Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia nekem 2005-ös R6-om van.elöl 2-ö üllés alatt 1csavar tartja.Tank és a boritás közé parketta szivacs van téve
Helló mindenki!Itt Ramirez!Mivel szoktátok rögzíteni a motorra a tank tanktakarót?Én tavaly sziloplasztal rögzítettem miután párszor majdnem arcon csapott.Ez jó is volt de elég ezt a fránya sziloplasztot levakarni a tankról!Valakinek valami jól bevált ötlet?Előre is kössz!Üdv mindenkinek!
Figyelem! Ha vki aki még közülünk indul az R széria kupán és kipu rendszert akar venni (R6R-re), tudok 1 egész jó lehetőséget: Akra full rendszer 350 eft helyett kb. 215-re jönne ki, + 30% motorosfelszerelés vásárlási kedvezmény (szponzori támogatás keretében). Ha vkit érdekel jelezze!
ValterMoto lábtartó eladó R6-hoz 2006-2009 ár:65000 ft Budapesten személyesen átvehető de a postázás is lehetséges
Érd: 0620 394 3458
Segítség: R6 2005 Racing Red modellhez kellene a gyári piros színkódja.
Hi. Elég mérgesnek tűnik a mérete alapján , majd szezonnyitó túrán kiderül mit szól a racefit mellett
Hi. Gyári láncszettel használtam 15/48-as áttételt, érezhetően hírtelenebb volt, mint a 16/48. Egy éve 15/50-es van rajta 520-as lánccal, ezzel gázra egykerék kettesben is , de 14-es elsővel már túl szaporátlan lenne. Ha csak pálya, akkor esetleg 14/48-49
Hali,kinéz egy Akra a gépre ,kell esetleg valamit állítani hozzá,vagy jó a gyári gyújtás stb.
THX
Én tavaly változtattam 15/50-re. Elégedett vagyok vele.
......pályahasználat miatt!
(ez kimaradt)
Sziasztok!
2005-ös R6-ot szeretnék áttételezni. A gyári lánckerék 16/48. Érdekelne mekkorát ajánlotok előre ill.hátra.
........Tudom, hallottam már.
"Rendőr nénik ne bántsatok engem..."
Amúgy Arrow is nagyon szépen szól!
Sziasztok.Nekem se a gyári, most Finster van rajta, de jó hangja van a kicsikének!
99-02 R6-ra van egy utángyártott fékkarom!Ha valakinek ez kell a boldogságához,akkor két sörért (+postakts.) odaadom.
Nahh,lehet keresni,én meg majd jól elküldöm!
Én mindenesetre ütős hangot akarok a gépnek. Jól hangzik a termignoni is, főleg hogy új. Hallottam olyanról is hogy az eredeti dobhoz nyúlnak hozzá, de azt nemszívesen vállalnám be. Nem kapkodom el
Sziasztok!
Van egy gyári szerszámkészletem eladó 03-05 közötti R6-hoz.
http://www.kepesmotor.hu/idom/...
Hát jah. Elvileg azért mert ez ugye az USA-ból való. Amúgy láttam még 1 ilyet neten eladót.
Sziasztok!
Én 40000-ért inkább ezt a tökúj Termignoni-t venném meg:
http://www.kepesmotor.hu/kipuf...
Semmi közöm hozzá, nem reklámozni akarom, de szerintem jobb vétel, ha még megvan.
Mindenesetre elmegyek érte és feldobom, azzal nem vesztek semmit. Amúgy a hibák alatt arra akartam kilyukadni hogy a karbon nem e tud vmi rejtett hibát tartogatni a későbbiekre.
A matrica miatt tényleg gyanús, nem igazán klappol a fekete alap a karbonhoz...a 40 egyébként reális lehet, ha eredeti a kipu...viszont Skorpion néven régebben készítettek az Akrapovicsék kipukat, ergo biztos öregebb a cucc!
Sziasztok! Lehetőségem adódott megvenni ezt a kipufogót a 2001-es r6 omra! Kicsit gondban vagyok mivel nagyon nem vagyok képben a sport kipufogók terén! Uh a kérdésem erről a kipufogóról szól. Jó-e, eredeti-e (a matrica végett), használtan milyen hibái lehetnek? 40 000 leömlővel jó ár-e érte? 3 éves. Válaszaitokat előre is köszönöm! üdv Farek
Láttam egy párszor!
Nem sok van ilyen színben!
Ja Kecskeméti volt.
Tommy!

Igazán nincsmit!

A motorod kecskeméti volt?

Sannyi