Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azzal az árral és felszereltséggel nem tudok versenyezni ....
Csö.
Aha ismerem Sanyit akié a moci........
Szia.
Mennyi lenne az ára?
Hi. Köszi, de megoldottam 20-ba goodridge szettel
Szeva kopasz!
4604-es hozzászólást nézted?
99.-es is érdekel ?
Ogre!
24-ért hoztak nekem szerelhető fém fékcsövet előre,jövő héten teszik fel,majd dobok fel róla képet,ha még nem találtál...
lényeg,h megjavult!
sziasztok mindenki.

R6-ost keresek megvételre....
2000-évjárattól. kb. 1 millióig, ha tud valaki jelezze.
Köszönöm előre is....
kösz
remélem nagy baja van az rsnek aztán megcsináltattom eladom és nem szenvedek vele tovább ...
ez alapján tudod kiszámolni a teljesítményadót :katt
jobban jártál ....
kösz szépen LFP-ben akartam kérdezni de úgy döntöttem kihagyom. köszi mégegyszer
ez erősen évjárat és biztosító függő....
Nekem a biztosítás 4500- negyedévente(K&H)
a motor 99 es és 17000 a teljesítményadója (120LE)
cbr topicba írtam neked. msot vettem észre h írtál ide
Na mi van Öcsi!
Meguntad az RS-t?
Sziasztok!

Vki letudná írni nekem mennyit kell fizetni egy évben az R6 után ? gondolok teljesítmány adó, kötelező stb ... Köszönöm!
Valszeg nálam is ez lehetett mert most már megint kezd frankó lenni.Valami nagyon ramaty lehetett a benya.Pedig mindig ott tankolok.Ugyan azon a kúton és mindig a 2-es kútján.Ez van.Remélem többet nem lesz.Már kezdtem parázni.
Szia R6! Őszintén kívánom ,hogy hamar talpra állj!Ha kell orvosilag tudok segítani Kaposváron! De ha már így is úgy is lerottyantál gyógyulásképpen a családdal gyere velünk kocsival /vannak kik azzal jönnek /Erdélybe júliusban . addigra már úgyis lábadozol. Ha gondolod írj nekem a motorostura@citromail.hu ra.
Siess + gyógyulni Manóbácsi
A Yamahánál 3600 huf + áfa.Ez a tegnapi infóm.Mivel tegnap kaptam.Tehát dúrván 4000 huf/db.Én kereken 2000 pénzért kaptam és adom tovább.Mivel nem kaptam darabra a minimum amit meg kellett vennem 10 db.Ezért a felét adom el.Szerintem ez egy nagyonis jó ár.Euróban jönnek a cuccok azért lett ennyi.Az iridiumos gyertya nagyon jó.Többet bír mint ez.Nem kell 20.000-km után cserélni hanem kb 25.000 km-t bír.Viszont iszonyat drága.Az egyik cimborám CBR 600 f-s mocijába is iridiumos gyertyát ír a gyártó és nem is talál azonos hőértékű gyertyát.Kapaszkodjatok!7000 forint /db alatt nem találni azt a gyertyát.Azért ennyit nem ér az iridium.Ez a CR10EK is egy nagyon jó gyertya.Üdv.
szar a linkelés: link, így már ok
Helló, egy pár fekete villa http://www.kepesmotor.hu/teles..." target="_blank">link van, ha esetleg bontóban nem találsz. 65 körül mérném a párat, sajna nem tudtam felhasználni arra amire vettem.
Sziasztok! Köszönöm mindenkinek a jókívánságokat, illetve a látogatást, nagyon jól esett! A vasárnapi balesetem következtében elszenvedett bokatörésem miatt lőttek a szezonomnak, a kettős törés miatti várható gyógyulási időtartam: 6-12 hónap...Ezután fogják csak kiműteni a lemezt, és a 3 csavart a bokámból. Szerencsére nagy fájdalmaim nincsenek (hacsak a lelki és egyéb dolgokat nem számítom). E sajnálatos baleset miatt eladom, nagy gondal felkészített, a Yamaha Harmatinál újjonan vásárolt, szervízkönyves (garantált-leinformálható km), rendszeresen szervizelt, tökéletes állapotú versenymotorom, forgalmi+rsz+törszkönyves, 3 gyári kulcs (1 piros-2 fekete), pályamotorozásra alakítva, SST600 szabályok szerint. Rengeteg extra, + sok gyári és extra tartozék, komplett felszereléssel pályamotorozáshoz. Pár extra a teljesség igénye nélkül: Egrus dob, Öhlins kormányteló, K&N sportszűrő, fém fékcsőszett, versenyfék+olaj (DOT 5.1), bukógombák, Dúzs idom, carbon kiegészítők, versenyláncszett + áttétel, LSL kormány, Berki féle hangolás, Pirelli vágott slickek, emelőbakok, gumimelegítők, stb. A motor original gyári, érintetlen. Friss, teljes olajszervíz. A többit telefonon...Irányár: 849.000.- HUF. Mobil: 70/949-4341
jah a gyertyák...persze megveszem, de ha esetleg valaki másnak is kellene átveheti. Nagyi, holnap megbeszéljük msn en!