Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello

A legjobban akkor jársz ha e-bay ről veszed, kb 10 000ft - 20 000ft között van az angel eyes szett (tipustól függően) . Beszerelni kicsit macera, fejidom le, lámpa ki és méga búrát is le kell venni :S. de ha elkészül akkor elég fasza.
Carlo 75 Megkaptam az ülést! Nagyon szépen köszönöm De számlaszámot még nem adtad meg
Szeva HerrMano!
Láttam a képeid között egy R6-ot Angel lámpával.Kérdésem,hogy honnan,mennyiért és hogyan lehet bele csempészni?Előre is köszi!
Üdv.:Nagyi
Szia!
Nem tudom neked melyik kell, bár itt mindkettő van, a kerékjárati 12 eze, az alsó pedig 7 ezer forint.

Üdv: Andi
Sziasztok: 2007-2008 r6r pályaidomom van 50000 ha valakit érdekel. 20-450-2290.
engem érdekel...
vikoo@freemail.hu
első kereket hogyé adod?:)
hátsód nincs hozzá esetleg?
ja...01 es re kellene!
Szevaaa!
Ha valakinek esetleg van hátsó sárvédője nem elszállt áron megvenném...kösziiii
a fejidom repett a szélén.
eladó néhány dolog r6-hoz és r6r hütő
Sziasztok ELADÓ R6 03-05 MŰSZERFAL csak feldobod és már megy is 30 000FT-ért (új ára : 200 000ft ) és még egy adag cucc: sérült fejidom, oldal idomok, segédváz, váltókar, első hátsó ülés szakadtan, meg ami ,még eséskor szokott sérülni.
Huúúú de nagyon jó idő volt !
Szevasztok!
Lehet, hogy nem a legjobb helyen teszem fel ezt a kérdést, de mivel R6-om van...így csak ezt a fórumot szoktam nézegetni!
Szóval a kérdésem az lenne, hogy van egy Remus GP dob a gépemen aminek a végén van egy hangtompító, vagy szűkítő nemtom mi a pontos megnevezése, a képen látszik, hogy a belső cső ami problémát jelent. Azt szeretném belőle kibuherálni csak nemtudom, hogy hogyan lehetne kiszedni. Én úgy láttam mintha bele lenne hegesztve, mert szétszedtük már, de haverom meg azt mondja, hogy melegítéssel is kilehet szedni...
De így inkább nem akarom szétbarmolni, hogy nem vagyok biztos benne!
Aki esetleg csinált már ilyet, vagy tudna segíteni annak megköszönném!
Üdv!
Széles utat!
sziasztok,

van egy eladó hátsó felnim R6ra,féktárcsával, ha valaki ilyet keres szoljon
Szia! Ha gondolod, fényképet tehetsz fel róla, de csak ha nem akkora nagy nyűg! THX
Helo! Irtam a címre amit megadtál
Hát az nincs közel marad a posta.

Add meg lsz a tel számodat és a héten hívlak. (ha nem szeretnéd itt megadni, akkor küld el az fgytothkukacfreestartponthu-ra.

Üdv
Halihó! nardai vagyok (Szombathelytől Ny-ra bucsui határátkelő felé 15 km)
Igen, 2003-2005 -ig. Ha kell fénykép akkor valamikor tudok csinálni és fel is rakom.

Merre laksz? Az ülés most Budapesten van, de viszonylag sokat mozgok az országban.
Óhh... nagyon szépen köszönöm! Csak még egy kérdésem lenne: ez 2003-asra való, amit te kínálsz nekem? Ha az akkor természetesen elfogadom, persze 1000 köszönet közepette és a posta költség az enyém! Várom válaszod
Szia!

Ha még aktuális tudok adni egy R6 ülést, amin nincs rajta a bőr. A műanyag váz és a szívacs rendben és ingyen adom ha kell.

Üdv
Nem tudok vázgyengélkedésről
Amit tudok gyenge pontot (stunt célból) a segédváza gondolom gyárilagkruva könnyű alu, és az szokott leszakadni, de a sima váza nem hajlik, csavarodik vagy törik?
Nem tudok róla, hogy lenne gyenge pont haveromnak 2004-es van, eddig még volt vele gáz, 3 éve megvan neki és pakolt bele azért egy pár km-t....és nem lassan