Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én is 10 50 re szavazok bár én inkább repsol párti vagyok mert a castrolt nagoyn hamisitják
Szia! A legjobb a Castrol Power1 racing 4T 10W-50.
Adj e-mail címet, küldök képeket! Aztán beszélünk az árról!
Használt, de jó vastag hús van rajta, ha gondolod megmérem, vagy lefotózom...
ne félj tartom a szavam, tegnap hívtalak hogy elmondjam telefonon de nem vetted fel! ha felhívsz mondok valamit!
Szevasz!
A gyári kipu mennyibe megy?A yosi mennyire van megsérűlve és természetesen mennyibe méred?Köszi.Üdv!
Szia!
Holnap tudok képet küldeni.
Szia!
A fékbetét új vagy használt?
Reméljük az aksi sz@r csak. Meg kellene nézni egy normálissal hogy úgy indul-e? Meg szerintem érdemes lenne megmérni van-e töltés.
Ha nem jutsz vele dűlőre egyik havernak van egy elektromos embere aki képben van, ha kell majd elkérem neki számát!
Ráraktam egy másik akksit akkor működött minden. Beindítani nem tudtam, mert ahhoz gyenge. Egy felet tekert az önindítón mielőtt megadta magát de nem olyan gyengén mint a lemerült akksik. És hirtelen se kép se hang. Töltő meg nem tud vele mit csinálni, nem tölti.
Megbikázod indul? Van töltés?
Üdv. Találkozott már valaki hasonló problémával? Amikor indítottam volna be a motor épp h tekert egy felet az önindító és elszállt minden. Műszerfal elsötétül, semmi elektronika. A biztosítékot megnéztem rendben vannak, viszont az akkumulátoron kevés a feszkó. Előtte hibátlanul működött szépen indult. Ha valakinek van eladó akkumulátora az szóljon.
Van pár eladó megmaradt alkatrészem '03-05 közti R6-hoz: 1 db hibátlan gyári kipu lefogató bilinccsel, 1 db Yoshimura RS-3 dob sérült, de javítható, bal és jobb kormány gyári, termosztát, ram-air műanyag beömlő, lábtartó konzol nélkül, gyári légszűrő, gyári láncszett első-hátsó lánckerékkel, első fékbetét garnitúra gyári, első gyári fékcsőszett, utángyártott első sárvédő, ülésszivacs (kb. 40x50 cm), hibátlan segédváz. Ha valami érdekel írj, vagy hívj: akirayanagawa@freemail.hu, 70/949-4341. Árak egyesség szerint!
Átíratható blokk ház! Nem ezt beszéltük meg
üdv. nincs sajnos.
undertail-ed van ?
eladó yamaha r6, 2001-hez hibátlan gyári főtengely 45000 ft. , valamint komplett hengerfej vez. tengejekkel ár 45000 ft, komplett váltó 40000 ft., plussz átírható blokkház, váznyúlvány, plussz apróságok megegyezés szerinti áron. 0620/992-4528
Kösz a meghívást! Megkeresem majd a Klubot.
Myvipen van olyan hogy Miskolci Motorosok Klubja!
Gyere be szoktunk menni csapatni, meg részegedni...

ha nem sikerül itt az e-mail-em: ezaz10@freemail.hu
Hali!
Plexiröl tudnál valami képedt dobni?

ezaz10@freemail.hu Köszi!

05-ös r6-ba milyen olaj kell nem tudja valaki?
Sziasztok!
Eladó egy pár 820Km-t futott Dunlop gumi.
2008 okt-ban vásárolt R6R-en volt rajta!
Csak párban eladó! 40.000 Ft.
Sziasztok,aki r6r hez 15-47 es áttételt használ 520 as lánccal,meg tudná mondani ,hogy elég e a 114 szemes lánc hozzá mert olyat tudok most eladót.köszi
Sziasztok. Nemrégiben vettem egy '01-es R6-ot. Azt szeretném kérdezni, hogy milyen szervíz intervallumok vannak, és hogy ilyenkor mit kell cserélni, ellenőrizni. Milyen olajat érdemes belerakni (utcán használom). Mikor van szükség karburátor szinkronra, szelephézag állításra?
Sziasztok!

Yamaha R6-hoz van néhány felesleges cuccom, hátha valakit érdekel:

R6 2003-05 gyári dob (használt) 8.000Ft
R6 2003-05 F.Fabri sötét plexi (használt) 9.000Ft
R6 1999-2002 K&N sportlégszűrő (YA-6099 teljesen új) 10.000Ft

Kérésre képek emailben (petars@freemail.hu). telefon: voda 94848huszonnyolc.
ok...