Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok Kedves Kollégák!
Megtudná nekem valaki mondani, hogy mik egy 2001-es r6 szelephézag méretei?
Előre is köszi
Hát ezen nem fogok vitázni.Én tudom,hogy a gépem 2006-os.:-)Tudom,hogy 2006-ban már megjelent az R6R.Lehet az zavar meg nem?
Kétszer voltam vele pályán,ott sem volt vele gondom,elég hamar bemelegszik és kapaszkodik rendesen
Számomra egyértelműek voltak a visszajelzései,bevállaltam vele olyan ívet is amiről azt hittem számomra ez lesz a vég,de aztán kijöttem belőle
Ezt a hirdetést nézted már?
Szia, köszi a választ! Pályán voltál vele? Nem leszek idén a pálya örgöge, csak az érdekelne, csúszáshatárt határozottan jelzi-e?
Egyébként az eddigi visszajelzések alapján úgy látom, rossz híre van, de mégis, aki próbálta, az szerette, vagyis meg volt vele elégedve.
Hali,nekem is Conti Sport van a gépen,én személy szerint utcán használom és meg vagyok vele elégedve,csak jót tudok róla mondani.
Én ajánlom
Köszönöm!
szia! egyik barátom versenyzett ezzel a gumimárkával. az hogy jó-e vagy sem, majd te eldöntöd. havernak bejött, semmi probléma nem volt vele. de egy másik spannak nem jött be... kipróbálta utána a pirelli pályagumáját, és csak annyi különbség volt közöttük, hogy a pirellivel kanyarbemenetnél szinte hirtelen lefekszik a gép, eleinte ilyesztően de nem vészes. a continak másabb a karakterisztikája, azzal kicsit be kellett eröltetni a kanyarba de tapadással sose volt gondja
annyi h hidegben és melegben is a leglágyabb keveréket használta. ha utcára használod semmi problémád nem lesz vele szerintem. remélem vmit tudtam segiteni. széles utat és jó szezont.

HA VKI TUD 2007 R6R-RE POWER COMMANDERT AKÁR HASZNÁLTAN IS AZ IRJON LÉCCI! ÉRDEKELNE!
Üdv.
Úgy alakult, hogy most tudnék bartlba ingyé feltetetni Continental Sport attackot az r6-ra! Van valakinek tapasztalata, személyes, vagy baráton keresztül? Előre is köszi
Oké, majd azért irj hogy mennyi lenne, most tudnék 7 ezerért, de csak 4 db-ot. Meg jó lenne kicserélni akkor ha megy karbiszinkronra, nem kéne megint szerelgetni a tankot, airboxot, stb....

Fényszóróállítás biztos van, ha nem látsz vmi terentyűt, akkor 2 sima csavarral lehet állítani. Énsem találtam először, mert ugy nézett ki az a két csavar, mintha a lámpa hátulján fogná a műanyagot. Tekergess mindent, aztán csak rájössz
Csáó outlaw!
Lassan beszélek a gyerekkel gyertya ügyben.Kiváncsi leszek,hogy mennyi most,hogy elszált az euro de remélem nem sokkal több.Azt ha tudok valamit üzenek.Meg lehet meg is rendelem.Olcsobban sehol sem kapjuk meg.Majd jelentkezem.Üdv.
Én passzolom a kérdést, de sztem neked nem 2006-os R6-osod van. Legalábbis nem az az évjárat.
Üdv mindenkinek!Lenne egy kérdésem.Tudja-é valaki,hogy 2006-os R6-on hogyan kell fényszóró magasság állítást csinálni?Esetleg egy kis rajz róla vagy hol van az esetleges állító csavarja.Mert már kezdem unni,hogy feszt villognak este az autósok.És persze jogossan.A refim sem pont előre világít hanem jobbra kicsit fel.Nem a legjobb.Nagyon megköszönném,mert semmit sem találtam rajta és a könyv sem ecseteli ezt a dolgot.Bitte danke! ui.:az adatlapomon fent van a képe a sárkánynak
AlexCBR! Egy kipufogódob szállítását kb mennyiért tudnád megoldani Mo-ra amerikából? Ebay-ről rendelnék. Előre is köszi
Sajna még nem vásároltam onnan....ha elmagyarázod akk talán fogok.
ebay.com-ról vegyél olcsóbban meguszod...
Nincs mit! Én Xenont akarok majd venni
Köszi Tommy
eladó yamaha r6 , 1999-2002-eshez egy pár külsőalkatrész , és blokkalkatrészek eladók megegyezés szerinti áron! 0620/992-4528
Hi mindenki.
Keresek 2005-ös R6 első fékrendszerhez fém fékcsőszettet.
És 2003-2004-es R6 első fékrendszerhez, Spiegler fémhálós fékcsőszett, eloxált fittingekkel, szerelhető állapotban (csavarokkal, alátétekkel) eladó.
Szia!

Én tudok egy ilyet: KLIKK
van eladó sarokvédőm 99 es r6 hoz bal oldali tehát a váltóhoz 1500 forint
Eladó MotoGP gumimelegítő 55e-ért!
sziasztok! keresek 2007-es R6R-re elektronikát. power commander. akár használt is jó. ha valakinek van eladó, vagy tud, szóljon légyszi, vagy itt vagy email. előre is köszönöm! széles utat!
vasdavid@freemail.hu
r.3.14
hol lehet kapni okosba ilyen helyzetjelzőt mint a tiéd
régóta ilyent vadászok
R6Rbe2006