Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

valaki tud segiteni? vettem egy fokozatkijelzőt és nem tudom hogy hogy kell pontosan bekötni mármint van egy negativ egy pozitiv szál addig oké van egy amit a fordulatmszámmérő impulzusát veszi meg van egy ami nekem sárga vezeték az meg a programozó vezeték.. azt hova kell kötni? + hogy kell betanitani a készüléket? ha valaki tudja irjon!
Nem áldozom be természetesen, olyan gerincvédőre cserélem, aminek van mellvédője is!
Neked persze!
Alkudni lehet? Nálam is válság van de kéne egy ilyesmi.
Hát, szerintem nem helyes az alapvető védelmet beáldozod a pályázásért. Úgy jobban éreznéd azért magad pályázás közben, ha van proti, nem?
Ez egy érdekes téma,mert mindenhol más írnak az ACT/EVO XTRÁRÓL...van ahol full synt,van ahol félsynt...hétvégén megkergettem a motort egy picit és megszűnt a csattogás-kattogás...szeszélyes a kicsike...azért köszönöm a véleményt!
Dainese BAP 1 (D-TEC technológia) gerincvédőmet eadnám. 170-180 cm magassághoz, gumírozott pántokkal, tépőzáras vesemelegítőkkel, kiváló állapotban, másik protektor vásárlása miatt. 17 píz. Képek az apróban. 70/949-4341. Bocs az OFF-ért, kell a píz pályázásra! Válszág van, vagy mi...
Sziasztok!
Van 2 eladó sportlégszűrőm R6-hoz, ha valakit érdekel, bővebben itt:
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Nem 2,6 liter olaj kell a mociba ? Mert a szerelésije azt írja, viszont én kb 3,2 litert engedtem le belőle, úgy, hogy a szűrőt még le sem vettem...
Köszi a segítséget, de úgy néz ki jó a fedél, úgyh csak tömítés kellett!
Eladó egy pálya - faridom motoron még nem volt . a 99-es R6-osomhoz vettem , de nem passzol rá , valószínű , hogy a 2003-utáni R6-osra lenne jó, de mindenképp próbálni kell ...csere is érdekel ....
Eladó ZXR hatso sarvedo carbon boritassal, de azt hiszem mas gepezetre is jo (talan RR-en is volt fenn) - mindenesetre a 190-es gumi mar nem nagyon fer el benne, 180-assal tokeletes...
Az ACT-EVO Xtra 4T az csak fél-syn olaj! És ez biztos! Csak a Power 1 Racing a Full-syn. A hanghoz nem sok köze lehet az olajnak, persze ha ideje már akkor persze, kezd a cserével.
Szia,

ha jól tudom a lánc szélességét jelenti
A vásárlásnál figyelj oda, mert az 520-as (persze gondolom a többi is) többféle erősségben és O, X, stb. gyűrűvel kapható. Ha esetleg gyengét veszel könnyen elhasználódik, rossz esetben szakad
Outlaw!
Szosztinak van bontott blokkja,hátha akad nála fedél is...
Ha ezen a fórumon nem érnéd el,jelezd,küldöm az e-mail címét!
Helló outlaw!Motorbontók.hu-n próbáltad már nézni!
Ha ott nem lenne lehet ebben a bontóban van.Sugó motor:06705008881 hívd fel!Üdv!Ramirez
Hali!
2005- ös R6- ra 15/50- es lánckerékhez 520-as kell!? Pontosan mint jelent az 520- as szám!
Sziasztok! Segítség kéne: kellene 99-es r6hoz olajpumpa fedél(bontott is jó) és tömítés! Hol tudok ilyet venni? r6parts.hu-n csak az újabb típusokkal foglalkoznak.
Előre is köszi!
Inkább e-mailt adok, mert telefonon nem mindig vagyok elérhető. klemtomi@freemail.hu
A kiállítás után, a jövő héten utána nézek és mondok pontos árat. De ha adsz telefonszámot vagy email címet, akkor ott kereslek majd.
Szia sztok!
Talán van itt pár ember,aki gurult hosszabb-rövidebb ideig a 99-02-ig gyártott r6 szériából való kedvencével...van egy ilyen kedvencem és "szól" a vezérműláncom...Szervizes barátom javaslatára olajcserével kellene kezdenem,aztán ha nem segít,akkor szétkapjuk,de hátha igaza lesz...Castrol full sintetikus olaj van a gépben,azt hiszem ACT/EVO X-TRA 4T 10W40.Van ahol félszintnek árulják,de ez full és ez tuti!
Valakinek tippje vagy inkább tapasztalata erről a szériáról?ha minden kötél szakad,akkor Yamalube...?
Szosztinak köszönöm a korrekt csomagküldést!
HY!
Igen, Pisti a faterom. Itt a fórumon érdeklődtek utána 1-2-en. Azé lesz, aki hamarabb elviszi. Hívd fel : 0630/9797391
valaki segitsen már nekem ! nagoyn megköszönném kéne nekem 2 db féktárcsa csavar mert most vettem észre hogy nincs benne ahogy szereltem bár nem hanyagságbol hanem igy vettem a gépet R1 rn 01
hali!
Engem érdekel a dolog!
Hogy hogy eladjátok?(Pisti a faterod nem? )
mondd neki, hogy nekem kell:D:D:D