Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én kettőt mondtam , Te négyet ....legyen három és jöhet ....
3500+posta?Ez mennyire pofátlan? Kb. így 4000 körül jönnél ki,mert nem postai utánvéttel küldeném,hanem utalásos dolog lenne,így olcsóbb a posta.Megkapod a kis kezedbe,aztán majd utána fizetsz...Hmm?
halihó tanár úr! engem érdekelne a lábtartó,de 40 rugónál többet nem tudok adni érte.legalább vehetnél helyette gyorsan egy aratát:) naaa
keresek power commandert ill.verseny lábtartót 07 es r6r hez használtan lehetőleg 50 ezer alatt.
szia,én is az r kupába indulnék csak nem tudom hol lehet menézni az időpontokat.nevezési díj van amúgy?
csak kérdezem....
2000.- + a két sör , az nagyon pofátlan...
Mondj egy árat,és a Tiéd,küldöm!
Fene a jó szívemet!
Nálunk (Danger Bikes) ez a kombó EK márkájú láncból Sunstar lánckerekekkel kb 45.000 ft.
Hmm ez így gáz,mert ha azt mondod R6 05 re kell gyári cucc,akkor ábráról kinézem a gyári számot és mondom az árat,de más méretűt gyáriba nem tudunk!
Után gyártottba csak 16-48 532 van kompletten caklipakli 88000 Ft ért.
Gyári új láncszett ára 64900 Ft
szia!
15/50 -es lánckerekekre és 520-as láncra ke le nekem valami jó árat kitalálnod!
Gyári újat tudunk, a bolti árnál 20-40% al olcsóbban.vagy után gyártottat!
www.motordiszkont.hu
adok érte 12 Liter sört ....
És fizetsz érte, ha megveszik?
Eladó!
Helló!

uj, használt PC III. at keresek (2006 r6r)
ha valaki tud segítsen!
Sziasztok!

Esetleg ha vkit érdekel van eladó bukógombám R6R-hez!
http://www.kepesmotor.hu/bukog...

üdv: Sannyi
Senkinek sem kell egy levegőszűrő,meg egy fékkar 99-02 R6-ra? A levegőszűrőt okosba "pízír'" ,a fékkar drágább,az két sör! A szűrőt nem tudom visszacserélni,az enyémbe meg nem jó!
Ha valakinek kell,szóljon bátran!
Terv szerint egygumis rendszer lesz. Tudtommal még nem került aláírásra a szerződés, de várhatóan jó feltételeket biztosítanak majd.
Szia! Bocs, hogy zargatlak! Következő kérdésem, hogy egygumis beszállító lesz az R kupán (egygumis rendszer), vagy mindenki megy "amivel tud"?
Köszi
Én a Motoroázist (www.motoroazis.hu) , illetve a DangerBike-ot (www.danger.hu) tudom ajánlani.
Szia! Hol érdemes lánc-lánckerék ügyben szétnéznem?
532-es lánchoz nem tudsz 50-es lánckereket venni. Ha nem szeretnél új láncot, akkor marad a 15/48.
Ha 15/50-re váltasz, akkor meg kell venni az 520-as láncot és persze a hozzá való lánckereket.