Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen a Corsaro-t már felhívtam. A komplett cucc 118.000 Ft.

Köszi a linket.
Hi. Corsaro foglalkozik hyperproval, de hírdetnek is egy RSC-t: http://kepesmotor.hu/kormanyle...
Üléspúpot rendeltem original színbe ami passzol a mocimhoz 30.000-ért.

Köszi a tippet!
Tommyrider!

Vegyél WP-t!
www.arata.hu
Hívd fel mert a weboldalon nincs fent a kormányteló!
Keresd Bájót!
Üléspúp nem kell már?

üdv!

Sannyi
2007-es R6R-hez Hyperpro kormánystabilizátort honnan tudnék rendelni? Valakinek vmi 5let?

más márkák is érdekelnek. csak erre a típusra legyen.
Sziasztok!
Lenne egy pár csavarom, patentom eladó 2003- 05 R6-hoz.
http://www.kepesmotor.hu/idom/...
Hali,
Nyíregyházán Spisákék (Ő is Proride-s) /Spisák Tibor 20-3895969,vagy Gráf István 20--3154096
Üdv
Komplett utcai szett eladó '03-'04-es R6-hoz, ezüst-fekete-fehér gyári karc - és s.mentes hibátlan, 4 ekm-t futott állapotban. A szett tartalmazza a következőket: komplett fejidom lámpákkal, tükrökkel, tank, első+hátsó ülés, két oldalidom, ekeidom, farokidom lámpával, összes index, rsz.tartó, konzolok, takaróelemek, hátsó lábtartók. Ár: 299.000.- Ft. Mobil: 70/949-4341, e-mail: akirayanagawa@freemail.hu .
az injektorról tudtam a fogaskerékben nem voltam biztos, de akkor ezek szerint az R1es kapott fogaskereket
Sziasztok. Egy 2001-es R6-t megyek el megnézni hétfőn, motorvásárlás céljából. Mit érdemes megnéznem rajta? Van valami típushibája?
sziasztok,2007 es r6r hez keresek használt pályaidom szettet!
Tényleg nem voltál valami szorgalmas:)
2003-tól injektorosak,a fogaskerekes vezérlést meg kifelejtették belőlük.
sziasztok!
tervezem egy új motor vásárlását, és R6oson gondolkodtam, mert viszonylag jó árakon lehet már venni őket, nagyjából mindent tudok a motorról, igazából annyi érdekelne csak h mikortól illetve melyik R6osok voltak már fogaskerék vezélésesek és/vagy befecskendezősek
előre is köszönöm a választ, mert ilyen infót sehol nem találtam még vagy csak nem voltam elég szorgalmas
Ha vkit érdekel, tudok nagyon komoly árkedvezményekkel '03-'06 -ig R6 R46 R6S-re, és '06-'07 évjáratú R6R-re REMUS RACING 4-2-1 full Racing rendszert,akár full Titan! Igényeket nálam jelezzétek, szállítási idő 2-4 hét! Kontakt: 70/949-4341, akirayanagawa@freemail.hu .
Nem, az MSN: rozsasandor72@hotmail.com !
Ez az e-mail cím az msn címed is? Mert akkor felveszlek.
Megvan az ára a karbonvéges komplett rendszernek (R 55), 14 munkanapos szállítással, BP-i átvétellel! Továbbiakat privátban meg tudjuk beszélni: 70/949-4341 vagy akirayanagawa@freemail.hu, esetleg még MSN és Skype kontaktom is van!
Köszi, megkérdezem az árát és jelzem neked..ok?
írtam
durvan 1200usd szamold at euroba majd add hozza a vam+afat,
Baluu, ment mail, ha megkaptad jelezz vissza!
barhogy is legyen a veg z itt van.földvarig letudom neked vinni 2-4 7mulva
most nézem hogy linket küldjek

KLIKK
Yoshimura R-55 Stainless/Stainless Full System Carbon Cap- Yamaha R6 (2006-2007)
Nézz ki magadnak a netről konkrét típust, küld át a linkjét, és én mondok konkrét árat és szállítási időt!