Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csabi, ne add meg aya-nak a számodat!
Őrült!
És...még valami...de azt le sem merem írni!

Fékcsöveimmel hogy lesz?
asszem ennyi a 99.-esé is ....

hmm ...

lehet , hogy komolyan érdekel a dolog .....ha alkuképes vagy ...
azért dobnál egy mélcímet vagy tel.számot ahol elérlek ...
kösz...
A gyári leömlőre megy rá, 45mm az átmérő.
http://www.youtube.com/watch?v... http://www.youtube.com/watch?v...

hangjáról esetleg van videó ?
ill a csőátmérőt meg tudnád mondani ?
Megérkezett a kompakt/kis méretű led-es fokozatkijelző ma.
2*3cm-es
univerzális
sebesség és fordulatszám határátlépés jelzéssel.
Egyenlőre korlázotott darabszámban...
brutto: 19.800HUF
40 péz, első blikkre
mennyibe fáj ez a dob ?
ha megfelel neked is a 1/18 mása
40.000km-nél kell ellenőrizni és ha kell állítani.
Ha megfelel akkor van egy matchbox bmw-m vhol a padláson Jó csere lenne
nem kel csere
autót akarok venni.Bmw e 34 típust benzinest.max erre cserélnék
Csere nem érdekel ? meg akkor dobnák rá egy kis moneyt
2006-2007 R6-ra új Akra megafon van eladó.
2004-es r6-os 20 ezer km rel nem tudjátok mikor kel szelepet álitani nála?
sziasztok
van egy eladó R6
Ha valakit érdekel vagy tudtok rá valakit

Nyílván lámer vagyok, de adnál elérhetőséget, ago motors? Ha már az adatlap üres, pedig most milyen praktikus lenne...
Érkezett váltó fordító szett, akit esetleg érdekel!
lassan megérkezik a exup motor kiiktató kis elektronika, ha valakit érdekel és ki akarja teljesen venni vagy pedig most Fi jele van miatta!
visszatenném a régi gyertyákat egy próba erejéig... ha azzal nincs ez a hibajelenség , akkor valamelyik gyertya rossz ....ne tévesszen meg hogy új
illetve visszavágnék a kábelekből pár milimétert, mert a cserénél kicsit megrángathatták ... jártam már így ...
Hali mindenkinek!
Ha valakinek netán valami ötlete lenne a problémámmal kapcsolatban.Most cseréltem gyertyát meg szűrőt takarítottam meg persze olajat cseréltem.Gyertya csere után zsír minden.Szinte alig pőrget az önindító már duruzsól is a gép.Viszont rá egy-két napra kihagy a valamelyik hengerem.Lehet,hogy nem csak egy.Érezni inkább alacsonyabb fordulaton pl.városban 40-50-nel haladva,hogy nem egyenletes.Ki-ki hagyogat.Gyórsításnál nem érezni a rángatást csak azt,hogy nem úgy gyórsúl érezhetően nem úgy megy.A gyertya cserénél mind a 4 gyertyánál ellenőriztem a hézegot.0.6 mm mind.Csak utána raktam be őket.Mi a bánatos nyavaja lehet vele. A fedélzetije nem jelez vissza semmi hibát.És a fogyasztása lement 5.5-re.Pedig azért cibálgatom a szarvát.Ha valaki tud valamit azt megköszönném. Széles utat mindenkinek!
kösz ...
Innen kívánok jobbulást annak a srácnak, aki ma Kecskemét és Jakabszállás között kicsúszott a kanyarban a kaviccsal felhordott úttestről egy piros-fehér R6-al. És részvétem a motor tulajának, aki kölcsönadta azt!

Ha tudtok valamit a srác állapotáról, írjatok!
ha lehetne , aludnék egy hétig ....
de nem lehet .