Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi!Nekem azt is mondták,hogy ablaktisztitóval fújjam le a tankot,és ha esetleg elcseszem a ragasztást,akkor igy még tudnám igazgatni is,mert csúszik...utánna pedig kinyomkodni alóla a vizet valami lapos tárgyal...csak igy félő,hogy megsértem a tankpadot,meg nem is fog ragadni rendesen....de legalábbis az autókat igy fóliázzák.
Zsírmentes felület, biztos kéz és segítségnek néhány ceruzával felrajzolt segédvonal, hogy középre, egyenesen tedd fel. Ajánlott hajszárítóval megmelegíteni, akkor könnyebben tudod ráfeszíteni a tank ívére. És igyekezz minél kevesebb légbuborékot alatta hagyni.
Ide válaszoltam: vikoo@freemail.hu
Szia,hugom nincs sajna ,de a leömlő része érdekelne dob nélkül a rendszernek.ha 50 alatt meg tudnád oldani érdekelne a dolog.
Vik.
Üdv Uraim!

Tankpad fölrakásnak van valami technikája,okossága?
Britton....

megjöt a csomag ...
kellene a cím , meg a számlaszám .....a mélemre !

kösz ...
Van amúgy itt a fórumban valaki tatabánya környékéről?
Szia Vikoo!
Nem az R6R-em van hanem az elődje.De megnézem milyen állapotban van a szűrő és ha nincs úgy baja akkor nem dobom ki hanem veszek hozzá olajat meg tisztítószert.A csávó azt mondta,hogy 20-on X ezerért vette.
Kipufogórendszer R6R-re megrendelhető. "Noname", olasz terv/sablon alapján legyártva acélból.
Ár 150e, és alkuképes (mennyire sürgős a dolog, szimpátia, van-e húgod, aki mindent hagy elsőre...)
Sziasztok, mindenki
Szia,ha az újabik R6R ed van akkor nehogy kidobd a sportszűrőt majd én átveszem tőled olcsóért .úgyis pályázáshoz kéne nekem
99-02 R6-ba komplett fékbetétgarnitúra eladó!
23k
kocsiból felhívlak ...
nah .. most elmegyek melózni ... majd ott elolvasom ...a válaszod ....
Remélem tudtam segiteni-----
Szivesen.......
nemtom .... ugyemlékszem még majdnem újjak amik benne vannak ...utánnanézek ...

amúgy mennyi lenne ?
Ok!Köszi.
britton ?
Aya:este kapom vissza a szűrőt,holnap megyek a postára.
Viszont elsősorban Téged kérdezlek,nem kell fékbetét garnitúra?Komplett,előre (2 pár) és hátra.Egy postával meg lenne.
hello.
Pl.: gyújtás állitás, esetleg sp.gyertya, na meg a tőbbi plusz....
Power comander..... stb. stb..
Köszi Kopasz!
Azt viszont,hogy érted,hogy önmagában nem ér semmit?Kell még hozzá valami?
Hello.
A sportszürő a sportpályákra valóóóóó!
Megan a veszélye hogy, a motorba por és egyébb valami kerülhet.
Vegyél bele gyárit!
Őnmagában 1-sport szürő amúgysem ér semmit!
Helló mindenkinek!
Kérdeznék egy-két dolgot hátha valaki jártas ezekben a dolgokban.
Vettem egy 2006-os R6-ot.Az előző tulaj vett bele egy K&N sport légszűrőt.Kérdésem lenne,hogy nem-e árt a motornak ez a szűrő?
A szervízes gyerek azt mondta,hogy az R6 nagyon érzékeny a szűrőre.Ne is vigyek neki ilyeneket mert nem rakja bele.Csak a gyárit vegyem bele.A gyerek valszeg nem jól kezelte a szűrőt,mert azt mondja nekem,hogy néha pár 1000 km-ként kivette azt kifujatta.De ha jól tudom ezeket olajozni kellene különben nem szűr annyira.És a fujatással csak tönkreteszi.Vegyek gyárit bele és mehet a kukába vagy nem árt a motornak ez aszűrő?Előre is köszi.
Üdv.:Zoli
És nagyon jó a választásod!
R6R
Ha nem ismered a motorokat, akkor ne menj egyedük.
Fontos hogy, menjen veled valaki amikor megveszed a mocit,mert nagyon megbánhatod.
Szerintem vidd be egy szakszerv. és ott megnézik ha te nem értesz hozzá.