Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

99-02 R6-ra van egy levegőszűrőm,ha valakinek kell okosban megoldjuk!
Halihó volna itt pár eladó alkatrész 2001-02-es R6-hoz! Ha érdekel v.kit: 06306217608
UI:az idom szerintem csak egy másik pótlására jó mert picit elvan deformálódva+hiányzik belőle egy kis darab!
Sziasztok! 2005-ös R6 15/50 re való áttételezésekor a gyári méretű lánc jó-e, vagy kell másik?
Hát jah....Sajna most téleg másra kell a zsé. Amúgy láttam már a hirdetésed. Azért köszi!
Én majd' egy éve 1.510 e-ért vettem,igaz,2005-ös,2006 májusi forg.helyezéssel.Akkor nagyon olcsón vettem,haver a 1.6-ért vette 7000 km-rel,az is jó ár volt!R6Rider-nek igaza van,most 1.3-ért még csak nem is jelentkeznek/jelentkeznének!Senki...Ezért kell megtartani!
Üdv,azért sok sikert az eladáshoz!
Hi. Yamahásoktól még semmi fix infó. Úgy tudom műszaki követelmény a Superstock600 kategória.
Szia! Az időpontokat láttam már megvannak. Versenykiírásról tudsz valamit? ( feltételek, műszaki követelmények, nevezés stb.)
Pont ezért tartom meg én is az enyémet ... R6 Kupára remélem készülődik mindenki, április 4.-én indul
Pipi r6!Köszi a segítséget!Ramirez
Mármint a Termignoni dobokat? Minek az neked? Nincs is R1-ed!? Nekem van 1 eladó! Akra rendszer nem érdekel? Képzeld én meg eladtam a Raptor dobokat + az elektronikát, már el is postáztam!
én meg a csöveket akartam elcserélni egy rendszerre de nem partner a tulaj
Csak osztom az észt!
Pár dolgot nem veszel figyelembe sztem...2009-et írunk, jönnek az új modellek sorban, nyomják le az árakat, jönnek az új jobbnál jobb akciók...pl. tudok zsír új márkaszervizből eladó K8 Gixxer haccázat 2.150-ért (kék-fehér)...a használt mocik is 1 évvel öregednek, tehát a fent említett R6-os már 3 éves lesz...a gazdasági recesszió következtében most fog majd megjelenni a piacon 1 csomó olyan moci, amelynek a gazdája már nem fogja tudni tovább törleszteni az egyre romló forint miatt, egyre magasabb havi részleteket! Szal sztem ezek a tényezők - javíts ki ha tévedek- nem FELFELÉ hanem LEFELÉ fogják továbbra is vinni az árakat az amúgy is túlkínálattól szenvedő motorpiacon!
mindenkire lecsapsz?
nem fogja érdekelni, tuti, sajna most másra kell neki a zsé!
szia nekem van hyperpro RSC kormánytelóm eladó mindösszesen fél szezont ment hibátlan állapotban van ha érdekel hívj a 0620 3943458-as számon vagy irj amugy van valtermoto lábtartóm is mindkettö a te motorodra való ha esetleg mindkettőt vinnéd akkor ki tudunk találni egy nagyon jó árat
Szia!
Egy jótanács: Ha nem annyira sürgős az eladása inkább várj vele májusig, legalább 100-200e ft-tal többért fogod tudni eladni. Én tavaly augusztus elején vettem az enyémet ami 2003-as modell, de 2004-ben lett forgalomba helyezve, második tulajtól 12300 km-rel 1150000-ért és ez akkor olcsónak számított. Nagyon sok motor most is fennt van azok közül amit akkor nézegettem a használtautón, csak most legalább 200k-val olcsóbban. Ha valaki tényleg szépet keres és pont ilyet, az megad érte egy picivel többet is mint az átlag piaci ár. Szerintem most 1.3m körül van a reális ára a tiednek, de májusban 1,4-1,5.
A reális árat a piac határozza meg, ergo mennyit adnak érte...az ilyen '06-os modelleket 1.19 Mft-től hírdetik, a csillagos égig...én 2-őt tudok ami nemrég kelt el, a klub-ból, az egyik 1.170-ért, a másik 1.199-ért, sajna mivel az S model után megjelent az R6R (06-07, majd az YTTc-s '08-as), nagyon leestek az árai ennek a modellnek, pedig iszonyat jó motor! Nekem is volt! Az tény hogy 1.6-ért nagyon sokáig fogod hírdetni... A RedBaron asszem kerek 1 millát ad érte pl. ... A PC-t próbáld meg a neten megnézni, a legolcsóbb az amcsi ebayen! De van a németen is sztem...
Elkelt
Mennyi szerinted a rális ár?Nem tudsz véletlenül 2009-hez poverkomandert?
Ennyiért már '06-os R6R-eket kapni! És Akra rendszert újat garanciával is veszek ennyiért! Nézz körül előbb a piacon, ez csak jótanács, bocs az egyenes beszédért! Egyébként nagyon szép a motorod! Sok sikert az eladáshoz!
Az ára:1.600000ft Km 3540 Állapot sérülésmentes végig szervízelve 1gazdas.Van benne egy sportlégszűrő,bukogomba,kormánystabilizator,hátso emelőszem!Van egy akrapovic rendszer 195000ért!
Ár, km, állapot, ? tulaj, stb. több info?
Sziasztok!

Van egy 2006-es R6-om eladó! 20/389-59-69
Sziasztok!

Eladó egy powercommader R6-ba való (03-05) vagy cserélhető 08-09-re. Az ára:40000Ft