Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Javítok : "S.T.#81"
Bocs Tibi
Szia!

Köszönöm az infót, de S. T. 88 (remélem jól emlékszem a usernévre) segít és megcsinálja a festést. Egyébként egyszínű fehér lesz a gép. A tank az gyári kék marad és idén a számokat is kék alapra rakom majd fel. Szerintem így egész összeszedett képet mutat majd
Van itt egy srác a fórumon, BP közeli asszem, a Fotók rovatba felrakott már pár munkáját, sztem szépen dolgozik, és állítólag megfizethető! próbáld megkeresni. Csinált 1 2002-es R6-ot MOTOGP-s FIAT-YAMAHA designel!
Igen,sérült elsö ülésem nincs csak hibátlan.
kösz... ez volt a baj ....

meg sem néztem , mert beindult , de éphogycsak az alján van anyag ....
Nem kevés benne a benzin?
Helló aya!Lehet tudok segíteni neked!A benzinpumpa addig kelepel amig nem lessz benne elég nyomás!Én legalább is Így tudom!
Kerepel az szép biztos ukran benzint raktál bele! Az már nem jó! Kérdez meg egy szerelőt mit szól ő hozzá!
hi .. beindítottam ma az R6-ost

és veszettül kerepel a benzinpumpa ....

nektek csinált már ilyet ?
Az Öhlins is 99-02?
2005-ös R6-ra nincs sérült ülésed jóárasítva?
Thx
99-02-ig AKRA ovál dob összekötövel és egy ÖHLINS kormánygátlo konzolokkal elado 06705850436.
Bocsi,csináltam ma képet a pontos méretekkel,mert kérték,de ma vettem észre,h a hátsón van sérülés!Vasárnap megnézik személyesen,de ha minden igaz,csak a hátsó kell neki,az első megmarad.
Üdv:B
Nincs mit, sajnálom
Szia!
Itt a hirdetés,meg tudod nézni,a hátsó kopott,viszont ennyi pénzért megéri szerintem.9.920 FT?
Azért köszönöm,hogy megnézted!
Üdv:B
szia,mennyiért adod a gumákat?
Bocsi, ez lemaradt!
Hali! Van még pár eladó cuccom 99-02-s R6-hoz! Ha érdekel, akkor:06306217608
Hali

Csörögj rám ezen a számon és megbeszéljük!20/389-59-69
Szia Tibor!

Az egyik fényezőhöz elvittem a farokidomot. Megnézte, fanyalgott, hogy az ilyen idomoknál gondot okoz a leválasztó réteg és csak a farokidomra mondta, hogy 30 pénz. Szerintem ez vicces, de biztosan sok a munkája.
Egy másikat felhívtam elmondtam mia helyzet, ő azt mondta, hogy kb 60 pénzért meg tudja csinálni. Ez már valamivel jobb.

Szívesen veszem az ajánlatod Csak valahogy el kellene juttatnom Nyíregyházára az idomot
Helló

Ha nem titiok mennyiér fényezték volna le?Ha gondolod én megoldom neked!
Megnéztem, de sajnos nincs jó hírem. Úgy tűnik, hogy költözéskor kivágtam a kukába
Oké. Asszem, ebben az árban a féktárcsák is benne vannak, de ha nem is, valamit biztos lehet alkudni...
Nem akarok bunkó lenni,csak érdeklődnék,hogy mikor tudnád megnézni az ülést?
Köszi
Szeretném a sportidomokat lefényeztetni (R6 2005). Eddig csak brutál összegeket hallottam .
Nincs valami ötletetek, kit kereshetnék meg ezzel, aki normális minőségben és nem horror áron dolgozik