Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok! 1999-2000-es évjáratú r6ot szeretnék venni a közeljövőben, anyagiak miatt néztem ki ezt az évjáratot. Vélemények róla? Vásárláskor az alap dolgokon kívük van amit érdemes kipróbálni rajtuk, esetleges típushibák? Vezérműlánc csere kb hány km után várható?
A minden bizonnyal pályát is sokszor látott példányokat érdemes kerülni, vagy nem sokat számít?
Előre is köszi a válaszokat, sokat segítenétek! :)
Sziasztok.

Megkaptam a mail-t,megvan mindened,küldöm a cuccokat!Remélem,holnap visszakapom a szűrőt,és már megyek is a postára.
Akkor majd küldök mail-t,mennyi lett a posta!
Na pápás!
írtam mélt ...minden ok ...
csak még azt szeretném tudni , hogy mikor küldöd az árut , mert nem emlékszem ,hogy írtad volna ...
Nem tudom,h említettem e az előző hsz-omban,hogy csak 2 nap múlva tudom küldeni.
Mekkora barom vagyok,3-szor írtam le!
Aloha!
Akkor legyen így.Viszont annyi bibi van,hogy a szűrőt 2 nap múlva kapom vissza,mert a boltvezető elment Ausztriába,és az nála van.Szóval két nap múlva küldöm,mail az adatlapomon,20/kettő170nullatíz,ez a mobilom.Valahova küldd el a címed,és küldöm,de legelőbb 2 nap múlva,szal ne aggódj,megy majd!
Pápás
ÉS ha már itt vagyok..esetleg valaki tudna bukokeretet r6-ra 2002-es az enyém..? minden megoldás (házi is csak massziv legyen..)érdekel..
Sorryka..lemaradtam valahol..
márazenyém...
Szia..bátran szolok ,ha még megvan ..adok 4 sört is.. .. elöre is köszi..
ill csak kellene egy skype , vagy tel szám, vagy mélcím, hogy tudd hogy hová küld a cuccot...
szerintem , ez teljesen rendben van ...

És a sört hová küldjem a fékkarért ?
kellene a cím ...
Spam-ek közt nézted?Hátha oda ment be!
Most nem tudsz hívni,max holnap,igazából a lényeg annyi volt,hogy (ma nem volt időm utánakérdezni),holnap megérdeklődöm,mennyi a posta,saját költségen elpostázom,megírom mennyi volt a postaköltség,plusz 3000 a szűrő,aztán,majd elutalod a számlámra.Kb. 3500-3700-ból jönne ki Neked asszem.Így nem utánvét lenne,hanem bizalom alapján elküldöm,aztán majd fizetsz,ha megkaptad.Micccósz?
vagy a telszámod és felhívlak ...
skype...? van ?
nem jött semmi ....
szia áááá 40ért nemlehet 60-ért tudom odaadni természetesen hibátlan állapotban és a bal oldali lábtartó is le lenne dugózva nem úgy mint a képen igy is nyersz rajta kábé 25 ezer forintot aki ezen bukott az én voltam de te a pokolban is el fogod tudni adni ennyiért
Ittam,vagyis írtam!
Eladó R6R 06"-07" ARROW Új racing rendszer.
www.egediracing.hu
tel 06209425330
bocs
Eladó R6 2000-2008-ig minden évjárathoz púpos BIONDI plexik.
www.egediracing.hu
tel 06209425330
Eladó R6 2000-2008ig minden évjárathoz Púpos Biondi Plexik.
www.egediracing.hu
tel 06209425330
aya@index.hu -ra írd meg , hogy hogy gondoltad....
3+posta!
Lécci,lécci,léccíííííí! Válság van!