Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Úgy legyen!
Először találjam meg, aztán majd egyszer kérek egy szívességet...
Köszönöm szépen,remélem sikerül megtalálnod!
De valamit kérj cserébe...
Megnéztem,de az sajna 99-02-re való,az meg más,mint a miénk!
De azért thx,mégegyszer!

Ha valakit érdekelne,van egy garnitúra fékbetétem 99-02 R6-ra,de jó másba is(R1,Yzf 600,Yzf 1000,stb...)

Meg 120/180 Dunlop D 208 RR!

Üdv:B
Elvileg van egy darabokban a garázsban. Megnézem, ha megtalálom ajándékba a tiéd.

Basszus,bent is van a kedvencek közt az oldal,nem tudom,miért nem néztem!
Köszi
Helló Britton!A Grandemoto.com -on találsz hátsó ülést r6-ra nekem 2003-as van,de szerintem megegyezik a 2005-ösével.Kérdezz rá! Kép is van róla!Az alkatrészek menüpont alatt találod!
Szia!
Köszi a választ! Még meggondolom, vagyis megnézem az anyagiakat :(
Nem tud valaki egy szakadt első ülést (esetleg hátsót is) 05 R6-ra? Lényeg,hogy minél olcsóbb legyen,és az "alapja" ne legyen törött.Az,hogy mennyire van szétszakadva,nem érdekel...
Thx
Hali
2005-ös R6-hoz pályaidomot keresek!
Ismerősömnek van R6R-re első-hátsó felnije. 100e a kettő. Ha érdekel, itt elérsz: koctam@yahoo.com
Sorry,nem Brain,hanem Brian!
Köridőmérőt ezt tudom olcsón,állítólag jó.LX_ZX és Brain is használta,gondolom Őket nem kell Neked bemutatni,tudod kikről beszélek.Azt hiszem Tutis is használta,plusz még itt páran.Talán kérdezd meg a véleményüket.
Üdv:B
igy van.....
Sziasztok!
Tudtok 06-07es R6ra első, hátsó felnit?
Esetleg valaki valami köridőmérőt jó árban? :)
Sziasztok!
Az lenne a kérdés ,hogy 2006 R6R-nél
mekkora fogaskereket lehet rakni úgy ,hogy a gyári lánc jó legyen?
most van 16/45 van a gyári!
köszi a segítséget!
esetleg ha másnak lenne ilyen felesleges idomja ...az érdekelne....
Sziasztok!

2002es kék yamaha r6 idomzatra lenne szükségem, de nem megvenni. A többit személyesen mondanám el. NAgyon fontos lenne, ha tud valaki segíteni, szóljon légyszi. köszi
Most olvastam vissza, és lehet hogy félreértjük egy mást , mert rosszul fogalmaztam....

Engem ilyen idom érdekelne :
a kék jó lenne ....
tudnál feltenni róla képet?
mennyi lenne az ára ?
milyen lámpa volt benne ?
ha nem akarod ide tenni , akkor küld lécci a mélemre :
aya@index.hu
kösz ...
Öreg vas, nem SZARvas Nem azt akartam mondani azzal, h a 05-ös R6 nem jó. Biztos nagyon is jó motor, csak formavilágában az új annyival vonzóbb, hogy semelyik más márka közelébe sem ér!
Egyébként egyre több az eladó sorban álló "régi" R6, mert mindenkinek az R6R lett az álma
hali! a lámpát már elvitték, az idom még megvan javított /fényetésre előkészítve/ a cimbim motorfényező csak nem fújta színre. amúgy kék.
Jah, van akinek csak ilyen öreg szarra fussa ... de bármikor kiállok a legújabb 600-asok ellen is
R6:Közútra szánt,de pályán bármikor helytálló motor.
R6R:Kőkemény pályagép,kategóriájának talán legjobb gépe,ami közúton is használható.

Szerintem!