Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

örökmozgó vagy ?
sosem alszom....
mért nem alszol már aya ?
esetleg nincs valakinek eladó hátsó lámpája ...ehhez az idomhoz .....

ill rendszámtartó is érdekelne ...
Hát ha valami gyökér rendőrbe akadsz lehetséges,hogy kötekszik.
De ma már lehet xenonnal is venni motort.Meg kell próbálni beadni az ökörborjunak,hogy ez ilyen.Ezzel csak mindenki jobban lát téged és te is jobban látsz.Nem értem miért zavarja ez a rend őreit.Projektoros lámpába nem udom mit zavarja őket.Csak jobb.Az tény,hogy ha nem projektoros lámpába teszed az nagyon zavaró.Azt nem javaslom én sem.
Egyik ismerősöm azt mondja levehetik a rendszámot, ha motoron xenon lámpát használsz!
Igaz ez?
Sziasztok!
R6R hez gyári lánchoz 47 es fogaskereket nem tud valaki intézni?
Köszi
Te tudod hapsi!Azt tudom csak mondani neked,hogy a 35-ös is nagyon kemény.Szerintem 3-szor akkorát világít mint egy sima halogén.Kérdezz rá a xenon topicban.Meg van a xenon.hu Nézd meg ott.
Széles utat!
2 darabosat láttam h7-eset 20ért.

Nincs valahol valami Xenon turi?

A 6000K fölöttiek már kezdenek kékülni, a 10000k az már jég kék.
Szerintem is a 6000K-s nak van a legjobb fénye!
Azt mondják van 45W-os változat, és mégbrutálabb!


Milyen fénye van A:
Ha csak a tompított van benne akkor nagyon drága.Én is kérdeztem xenon topicban és nekem a gyerek 12-őt mondott.Nézzél körűl jobban.Ne kapkodd el.Amúgy én 5-ért vettem két trafót égővel. H.I.D. szettet.5-ért van egy brutál világításom.Cukor volt szerintem. Az új ára amúgy 15 ennek a szettnek.
Igen!
6000K 35W.Ez a legjobb.Fehéren világít.Nagyon brutál.
Ahogy néztem ezzel a slim trafóval 20ra jön ki...
6000K 35 Wattost tettél bele?
Ok majd csinálok párat!
Nekem ócsó volt!:-)Ismerőstől vettem.Kimondott motoros szettet olyan 12-ért már kapsz.Nekem sima autós kivitel van de tökéletes.Annyi szerintem a különbség,hogy a motorsnál vékonyabb a trafó.
Ha van időd dobhatnál ilyen xenonos képeket!

Én is teljesen rajta vagyok ezen a témán!
Mennyiért jutottál hozzá?
Cső Hapsi!
Kész a sárkány!Brutális lett a xenon. Akkorát világít.Pedig így sem volt rossz a lámpája.De így ha még este rányomom a refit kész fényágyú. Voltunk kint szlovákoknál vasárnap.Majdnem ott hagytam a fogam.A gyökér bírkája gyórsforgalmú úton index nélkűl gondólt egyett azt bekanyarodott balra a jobb sávból.Én meg már előztem balról mert csak azt láttam,hogy lassabban megy.Volt ám para.Utolsó pillanatban tudtam elhúzni jobbra.A kezemet nem mertem volna oda rakni az indexem meg a fa..kalap lökhárítója közé. Már láttam magam elött,hogy esni fogunk.És ráadásúl ugy kanyarodott mint egy tetü.Nehogy eltudd dönteni,hogy mit csinálj.Úgyhogy mindenki vágyázzon mert rengeteg kretén van az utakon akiktől már rég elkéne venni a jogsit.Sokkal több baleset van szerintem az ilyen béna fa..kalapok miatt,mint azok miatt akik egy kicsit gyórsabban mennek.További szép napot mindenkinek.Széles utat!
Eladó a képeken látható vadonat új karcmentes gerincvédős BOBLBEE motoros hátizsák.

A táska eredeti svéd gyártmány!

Felhasználható számtalan dologra:
- motorozáshoz
- téli-nyári extrém sportokhoz
- laptop táskának, stb.

Az index is tesztelte: http://index.hu/tech/hardver/t...

még nem használtam...minden papírjával együtt eladó

jóval a bolti ár alatt!

ha érdekel a profilomba van az e-mailem...
Cső!
nah, örülök h sikerült. :) Sajnos h4-es a lámpám!Pedig xenon majd kéne nekem is.
A móri időpont jónak tűnik, szerintem megyünk, jól bebaszunk este!
nah pá
Szevasz Hapsi!
Tavaj júli.4-5. volt.Kb. idén is úgy lesz remélem.Ott nem ilyen gyökerek mint komáromban.Túl vagyok már a gyertya cserén. Ne tudd meg mit szívtunk vele. Még ma belerakjuk a xenont ha sikerűl azt holnap vissza a burkolat azt próba. Tényleg hapsi ha H7-es a lámpád akkor lenne egy fölös xenonom.6000K-s.Szép fehéren világít.Szólj ha érdekel.Vagy ha valakinek kellene.Csáó!
Áhh nagyon durva volt. Csopperesek durrogtattak, szabályozták a gépet, de még előtte be is melegítették, aztán jött 5-6-7 csopperes, egyrésze szervező a másik pedig egy elég neves (külföldöon, nem itt) motoros klubb tagjai, és szépen megverték sorban azt a két illetőt és a haverjaikat is...aki a földre került az összefugdalták. Szép munka volt...volt köztük 60 év körüli is...másnap pedig sportmotorosokat, mondjuk őt figyelmeztették már előtte.
Ilyen találkozóra senki se menjen, remélem a következő elég ráfizetés lesz nekik...
Mór mikor lesz ?
Szeva Hapsi!
Ennek örülök,hogy lassan kész a géped.Nem maradtunk sokáig komáromban.Ittunk egy bambit azt mentünk fehérvárra.Ha egyedűl lettem volna megkerestelek volna de brigád másik fele menni akart.Majd üzenj elötte,hogy mikor jössz oroszlányra.Álltalában hétvégén érek rá biztosan.De össze hozzuk.Elég dúrva amit írtál a találkozóról.Akkor engem is meg kellett volna verniük mert volt egy párszor tíltás. Elmennek az ilyen emberek a pi...ba! Egy motoros találkozón mi legyen be se indítsák a motorokat nehogy hangzavar legyen?!Elég nyomorúltak szervezik akkor azt is!Amit mindenkinek ajánlok az a Móri motoros találkozó (galya völgyben).Iszonyat jó.
Rendben van. Vettem bele akkumulátort. Igaz két centivel vastagabb mint az eredeti, de szűken befért . Gond nélkül üzemel.
Nekem is van egy '99-hez. De ha neked van 2001-hez, azt megköszöm ha elküldöd.
Nem tud valaki eladó bontott, de sérülésmentes első lámpát és tartókonzolt 99-02 közötti R6-ra?

Nagyi! Valamikor gurulhatnánk egyet, nemsokára megyek Oroszlányba egy haveromhoz, akkor majd összefuthatnánk. Kezd összeállni a gép. Kár h nem találkoztunk a felvonulás után...de a találkozó nagyon szar volt, aki szabályozta a gépet este/éjjel, megverték a nagyképű szervezők ...szoval a komáromi találkozót meg kell gondolni, h érdemes e kint aludni.
És nem tudsz valakit akinek kellene?
Mocid rendben van már?