Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Én is örömmel részt vennék egy ilyen focis felhajtáson, csakis támadó szellemű középpályásként (kispályás nyelven: elől-hátul egyaránt) Időpontot konkretizálni kellene Április első hete nekem jó (hétközben-hétvégén egyaránt)
Kedves R6 tulajok!
Nem tudom,olvastátok e,de focitornát szervez(ne) a SportMotor,ha lenne rá elég jelentkező!Az időpont április eleje,helyszín Bp.
Mennyire lenne kedvetek egyet ökörködni,összejönne a csapat?
Én benne lennék,mint hátvéd!
Üdv:B
MotoGP gumimelegítő; Yamaha R1-hez Valtermoto rendszámtáblatartó, integrált hátsó lámpához relé, kis fogaskerék, hátsó fékbetétek (jó R6R-be is); Yamaha R6 03-05 sérült oldalidom; slick gumik eladók!
mert nagyon megvan dőntve......
kössz az infot, tehát kellene rá rendszámvilágítás vagy miért büntetnek meg?
Köszönöm, én kerestem,vagyis még mindig keresek,mert ez sajna 99-02 R6-é.Már én is néztem ezt,árban is nagyon jó lenne,de sajna ez a régié!
Üdv:B
Ez mind igaz, de azért közel 10%-os eltérést nem hiszem, hogy okozhat, bár nincs benne tapasztalatom.
De ismerek pár fékpadi eredményt R6R-el kapcsolatosan, és azokhoz képest ez eléggé elmarad!
Teljesen igaz! Havernak van egy GSX-R 600-a K7, majd azzal kipróbálom! Aztán vagy elmegy, vagy nem...
Igazán nincsen mit.
A fékpad adatai csak viszonyításra jók, de azon belül is eltérést okozhat a gumi kopottságától kezdve a hőmérsékleten (nyár/tél) át mindenféle. Egyszerűbb - ha nem okozhat már váratlan helyzetet - gyorsulni egy haver hasonló bringájával. Ha attól nem marad el, vagy jobban megy, pedig a fékpad szerint a fele ménes hiányzik, számít a mérés? ;)
Arra jó a gyári adat, hogy jó nagy teljesítményadót lehessen fizetni...
Köszönöm segítségedet! Most már azért nyugodtabb vagyok..
Sziasztok!

Ki keresett hátsó ülést 2003-4-5 ös r6-ra?
Találtam egyet itt a link!
http://www.grandemoto.com/adat...

Egyébként ha tud vki akkor nekem is kellene r6r-re hátsó ülés!

Sannyi
Hello,

Ha előkapod a józan eszed, akkor nem képzeled, hogy reális választ kaphatsz a kérdéseidre. A mennyit veszít-hez kéne egy bizonyos eljárású paddal főtengelyen (kiszedett blokk) mérni és ugyanannak a keréken mérő változatával... Mi az ami normális? Ez nem fog menni.. :)
Papíron nagyon könnyű bármit írni, tekintve, hogy főtengely adatokat adnak meg, amit a kommersz, keréken mérő padokkal nem lehet mérni, ezért a vevők nem mehetnek perre a gyártóval/kereskedővel. Minden főtengelyre visszaszámoló képlet téves, amelyiknél a hajtási veszteség a teljesítménnyel együtt növekszik meghatározott mértékben.
Amit tehetsz: ugyanott mért másik r6r eredményét vedd alapul.
Gátlom most nincs kormányom van.
Ok! Köszi a segítséget!
Nem tudom, de az elég kevésnek tűnik! A 2003-2005ös R6 tud keréken 101-103LE-t! Érdemes lenne megméretni máshol is, és megnézetni egy szerelővel.
Ja és 270 ment a padon állítólag!
Ha mégis gebasz lenne valami akkor mi lehet?
Hát, én megmérettetném máshol is. Pl: http://propose.shp.hu
Az így elég kevés! Szóval lehet érdemes lenne átnézetni alaposan lehetőleg hozzáértő szerelővel!
Teljesen Gyári és 2006-os
RedBaron M1 törökbálint
Hát nem akarlak elkeseríteni, de az nem egészen természetes. Lett rajta vmi módosítva? Kipuff, elektronik stb? Az még okozhatja, bár ez elég nagy veszteségnek tűnik! Lehet érdemes lenne máshol is megméretni. Hol csinálták?
95 LE-t mértek a hátsó keréken! 7800km van benne!
Aztá lehet hogy nem a főtengely volt csak én értettem félre
És az elképzelhető, hogy nem pontos a pad?
hello.
Én 25-őt fizettem....
de rendőrtől függggg