Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ma összetörték a motorom...kellene hozzá pár alkatrész, első villák, felni, tárcsa, hűtő, segédváz, meg persze idomok. Elég durván néz ki. Bontót tudtok ajánlani, ahol ezeket beszerezhetem ? Úgynézki a váz, villanyak nem kapott, de majd kiderül.
Sose adjátok kölcsön a mocitokat....
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni hogy 2002-es R6 -ba hogy a legkönnyebb kicserélni a gyertyát, és hogy iridiumot érdemes e venni bele? Mondjuk én már azt vettem, de azért kíváncsi vagyok rá hogy van e jelentősége. Ha minden igaz akkor jót sikerült vennem, a száma CR10EIX. Köszi a segítséget!
Csaba
Nekem 3490-et mondtak darabjáért! akkor ez most jó,vagy nem...
kb 2 hete hétvégén elindultam,sárga már világított,nem volt időm megvárni,míg felmegy a víz rendesen,így hatvanegy-két foknál elindultam,kb 5 km-t mentem nem pörgetve 90-100-as tempóval,majd beértem egy faluba.Gáz vissza,motor torpan,mintha 3 henger menne.Megáll,mindegyik leömlő tűz forró,még mindig torpan,nem veszi a lapot!Tankolás fullra,10 alá nem enged,hátha megjavul(bár ha valami rossz lett vna,nem hiszem,h jót tett vna neki),és csodák csodája,megjavult!Szóval lehet benzin volt a ludas.Egyből mentem a szerelőmhöz,mondta,lehet Tőle!Azóta no para,semmi gond vele!
Ha már itt vagyok had kérdezzem meg mindekitől aki netán ilyet tapasztalt,hogy lehetséges-e,hogy a benzin minősége miatt érezhetően szarabbúl harap a paripa?Vagy valami máshol keressem?Mentem ma balcsira és érezhetően szarabbúl ment.Majd lent tankóltam és visszafelé talán már jobb volt.Remélem helyre jön a kicsike.És persze remélem,hogy csak a benya volt retkes vagy vizes vagy tudom is én.Amúgy mindig Shell kúton tankolok amikor csak tehetem.Ez a benya is onnan volt.És most a Mol kutassal mintha jobb lenne.De még mindig szokatlan.Hát röviden ezeket tapasztaltam.Előre is köszi a válaszokért .Mindenkinek széles utat a hétvége hátralévő részére.Üdv.
Helló nem vagy indriszkét!A szervizes ár feéért.Ami nagyon jó mert még a neten is lagalább 1000 huf-fal drágább.A szervízről meg nem is beszélve.
Valami van az msn-emmel .nem látlak és nem is tudlak felvenni
az e-mail címem:nzolee@citromail.hu
oké, felvettelek!
mennyiért tudtad beszerezni,ha nem vagyok indiszkrét?
Szeva Hapsi!Meg vannak a gyertyák!Ma veszem át!Vegyük már fel a kapcsolatot egymással. Mondjuk msn-en.Én próbáltalak felvenni de valamiért nem tesz be a címekhez.Próbálj meg te is felvenni azt amint vagyok vissza igazolok.Köszi.Csá-csá.Széles utat mindenkinek.
Sziasztok.
Nem tudja valaki mennyi és milyen olaj kell a 2003 -as R6 első telójába?
Van egy 2004-es R6-om ha valaki tudna bele forditott telót kompleten az enyém beszámitásával meg köszönném kérem jelezétek ha van valakinek.
Ha valakinek R6R-hez kellene kipufogó, a kipufogók topicban talál Termignoni Carbon GP Style slipont az új ár 2/3-áért azonnal átvehetően, gyári bontatlan sohafelnemszerelt zsírúj állapotban
Kigyó!

Nekem van eladó tömítésem hozzá de többe kerűl mint egy sőr!

Sannyi
Sziasztok!
Eladó lett a motorom!
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Sziasztok!
2006-os R6R-hez kell kupplungfedél alá tömítést gyártatnom. Ha valakinek már van sablonja és el tudná nekem küldeni emailben (vagy faxon?), azzal nagyban megkönnyítené a dolgom!
Fel tudok ajánlani érte egy sört.
Helló!
2001-es YZF R6-ra van egy eladó Bagster Design üléshuzat, piros-fehér-fekete, gyakorlatilag új, bagatell áron!
http://www.vatera.hu/bagster_u...
Ha valakit esetleg érdekel, írjon!
Szeva Hapsi!
Megrendeltem a gyertyákat.Lehet már hétvégén hozza a gyerek.
Köszi szépen! Igen, lapkás.
Mi a helyzet az R6S típussal
Nem kapsz követ,így van
az enyém is 2005-ös,2006-os forg. helyezéssel.Ha jól tudom,2006-ban nem gyártották már ezt a típust,csak az R6R-t.De kövezzetek meg,ha nem így van...
Ez a 99-esé, de elvileg ugyan az! Lapkás a szelepállítás ?
Lehet hogy 2006-ban lett forgalomba helyezve, de nem hiszem hogy 2006-ban gyártották. De Én sem akarok ám vitatkozni, csak gondoltam szólok.
Hali!
A Spiegler mennyibe fájna? Jól funkcionálna a gépemen... Na meg nem is csúnya...