Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hmm ez érdekes amit adnak hozzá felhasználói kézikönyvet, abban 10000 km-es periódusok vannak. Ettől független én 3 verseny után kidobom belőle a lekvárt.
OFF:
YZF-R6R/YZF-R6SR
YZF-R6RC/YZF-R6SRC
SERVICE MANUAL
2002 by Yamaha Motor
Corporation, U.S.A.
First edition, December 2002
...
Printed in U.S.A.
(01)

YZFR6V(C)
SERVICE MANUAL
©2005 by Yamaha Motor Corporation, U.S.A.
First edition, December 2005
(02)
Hi. Nekem (R6 2005) angol és magyar nyelven is 10000 km a gyári szervízkönyvben az olajcsere intervallum


Gyári szerviz útmutató (de az összes angol nyelvű-eredeti- gépkönyv is): 6ekm/6hónap, amelyik előbb. Az olajszűrőnél írják, hogy minden második olajcserekor (12ekm) cserélendő.
Ők erre vállalnak garanciát új motor esetén.

"átlagos használat" fogalmáról, "szobahőmérsékletű tárolásról" nem írnak.
Továbbá Te erre nem vállalsz garanciát.
Elég jóóó!
Pssszzzzt!......ne áruld el! ...miért, pontosan milyen?
nem is akármilyen csajszi
Köszi! ...én eddig is R6 párti voltam, meg ez után is. Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve.
Mindenképpen nagy hőtűrésű Full-syn olajat, a felső viszkozitási érték (meleg oldali) legyen W50 v. W60. A Gyurkesz, a Mayer Peti, és jómagam is Q8 SBK Racing 10W50 tipust használunk, teljes megelégedettséggel! Ez marketingszagú lett...
Szia!
Milyen olajat ajánlanál 07es R6ba? Főleg pályán lenne használva (R6 kupán:P)
Mert kellene cserélnem már!
Köcc!
Sajna most darabokban van a bébi
2 hete találkoztam 1 Kadettel. A motorban annyi a kár hogy a Kadettot simán megvettem volna belőle
Mind 1 alakulgat, és ha minden jól megy Május végére újra nyeregben leszek.
Amúgy szerintem az R6 azért jó mert nem köszön vissza egyből. Pl itt a mi környékünkön kb 5 03-05 közötti van ebből 1 ilyen mint a mi fajtánk. (ez a szép piros)
Meg a 05 előttiekkel még túrázgatni is el lehet. Igaz R6R-t még nem próbáltam, csak ültem rajta, de valószínű jobban fájna a hátsóm rajta, meg a csuklóm...
Végre egy igazi R6-os csajszi itt a fórumon. Kicsit uncsi már,hogy a nők szinte csak a CBR600RR-t meg a GSXR-t istenítik.
Nagyon szép a vasad Sanyi.Akár csak az enyémet látnám. A kiput meg a gummát leszámítva szinte az egypetéjű ikertestvére. Talán még a tankpadom is ugyan az.Vigyázni is kell a szépsége miatt rá."-3 hete voltam siófokon vele.5 percre mentünk el mikor mentem vissza már ott fotózkodott vele két indiai csávó.Ott volt még velem másik 3 moci de természetesen csak az enyémet csesztették.Azt finoman el lettek hajtva.
Oksa!
Nagyon vadbrutálkirály a motorod! ÁÁ de jól néz ki!

De tetszik ez a dob

Arrow-nál vajon jobban szól?

R6klub.hu-n rajta van itt valaki?
A gyári: 15 eHUF, a Yoshi szintén.
Átlagos utcai használat esetén, jó minőségű, gyári ajánlást teljesítő olajjal, gond nélkül mehetsz 10 ekm-t, blokkcsere nélkül! De csak ha 1 szezonban mész ennyit! Tavaszra új olaj mindíg! (kivéve szobahőmérsékletű tárolás).
Annyi nekem is van tök nyugodt vagyok
bejött a gépezet?

nekem nagyon
Több, mint 8 éve motorozok....szóval csak nyugi... :)
14,4 az jó!

R6Girl! Most nézem 20 éves vagy és R6-al nyomulsz!
Nem félsz tőle? Engem mindig ver a víz mikor 1-esben ki kell húzatni
Még 2őbe is tud brutál lenni 8e fölött...
Figyi, inkább cseréld le az olajat 6000 km körül, mintsem, hogy egész blokkot kelljen!
Másik akksiról indul, működik minden. Töltés is van ha nincs rajta a villany akkor 14,4V ha rajta van akkor kevesebb.
Köszi az infokat. 2001-es. Holnap megkérdezem a miskolci yamahásoknál hogy mennyiért adják az akkut.
Köszi!

Igaz az hogy a 2003 utáni R6ok kibírnak 9-10e km-ert egy olajjal?
Használati útmutatóban azt írják nekem...
Yamahában mikor cseréltettem, a srác azt mondta 7-8e-nél azért hozzad...
Én egy új zselés aksira szavazok. Milyen évjáratú a mocid?
Célszerű általában egy olajcsere (5000-6000 km-ként ajánlott cserélni) + szűrőcsere, légszűrő kitakarítása, hűtőfolyadékkal feltölteni, aksit feltölteni, láncot megnézni, hogy megfelelő e, megtisztítani, valamint a gumik állapotát felmérni és a fékbetéteket átnézni....asszem most ennyi jutott az eszembe.