Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello.
Szerintem mindenki melózik,
És gondolom mindenki letargiában van mert ilyen szar az idő!
De Én itt vagyok!
Hú mekkora élet van itt!
Mindenki elutazott vagy mi van?Na ha valakit érdekel idő közben az akciós gyertya az jelezze.Ennyiért cukor.
2005-től.
hiho !
olyan kérdésem volna hogy az r6-nak mikortól van fordított telója?
meg tudja ezt nekem szakérteni valaki?
Sziasztok van egy ValterMoto lábtartóm eladó 2.5-ös, 2006-2009ig, nincs elhajolva és összetörve sem, tökéletesen működik 60000 Ft.
Ha érdekel hívj vagy írj tel.:0620 3943458
Üdv mindenkinek!
Ha valakinek 2006-os vagy elötti a gépe és gyertya csere közeledik az jelezze legyen olyan szíves,mert szinte féláron tudok szerezni csak az a gondom,hogy 10db a minimum rendelés.Tehát keresnék olyan emberkét akivel megvenném a garnitúrát.Ez szervízben kb 3500huf/db.Nekem meghozzák olyan 1700 huf/db áron.De csak egy garnitúrára keresek vevőt.A tipus:NGK CR10EK Nem annyira sűrgős mert még van kb.:2000km-em cseréig de márciusban lehet megrendelném.Széles utat.Üdv.
Sziasztok
Ma raktam fel:
Sziasztok!

2006-2007-es r6r-hez keresek hátsó ülést illetve fenéklemezt!
Esetleg tudok adni helyette púpot vagy jobb első lábtartót!
19025

üdv!
Huhh, majdnem elfelejtettem, van még pár eladása szánt cuccom R6-hoz, különböző éjáratban (ide is elért a gazdasági válság , pl. 1999-2002-es gyári kék metál első sárvédő ( 10ezer pénz) ; 2001-2002-es 2 középidom, 2 alsóidom, ekeidom, együtt 45 000 ft, aztán lenne még egy 1999 - 2002-es versenyhűtő, vastagabb és mélyebb mint a gyári, 40 000 ft-ért.
Sziasztok!

Feleslegessé vált egy R6 2008-as komplett idomgarnitúra! Néhol kicsit karcos, de nem feltűnő! Ha esetleg valakit érdekel, írj a bogyoro82@gmail.com-ra! Jahh, 99 ezerért bárki elviheti ( az ár max 95-ig mehet le, mert nem az enyiméééé! :)
ha nem találok készen ,(ennek nagy az esélye ) akkor valakivel legyártatom ....de Nekem lesz
OK.intézem.
hello
Nos ezt örömmel hallom! Videófelvételt tölts fel ide az oldalra a hangjáról! nagyon kiváncsi vagyok milyet szól! Nagyon szivesen!
Szia Sa..
Ma délelőtt telefonállt az ember hogy, megjött a kipufff..
Holnap küldik Debrecenbe...
már szombaton ha jól megy fel is rakom...........
és kösziiiiiiiii
Szia köszönöm, közben már találtam.
Neked bevált amúgy a K&N ?
Ha találsz, akkor nekem is kéne 1 db (ugyanúgy 99-02 kék R6 ra)
Szia! Nekem van egy gyárim, K&N került a helyére, ha érdekel elpostázom. Pár ezer km-t futott csak. Ha érdekel küldök képet róla...
Sziasztok!
2004 Yamaha R6-hoz keresek levegőszüröt után gyártotatt vagy gyárit is ha 10.000 alatt kapható.
hi srácok ...
nem tud valaki üléspúpot 99.es r6-ra ?
Helló!
Látom egy kicsit le lett zúzva a szépség.Ha jó idő lessz majd ütközhetünk egy kis eszme cserére.Amúgy oroszlányról vagyok.
Örülök,ment a mail!
Aloha Neked is!
Üdv.mindenkinek!
Szia én!?
Jah, én komáromi vagyok, már amennyire nevezhetjük Tbánya környékének.... :D