Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oldschool-vas?
Szeva!
Most vettem egy 06.R6-ot olyan amiről te kérdezel.Hát én azt mondom sokkal kényelmesebb mint az R6R és ha vadúlni akarsz akkor arra is nagyon jó.Én ezért is nem vettem újat.Szép az is de ez szerintem ember barátibb és van benne kraft.Amúgy 2005-től átírták az injektor térképet és lentebbről elkezd húzni.Nem csak 6-8000-től indúl meg.Viszont ha jól tudom az R6R nagyon ki van hegyezve és mindig fordulaton kell tartani.
R6R: Hát nem mondom, h a barátnőm kényelmesen érezte volna magát rajta. Budapest-Balaton azért elviselhető rajta Dehát ez a külső eléggé sokmindenért kárpótol! Így kell egyszerűen kinéznie és működnie egy 600cc-s masinának
05 R6: Szép-szép, de már oldschool-vasnak mondanám. Hová tudja még fokozni a Yamaha a sportgép optikáját?
A 05-ös széria nagyon jó kompromisszum az utcai és pályamotorokat nézve. Igen kényelmes,és jókora túrákat le lehet vele húzni, ellenben nagyon jó pályamotor, és igen kezes is, ráadásul eléggé toleráns a kezdő pályázókkal! Szóval azt mondanám univerzális, és mindenre jó!
Én túráztam már nem keveset az R6R-el is, de az inkább pályára való. Persze ki lehet bírni, csak megszokás kérdése. 2 személyes üzemmódról inkább egy utast kellene megkérdezni!
az ülés alatti idomod milyen ? ill a hátsólámpa ?
hali! 2000-2002es r6 hoz van pár megmaradt motyóm.pl újszerű hűtő 18000.- porlasztósor/9000km/18000.- első-hátsó felni 15-15000.- ram-air komplett 10000.- segédváz 15000.- leömlő,idomok,apróságok. ha valakit érdekel 20/310-5919
A 05-ös R6 kényelmesebb túrázni az 100............
Hello.
Nekem 2007-es R6R van.
Lehet vele túrázni,igaz elég fárasztó.......
De 2-személy kizárva.....
Ez a motor inkább 1-személyre készült........
Üdv. Pisti
Szeva Főnök!

Gondolom ezentúl igazi esőmenővé avanzsálsz, ha rendbe szeded a vasat Szerinted és minden más kedves fórumozótól kédezném: 05-ös R6 túlságosan túrázós motor a 08-hoz képest?
Ha felteszed a gyárit köpködni fogod. Még utcán is sokkal jobb lesz a hatás. Mindenképp érdemes, ég és föld, pedig a gyári se rossz!
X-Bike kb 23eFt!
Érdemes,érezhető egy "laza"kanyargós szerpentin közben is,határozottan jobban fog
Nem bánod meg
Sziasztok!
Tavasszal kell fékolajat cserélnem a motoromban. Azon gondolkodtam, hogy akkor ezzel együtt fém fékcsöveket kellene felrakni a gépre. Az lenne a kérdésem érdemes-e, tényleg érezhető-e a változás vagy csak nagyon szélsőséges körülmények között van előnye. Ti hol vettétek és kb. mennyiért? 2005-ös R6-om van.
Volt hozzá szerencsém Motomix-Superbike szerkesztőségi tagként a legjobb vasakkal lehet gurulni Látok csomó használt 05-ös R6-ot, de amíg nincs elég della 08-as R6R-re, addig élek az emlékekből Jelenleg úgyis újra beköszöntött a tél.
Üdv!
Grat a motorhoz,a km miatt ne aggódj szerintem.
Nahh,amiért írtam:van egy eladó komplett fékbetét garnitúrám,ha érdekel.Előre két pár,plusz hátsó,szóval mindenhova!Ha gondolod,keress meg!
Hát azt nem tudom,hogy a tiédbe milyen kell.Járj utána.Azt tudom,hogy az enyémbe NGK CR9EK és CR10EK a jó.Én 10-est veszek.Az jó lenne ha neked is passzolna mert akkor szólnék a srácnak.Amúgy az én gépemnél 20.000km-nél írja a cserét aztán majd 40.000-nél.Kb neked is ennyit írhat.
Én egyedül szeretek menni....
Úgy lehet kihasznállni rendesen,nem igaz?
Hello.
Ez igy van ahogy gondolod!
Nem bántam meg hogy megvettem!
Látom te is ilyet hajtassszzz?!
Amíg tart ez a nagy tél addig úgyis csak néze..ja nem,lehet szépítgetni is
Jövő héten rajt lesz az Akra
Tudja valaki milyen fajta led való a fordulatszámmérőbe? Valamint a km számláló lcd háttérvilágítása is cserélhető, akár más színre is?
Engem érdekelne egy garnitúra gyertya, ha ugyan ez a fajta kell a 99-es R6-ba is!

Amúgy hány km-t írnak a gyertyáknak? 35ezer km van óra szerint...ki tudja mennyi a valós
Egyébként nektek még mindíg jobb mint nekem, én nézegetni sem tudom, mert még a forgalombahelyezés folyik!
Így igaz,bár én ezzel a túrázással vitatkoznék
WAAAA...

Istenien néz ki az R6R! Nem lehet róla elég képet csodálni! 2008-as paripa 2 személlyel is úgy ágaskodik ;) Mondjuk túrázni is alkalmas, de ahhoz már elvetemültnek kell lenni, mert kell azért nyakat meg csuklót lazítani.
Inkább legyen most még két hét tél, de aztán jöjjön a tavasz!
Hát ez az idő tényleg elkeserítő! Ma néztem ép,hogy még csak most jön ám a hideg igazán.Egész hétre -10 kürűl mondja.Hát ha így folytatja márciusig csak nézegetjük a gépeket.