Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy R6R hátsó keréken gyári állapotban 105-107LE-t kell, hogy tudjon! Ez jóval több 110LE-nél a főtengelyen. Sztem ott vmi nagyon nem okés. Biztos, hogy a főtengelyen volt 110le?
Sziasztok!
Van egy komplett r6 blokkom szétbontva(sajnos) hengerhibás de a többi része (főtengej,hengerfej, váltó,vezérmű, karbisor,stb... tökéletes (egyébként 2001-es)
Esetleg ha érdekelne valakit így egyben oda adnám 60000-ftért, vagy darabokban is lehet! :06306217608
Vagy tudja valaki hogy mennyiért javítanak egy ilyet?!
Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni: Kb mennyit veszít egy moci a teljesítményéből? És mi az ami még normális?

Egy R6R-ről van szó, ami papíron 128 Le és a tengelyen 110 lovat mértek?!

Előre is köszi!
hát nem szeretik a rendőrök, de ezért vágatom meg! Így olyan mint a gyári mintás, és 100ból 1 rendőr van, aki felismeri, hogy nem utcai gumi!
Utcán megbüntetnek nem ha nem mintás na ha a conti nem jön be hozzád fordulok....
Igen sokat segített a véleményed köszönöm szépen
Szevasztok!
r6-ra most készül a rendszámtartóm, kb 115fokos szöge lesz. Jár majd érte 20ezres csekk? persze nincs rendszámvilágítás benne, se prizma.

További üdv.
Szia Viko!

Nekem van egy pár kormánycsutkám r6r-hez!
Ha kell szólj! 06702195707

üdv!
Én nem nagyon próbáltam utcai gumikat, főleg slickkel megyek, de azokat szívesen ajánlom! Utcán is használom és tökéletesek, pályán meg jobban bízom bennük, mint a mintásakban, de ez nem jelenti azt, hogy azok nem jók!
Szólok
Hol érlek el?
Karesz, ha kell ilyen gumi, szólj.
Én ezzel megyek. Kevés az összehasonlítási alap, de elégedett vagyok vele. Előtte Pilot Power volt a gyári gumi. Ezt követően a street verziót használtam. Ezzel kétszer megcsúsztam. Az egyik elég durva volt, ma sem értem miért nem estem el, de a gumi oldotta meg a szitut helyettem A másik alkalommal kigyorsításnál elindult, de olyan finoman, hogy igazából királynak éreztem magam. Csak annyit csináltam, hogy nem tekertem tovább a gázt és simán visszajött a tapadás, gond nélkül folytattam. A street verziót párban eladom ha kell valakinek

Ezután competition volt a gépen (ez lesz idén is valószínűleg). Mentem mediummal és softtal. Egyik sem csúszott meg. Nekem érzésre jobban bejön a medium. Valószínűleg az a futóműbeállítás amivel megyek ezt támogatja és a softhoz nem tudom, mit kellene állítani. A soft hátsóval mentem három versenyt. Az első kettő után gyakorlatilag alig volt kopás a felület szép tiszta volt. Az utolsó versenyen (október 13 fok) viszont teljesen kinyírtam. Valószínűleg ehhez a hőmérsékléthez rossz volt a guminyomás, amit választottam (1,8) és a futóműön is talán kellett volna állítani.

Remélem segítettem
Hello Gyurkesz!
Conti Raceattack comp.-ot próbáltál már? Vagy valakitől véleményt aki használta?
szia,hasonló gátlód konzollal 2007 es r6r hez van e?kormánycsutkák is érdekelnének még.
Szia!

Én személy szerint lebeszélnélek a qualifier-ről! Nekem nagyon nem jött be a nem RR változata. De ha neked jó akkor használd nyugodtan. A supercorsa sztem jobb, bár csak hallottam róla, nem próbáltam. Ha viszont cseréled, szerencsésebb, ha az első gumi a tapadósabb, és nem a hátsó.
Szia. Igen, ez az érdekes zaj előfordult már más R6-ban, 2004-es és 2005-ös modellekben is. Mintha egy szervo motor nyitna vagy zárna egy adott fordulaton (6000rpm körül találkoztam ezzel), de semmi hibát az ég világon nem találtunk a szervízben és azóta is probláma mentesen működik minden. Ha megtalálod a zaj forrását és okozóját szólj nekem is légyszi
valaki segítsen.2005 ös r6 3000 fordulaton becsörög valami.de nagyon vezérműlánc hangja van de tuti a motorból jön,és sem alatta sem felette nem is csinálja.20000 van benne de mikor vettem(10000km)már akkor is csinálta.találkozott vki ilyennel?ha tudtok segíteni mondjatok vmit.árthat a paripának?köszöntem
Hát én túrázgatni is szoktam :) és eddig mögöttem sem panaszkodtak:)
Yamaha R6 03-05 sérült oldalidom
Yamaha R1 04-06 hátsó fékbetét eladó, de jó FZ6N és S-be, R6R-be, szinte új, kopás alig mérhető rajta...
Üdv. Tanács kéne, jó!
Gumicsere előtt állok, qualifier volt rajta, a hátsót cserélni kell. Azt keresek rá eslősorban, de most kinézne jó vétel supercorsában is? Van vele tapasztalat ezen a típuson? Ha elől marad a qualifier, nem gáz ha hátul supercorsa van?
Előre is köszi!
99-02 az ára 50000 ft.
Helló! Agátló melyik R6-ra jó, és amúgy mennyiért pazarlod?
OK! Helyes! Majd megsasolom!