Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdvözlet! Van egy R6 ülésmagasság csökkentőm, ha kell valakinek írjon(matyasch@yahoo.com)
képek itt:
http://www.vatera.hu/wilbers_u...
ja meg van egy Bagster üléshuzat is:
http://www.vatera.hu/bagster_u...


Üdv!-Maty.
meg tudná valaki mondani hol van 2007-es R6-on az indexrelé?
Köszi előre is.
116.
sziasztok!
nem tudja véletlenül valaki hogy az r6r eken hány tagú lánc van gyárilag
Azt nem befolyásolja a gyertya szerintem.Nyugodtan csináld.
Csak azért kérdeztem mert a jövő vagy az utáni héten lesz szelepállítás-karbiszinkron, stb aztán célszerű lenne akkor cserélni a gyertyákat. Majd irj ha már tudod mikor lesznek meg! Üdv!
Szeva Hapsi!Lassan beszélek a gyerekkel mert gyarapodik a km a gépben.:-)Azt majd értesítelek.De jobb egy kicsit várni míg lejjebb megy az euro mert abban rendelik.No para!:-)
Nagyi! Gyertyákkal mi a helyzet ?
szia erdekelne a kip rendszer milyen arban va?
Szívesen,nekem nem került ez semmibe.Sajnálom,hogy nem találtál,esetleg még Súgó-Motor-t,illetve Ricsi-Bontó-t tudom ajánlani.Alkatrészek topic-ban megtalálod őket!Ha már ezt is próbáltad,akkor sajnos többet nem tudok!
Hello !
Nagyon szépen köszi hogy írtál! Ezeket már próbáltam és már sajna nincsen meg egyik sem. Azért gondoltam hogy írok a fórumba hogy háth tán vki tud vmit…. Jah amúgy én nem tom azt pontosan hogy mit történt vele én annyira nem értek hozzá de azt mondták hogy a 3. hajtókar elszabadult és ami biztos hogy kitört egy darabot a blokk oldalából….
Akkor ezt tisztáztuk. Indul a banzáj.
Ment a válasz a válaszra!
Én is.
Hi. Egyenlőre marad a mostani paripa ... nem sikerült a hitel a vevőnek
Gyári hátsó fékbetétek 500 km futott (jó R1-R6R-be, FZ6S-N-be is), sérült oldalidom kék színben, MotoGP gumimelegítő eladó!+Termignoni kipufogó bilincsekke, relé ledes indexhez vagy integrált lámpához, Valtermoto rendszámtáblatartó.
Már válaszoltam is!
Mi történt a Tiéddel?
motoralkatrészek
bontott blokk
Ha ők nem,akkor próbáld meg a bontókban!
Hello!
Engem érdekelne egy komplett R6-os blokk 99-02ig ha valaki tudna segíteni ebben az írjon a hondacbr600rr@freemail.hu címre!
Elvileg küldtem egy üzenetet.
hey yooo!
OK!
Jó. Most el kell mennem suliba délutánig tartsd meg nekem a cuccot ha nem gond. Addig kiötlöm az árat.