Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

JT tökéletes lesz. Ha jól emlékszem majdnem 1 cm-t hátrébb kerül, de az emeléssel kompenzálod a nagyobb tengelytávot.
MÉg meggondolom, ha érdekel hívlak! Köszi!
Hy! Engem is érdekelne! Ha tudnál mondani árakat megköszönném.
oké kösz a segitséget, és szerited ha előre egyel kisebbet teszek , a hátsó tengelyem mennyit megy hátra,
kb 2,3 mm ? márkára,minőségre milyet ajálsz? jt láttam 3400ft ért
... a rugós tag FELSŐ csatlakozás pontja alá ...
Arra gondolok, hogy az 530-as láncodhoz nem kellene erőltetni az 532-es lánckereket A helyedben az egyel kisebb első lánckereket választanám. A kormányzás gyorsításához pedig emeld meg a motor hátulját (hátsó rugós tag csatlakozási pontja alá egy 5-10mm-es alátét).
arra gondolsz hogy nem férne be? igazábol ha elméleti részét nézem, azért akarok hátra kettővel nagyobbat mint 1el kisebbet előre, mert akkor a tengelytávom csökken, szoval javulnia kéne a kanyarodásnak,,, áttételezésben nem lenne nagy külöbség a kettő között a -1 el hangyafaasznyit jobban le lenne áttételezve
csak gyakorlatban nem tudom van e ennek jelentőssége, mennyit mozog egyentalán a tengely táv a két esetben,,,
pénzügyileg persze a első fogaskerék olcsobb,
elviegben 530 as 118 tagú, még a gyári láncom
Milyen lánc van a motorodon?
sziasztok!

nincs véletlen valakinek elfekvőben egy 48as hátsó fogaskereke?
Haverom kint van Miamiban, ha gondolod megkérdezhetem, hogy mennyi lenne neked 1 komplett rendszer, ő BP-re szállítttatja repülővel, 2 héten belül, korrekt áron (Yoshi, Two Brothers, Akra)...
Szia Tommyrider!

Nekem van üléspúpom r6rhez 25eftért!
Fekete de ahogy látom a mocid színét mindenképpen fényeztetned kell!
06702195707

Üdv!

Sannyi
na most bajba vagyok:)
200 az pont az az ár ami nem sok de nem is kevés.. 1-2 helyről max ha tudnél külföldről ilyen árba vagy olcsóbban de arra még a posta költség rámegy.. itthon max használtba..
egyenlőre nem mondok semmit, meg gondolom! De köszi..!
Nem igazán, 520-as szettet használok.
95 a veg,a leömlö külön az huzos lessz,vagy jo aron talalni,ha 1 altalan,de 200ba megall,ha az jo neked
neked nincs véletlen elfekvőben, amit már nem használsz vagy lecserélted ? persze nem ilyen leharcoltra gondolok,
Bonyhádról jössz felénk (szexárd) akkor Kakasd legvégén, az út jobb oldalán.Twinmotor talán a nevük.. Elég sok cuccuk van ujak is (én 2006 márciusába találtam náluk becsomagolt lámpát az R6r-hez )
2006-2008 R6R pedig 16-45 ös 525 el van szerelve
Hát erre most biztosat nem tudok mondani. Ha a leömlő nem horror áron van és jó rá ez a végdob akkor lehetséges. Nem tudom ez árba hogy jönne ki egy komplett rendszerhez képest..
2003-2007-ig az összes R6, R46, R6S gyári lánckerekei 16/48, 532-es lánccal. A többi modell és évjárat paramétereit sajnos nem tudom
még azt meg tudod mondai mikor r6 kon van 48 as hátul? évjáratra mert itt több verziot is mondtak a srácok, nem mindegyiken van 48 as
áá köszi! akkor mégse mondott marhaságot az emberke,
én a fazeremre akarok rakni hátra 2vel nagyobbat, azaz 48 ast és azt mondta az ugyan az mint az R6 gyári hátsója,
ugyhogy már csak bekell hogy szerezzek egyet
köszi!
Hi. Igen, az R6 gyári lánckerekei: 16 / 48
Az R6R lehet, hogy más.
Köszi!

Kakasdi bontót? hol?
biztos lehet hozza külön is szerezni,ha tenyleg kell ,utanna tudok jarni,