha még így sem lesz meg a hiba, akkor injektorsor környékén kell körbenézni.
Köszönöm, a választ, utánanéztem annak is, de itthon nem nagyon lehet R6 pályamotort venni, vagy ha igen, akkor nagyon lepattantat vagy csak elég drágán. Olaszból behozott motorokat is néztem, de azokkal meg le húzni, az ezzel foglalkozó gengszterek. Nekem meg sajna nincs arra időm, lehetőségem, hogy hozzak be egyet.
A sajátomhoz hozzá vagyok szokva, összenőttünk már, és ráadásul tudom, hogy rendben van, mert én magam használtam.
Hát, ha más nem lesz, mennek az alkatrészek a padlásra, szépen becsomagolva....
Szerintem anyagilag ugy jönnél ki a legjobban, ha eladnád a mocid, így, forgalomba helyezve, és vennél egy pályamotort vagy egy külföldit.
De a felesleges alkatrészeket is el lehet sütni, főleg ilyen elsőlámpa, plexi tükrök index, hátsólámpa idomok a kelendő. Kb 120-150 ezret tudsz igy kiárulni sztem.
Sziasztok!
Egy kérdéssel/kéréssel fordulnék Hozzátok:
régóta érlelődik bennem a gondolat, hogy mivel csak elenyésző mértékben használom az imádott R6-osomat az utcán, pályaidomot akasszak rá és mivel már most is szinte csak pályán használom, kivonatom a forgalomból.
Amiben a "segítségeteket" kérném az az, hogy szerintetek van-e értelme meghirdetni azon alkatrészeket, amik így feleslegessé válnak?Illetve hogy van-e köztetek olyan, akit érdekelnének az alkatrészek.Nyilván nekem az lenne a legjobb, ha valaki egyben vinné az egész cuccot, nem kellene darabonként hirdetgetnem, stb.stb.
Tehát komplett idomgarnitúra (pár karcon kívül sérülésmentes), vázvédő burkolat, első/hátsó nyereg, fényszóró, hátsó lámpa, indexek, rendszámtáblatartó, hátsó lábtartók, tükrök, mittomén...
Szóval, mi a véleményetek, lenne, akit érdekel?

Örök nyarat, ingyen benzint, sziasztok!
Szakemberekhez,esetleg"ilyet tapasztalt"sorstársakhoz fordulok egy kérdéssel
Van egy olyan prolémám,hogy amikor ráindítok a gépre elmegy minden kép,azt hittem az aksi,feltőltöttem,mentem vele,indulni akarok,semmi,próba,indítom--csattanik valami az aksinál
Lehet h. zárlatos az aksi?lehet ilyen 2,5 éves motornál?
Nekem volt olyan hogy reggel indult faszán,mentem 400métert a benzinkútig,tankoltam,indítom és nem akarja elkapni a fordulatot
Húzza az önindító mit a 7szentség de nem kapja el az alapjáratot,aztán rákapott de pörgettni kellett 2-3ezerig hogy le ne álljon.
Még egy gyors kérdés.....még hozzá az R6tal kapcsolatban. Volt e már valakinek az alapjárat megtartásával kapcsolatos hibája?Nekem alig volt 7 hónapos a motor, amikor először előjött, akkor kicserélték benne a fojtó-szelep szenzort, majd ez a hiba továbbra is megmaradt pluszba hozzájött, hogy elment a világítás. Így tavaly az elektronikát is cserélték benne. Közben lett egy "átszuperált" Remus dobom már erre is fogták a hibát, de hiába cseréltük vissza a gyárit úgy is leállt. Most lesz a motor 3 éves. Tegnap hoztam haza a szervizből, ismét fojtó-szelep szenzort cseréltek, miután Pesttel "kicigánykodtam" (fogyasztóvédelmi szempontból is joggal) a garanciát. Nem egy állandó hibáról beszélek, van hogy megyek 2-2500 km-t is úgy h semmi baja, viszont olyan is van hogy egy út alatt minden egyes lámpánál.....kanyarban....vasúti átjárónál leáll. A szerelők nem tudják konkrétan, hogy mi a a baja. Várom a javaslatokat!
KÖSZÖNÖM A SZAVAZATOKAT!:) Debrecenből és itt nem mesze lesz Böszörményben az I. Női motoros találkozó, amelynek keretén belül van ez a verseny, habár inkább falunapnak ígérkezik mint sem motoros találkozónak, de majd meglátjuk. Ha van még email kapacitásotok vagy ismerősötök, légyszi dobjátok tovább a linket és a nevem. Kicsit lemaradtam.....KÖSZÖNÖM A SZAVAZATOKAT!
Lindácska ment a pont! Cserébe azért egy kis infót,hogy mégis az ország melyik részéről pályázól!?
Én szavazok a cél érdekében de blokkolnám is a csajt
Te cudar nem csak gurulni akarsz
Linda baby egy közös gurulásért cserébe bármi akát 10 szavazatot is? ok
2006-2009 R6-hoz M-GP Growler Amerikai Superbike dobok carbonfiber, rendelhetőek még egy pár darab, közcsővel tartozékaival, dobozban!
Ár: 88.000.- Ft
Szállitási idő: 11 munkanap.
Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni egy női motoros szépségversenyben, amelyre beneveztem. Nem igazán a szépség, inkább az ismerősök száma a döntő. Mivel nekem is lassan 6 éve, hogy Yamahám van, ebből 3 éve hogy R6-om ezért bátorkodtam tőletek fórumozóktól segítséget kérni. Amennyiben tetszenek a képek, dobjatok egy szavazatot! Itt a link:
http://apps.haon.hu/szavazas/T...
Köszi a segítséget mindenkinek a probléma orvosolva ,az volt a gond h a relé ami a gombától jön és adja a ventilátornak a jelet h kapcsoljon az bedöglött, pedig mikor 1.-nek elhoztam tuti h ment. Mostmár faszásul müködik a gépes
R6Hustler!Eszembe jutott még valami!Nincs széthúzva a ventillátor csatlakozója?Motor bal oldalán a vázvédő idom alatt a vezetékkötegben találod.ÉN amikor gyertyát cseréltem elfelejtettem öszedugni a csatlakozót!Nem is kapcsolt a ventillátor!
R6Hustler!Nézd meg a kiegyenlítő tartályt!Ha nem úszik a hűtővízben olaj úgy tudom semmi baja a hengerfejednek!
Az egyik barátomnak ugyan ez volt a baja!Nem kapcsolt a ventillátora.Ő ezt úgy orvosolta hogy a motor jobb oldalán található gumicső és fém cső találkozásába egy másik csövet tett és ebbe bele heggesztett egy lada hűtőgombát!Ettől kezdve 75 foknál kapcsolta ventillátora.Effektíve szinte mindíg ment neki!Persze ez kókányolás,de ő így oldotta meg!Made in sufni tuning!
Üdv!Ramirez!
Halló Chrisz!Itt Ramirez!R6 parts.hu,Biker-world.hu
Ne zavarjon meg,ha az r6 parts-on 0db van ki írva! Hívd fel őket!Lehet van nekik raktáron!
Üdv!
Sziasztok! 2003-as R6 -hoz keresek "bubis" verseny plexit. Használt vagy új mind1, csak jó áron legyen.
Sziasztok!
2005-ös R6-hoz keresek kormánytelót. Valakinek esetleg nem porosodik a polcon? Még pénzt is adnék érte.