Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Adee!
ha érdekel,akkor talán e-mailben tudok küldeni 1 angol nyelvű gépkönyvet.Hasznos holmi....
Olvass vissza 2-3 oldalt, volt róla szó nemrégiben.
heló léci mond már meg nekem milyen olaj kell bele az enyém 2001 es választ köszi előre
sziasztok nem tudja valaki,milyen olaj kell 1 Yamaha r6 -ba 2001 es?
Szia!
Én volnék a haver bocs, hogy nem reagáltam de közben meg oldódott a problémám!
14 liter? Gyóóóóóó
nekem 8 fölött sosem szippantott!
Pedig szoktam neki kenni...

Autópályán 7-et evett 200-as utazóval. Mondjuk nem szoktam hatban koppolni megelégszek a 200-al.
Szevasz Zotyó41!
Nem nagyon keresett a haverod.Nem kell neki?
Üdv!
5-8 ? .. bejáratós korában volt ennyi autópályán full kiakasztott gázzal megeszi a 14 litert 100km-en. Sztem a 9-10 literes átlag a valós (R6 2005)
Köszi az infót. Akkor kb 6-7 átlagba a fogyasztása. Nem kis étvágya van :D
Szerintem hasonlót kajál mint a régebbiek.

5 és 8 között. Max 10 lityi de az már Pályán
Sziasztok! Igazából érdekességképpen kérdezném, hogy tudja e valaki, hogy az új 2009es R6 mennyit fogyaszt normál (utcai közlekedés) és dúrva állatkodós módban? :D Sajnos a neten semmilyen infót nem találtam erről.
Köszi mindenkinek,megpróbálok húzni rajta.
Sanyi,később megnézem a Myvip-n az okosságot,mégegyszer köszönöm!
Jó Vagy!
na szarul teszi be a linket de ott van az alkatrészek közt kormánytájék 11900 ft a szett.
Szevasz!
A kormánycsapágyat kell meghúzni. Nekem is volt ilyen,és kissebb,vagy ovatosabb fékezésnél is előjön, ha ovatosan húzom a féket elkezd rángatni az eleje,darabos lesz a fékezés.Ha keményen fékeztem akkor nem.
Meghúztam a csavart és király lett.
itt a csapágy szett.link
az valószinü,hogy kormánycsapágy az én gépem is csinálta és csak fékezéskor rázott be az eleje. mióta kicseréltem a kormánycsapágyakat nem csinálja. de amugy egy bizonyos szintig lehet utánahúzni a service manualban megvan a nyomaték amivel utánahúzhatod. mert ha kopik akkor megnő a játéka és ha utánahúzol akkor jobban összeül, de a gyári értéknél ne húzd jobban meg mert akkor szorulni fog a kormány. ugyhogy elsökörben húzz utána és ha ugysem jobb akkor csere.
Akkor ott valami más gebasz lehet...
Centírozták minden? Felni nincs megütve?

Látom itt vagy a környéken. Van a Myvipen egy fórum Miskolci Motorosok Klubja! Szoktunk összejárni motorozni, túrázgatni, meg nagyon sok motorost ismertem meg ott!
HA nem vagy fent küldök meghívót ha kell...
kb. egy hónapja,már volt gumicsere,de az előzővel is ezt csinálta...
Mióta csinálja?

Én első gumira tippellek...
Üdvözlet!

Tudja valaki,hogy miért rázhat a motor eleje kizárólag fékezéskor és kizárólag 80 és 110 között....?A fékkaron semmit sem érezni...esetleg kormánycsapágy?
Pörög a fórum...
Volt valaki Kunmadarason?
Én voltam! Kafa volt, csak leégett az arcom...
Most hívott haver.Úgy néz ki,hogy mégis gurulunk egy kicsit ma.Szólj a haverodnak,hogy csörögjön meg azt átmegyünk tatára.Üdv.
Na itt végre vannak normális emberkék is.Beraktam a hirdetést a Pályázós topikba is azt egy kitartott suhanc elkedzte osztani nekem az észt.Reagáltam a drágának. E különben tök jó lenne ha ilyen közel vagytok.Tatára át tudok ugrani megmutatni.Rendszeressen gurulok arra felé.Még van egy kicsi rajta de nem sokáig tart.Átmegyek megnézitek azt eldönti a srác azt megeggyezünk.Tel. számot nem írok de az msn címem bent van az adatlapomon.Azt ott megdumáljuk.Amúgy te honnan írsz?