Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi
szerintem , meg nem ....
és a betonon nem hal éhen ?
hát hogy ezek még nem injektorosak és többet esznek az átlagos 600asoknál. Meg még a K1-K2 széria gsxr-eket ajánlotta ismim mert az injektoros már.
köszönöm:) az exup szelep már ugrot ott nem vettem észre különbséget, de a katalizátórnál van a lambda szonda is ?
szalámit, meg füvet.
ezért kell betonon használni őket.
az mi , hogy sokat esznek ?
Kilehet szedni a katalizátort, masx középtartományban egy kicsit butább lesz a moci...
Sziasztok!

Nézzem aktívan az eladó R6osokat. Szombaton voltam egyet megnézni Kecskeméten mert lehet beszámítanák a motoromat. Mindjárt rakok a motorról fel képeket.
2001es, 35ezer km, 950ezer.

Viszont ismik akik látták illetve pár "hozzáértő ember" mondta hogy ne vegyek karbis R6ost mert nagyon sokat esznek. Mindenki 03tól az injektorost javasolja. Erről tudnátok tapasztalattokat mondani ? szűk a keret de nem akarok bevásárolni olyan motort amiben több haragot találnék mint örömöt
Sziasztok kénne egy kis segitség most cseréltem le mocimon a gyári dobot de a katalizátor benn maradt az is ki lehet szedni?
Sziasztok!
Régen jártam erre
Van egy 2005-ös R6-ról eladó fényszóróm, bal búra sérült, de felfogatások meg minden rendben van.... és van egy eladó sérülésmentes hátsó lámpám plussz 2 index...
Ha valakit érdekel : 06-20-5432-761
Én is így gondoltam. Köszi h megerősítettél benne. :)
ha télneg okosan mész vele 140 160 meg nem pörgeted nagyon 10 12 fölé 6l eszik
Értem. Ez azért csak korrekt. Kicsit soknak találtam a 8-10et utcán normál közlekedésnél. :)
PÁlyÁn Állitolag 10 de Én 8 fÖlÉ mÉg nem vittem bÁr csak 80km t mentem pÁlyÁn a de 200 alatt nem nagyon mentemazon a 80 km en
max 7 de akkor belemegy néha A 200 BA
óóóóóóóóó.....
ez igazán nagylelkű ....


meglátom ....
Szólsz, hogy kell és már intézem is
Ha más nem csap le rá 39 félé megkapod
intéződik ....
2002-2003-as R6-hoz pályaidom SÜRGŐSEN eladó!
Irányár: 40.000 ft.
tel.: 20/340-2334
nem ya, hanem aya. Már a nevedet sem tudod te dikszklexsziktyás alfbéta.
Chubby versenyszerelő. profi. komolyan.
kérdezd meg tőle!

Tárcsám intéződik?
ya biztos jutalékot kapsz ...

Faszán néz ki ....csak még azt is ki kell találnom , hogy hogy tudom felrakni az enyémre...
Mellesleg én láttam Chubby-nál az Akrát. Kibaszott jól néz ki!
Vedd meg! Sztem olcsón is adja!
te meg egy igazi hüle vagy ....
nem is vagyok őrűűűt ... a hangok is ezt mondták a fejemben ....