Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó!

Egy Yamaha YZF-R6R 2008-as fehér-piros színű! 0km! Új! 2 év garancia! Nem volt még forgalomba helyezve! Az ár tartalmazza a reg. adó és a névreírás költségeit is!
www.yamahakarsai.hu
Ár: 2.650.000!
Sziasztok

van nehany alig haszalt hatso fekbetetem, illetve bontott fektarcsam R6-hoz, (egyeb bontott alkatreszekkel (vizhuto, h. rugostag, lengovilla, nehany idom, ules, hatso lampa, fesszabalyozo, tank, stb... egyutt), ha valaki ilyesmiket vadaszna...

udv,
N.
Pontost már nem nagyon tudok mondani 2-3000 talán.
Az km-be mit takar?
Nekem nagyon keveset ment el a Brutalemon.
Nem sok jó tapasztalatom van vele....
És hogy tetszik a Michelin power 2ct-s gumi? Nekem nagyon bejön!
Áhh a felhajtható rendszámtáblatartó kimaradt :)
Még annyi, hogy ha esetleg valakinek van olcsó fokozatszámkijelzője, powercommandere, (köridőmérő), aranyszínű idomcsavarjai elmaradva egy 05'-ös R6-hoz az szóljon!
msn:peterbalassa @ hotmail com
Hali Bárdi, én is meglepődtem amikor a hirdetéseteket néztem, hisz extra jó ajánlatnak tűnik. Én isn emrég vettem egy R6-ot, ami mindkei szerint jó vétel volt 1,2millióért. Van rajta Hyperpro kormányteló, Pluig plexi, xenon fényszóró, ugyanazo kaz indexek, hátsólámpa mint a tieteken, yoshimura bukógomba, Termignoni dob, vadi új michelin pilot power 2ct-kel.
Ehez képesta tieteken sincs sok eltérés... +powercommander, - egy-két dolog, de igencsak hasonló értéket képviselnek sztem (max 1 100as eltérés).
Én a haveri körömben ajánlani fogom a gépeteket!
szívesen
Beszéltem is a sráccal. Szimpatikus, normális embernek tűnik, épp egy R1-t árul, annak függvényében tud lépni.

Köszi még egyszer.
Semmi gond, sőt, köszönöm, hogy ilyen figyelmes vagy
Fel is hívom a hirdetőt.
Persze az is lehet, hogy az a konkrét motor tényleg ennyit ér Ha pl. nem jár a motorja, vagy esetleg nem sérülésmentes. A bal oldali dekli, nem tűnik újszerűnek

És azt sem lehet kizárni, hogy a tulaj nagyon meg van szorulva és gyorsan kell a pénz.

Tuti van most sok jó vétel, de motorvásárlásnál mindig érdemes alaposan megnézni a gépet és a tulajt is
Bocs hogy bele ugatok csak a múltkor mondtad hogy el akarod adni a géped,és újabbat akarnál venni,itt egy hírdetés a srác ugyan olyat keres mint a tied.

http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Igazad van,nem ennyit ér,de sajnos Magyarországon most ez a szitu.
Gondold el milyen nehéz elmagyarázni egy embernek aki 3-4 éve vett egy motort 2.5-3.5 millió forintért,fizette az emelt törlesztőt emiatt motorozni már nem is maradt pénze,szóval ott van egy 4-5 éves zsír motor,alig van benne km az emberünk meg valamiért el akarja adni,behozza, és mondjuk neki,hogy jó ha a harmadát-negyedét megkapja érte mint amiért vette...nem hiszi,elmegy kicsit szétnéz vagy megpróbálja eladni,aztán rájön,hogy nem mi akarjuk átb@szni,de most MO-n csak jóval ár alatt lehet eladni bármit,vagy otthon lehet nézegetni. Viszont minden éremnek két oldala van,aki most akar motort venni és van egy kis kp-je,az nagyon olcsón,nagyon jó géphez juthat.
Azért ezt Te sem gondolhatod komolyan...Abból a szempontból teljesen jól csinálod,hogy ilyen áron adsz el motorokat,amiből még marad Neked is gondolom,de azt kijelenteni,hogy az a motor ennyit ér,kicsit komolytalan szerintem!
Sziasztok! lenne egy nagy kérdésem valaki tudja hol lehet valami egyedi kormánymarkolatot venni rendelni!?
üzenjetek! Köszi!
DEHOGYNEM! áh, csak viccelek...
Ok,csak tán nem haragudnak meg egy fórumon
Figyi mi csak bizományos értékesítéssel foglalkozunk,úgyhogy ha elmegy a motor akkor jó,ha nem akkor is....de szerintem ne itt trécseljünk,mert az R6-osok megorrolnak!
Tudom ilyet nem illik kérdezni de van pénz ebben a bizniszben,már úgy értem hogy ahogy elnézem meg csappant a motorvásárlás is.
Most csak ez van meg egy Aprillia Leonardo.
Lesz: GSXR1000K5,ZX 9 2000,GPZ 1100 DFI,CBR 900 RR '96,meg még amit hoztok...
Ja amúgy még milyen gépeitek vannak eladók,biztos király lehet élőben ez az r6
Pont erre a gépre gondoltam mikor itt el kezdtem kérdezősködni,nem is drága és fullos,de nekem már van gépem egy kawasaki zx636r.Látom a képeid alapján szereted a régi dolgokat,a merci meg a kawa jó gépek.
Vedd meg olcsóbban