Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

OK! Kipróbálom az XRAC-ot.
Fékfolyadékból a MOTUL RBF 600 vagy 660 Factory Line jó választás lehet?
Az XRAC jó választás elhiheted, nem fox benne csalódni!
Úgy emléxem, hogy igen 525..de nem tuti, ami biztos, hogy az 520-asnál nagyobb.
Gyárilag milyen lánc van rajta (525), mert most nem tudom megvizuálni, fejből meg nem tudom.
Nekem se volt bajom a gyári betéttel. Szerettem, csak elkopott és most dűlőre kell jutnom, hogy milyet tegyek helyette. Jó lenne nekem a gyári is csak ne lenne olyan drága!
Na azt nem tudom, én kicseréltem 520-as láncra mert akkor még nem nagyon volt a gyári lánchoz utángyártott lánckerék, de nem bántam meg mert az 520-as lánchoz van minden variáció.
És a -1, +2-höz elég hosszú a gyári lánc, vagy nem úszom meg lánc vétel nélkül?
Mident meg kapsz a www.arata.hu-n Jól mondja gyurkez, úgy is ha próbálgatod akkor tudod meg, hogy neked melyik fexik. Nekem tetszik a -1 +2 variáció!
nekem a gyári jött be eddig a legjobban. Erősek a sport fékbetétek is, sokan mennek ferodoval, és dícsérik. A gyárinál mondjuk olcsóbb, és ez elég meghatározó, mert egy évben nem egy betét fog elfogyni. Próbálkozhatsz!

Sztem nézz körül alaposan, mielött megveszed, mert néha eléggé különböznek az árak.
Köszi Gyurkesz!
Lánckereket hol érdemes majd vennem? Danger bike-os Daniéktól, vagy máshonnan?
Te milyen fékbetétet használtál idén?
Ez igazán töled függ. Attól, hgy milyen stílusban motorozol. sok verzió ugyan nincs, de h melyik fog bejönni az akkor derül ki, ha kipróbálod. Aprócska különbségeket fogsz érezni, de lesz egy, amelyik jobb lesz a többinél.
Én -1+1 el mentem idén, de nekem ez nem annyira feküdt pedig sokan ajánlották. Sokan mennek a Zetex kombinációval , de van aki mégjobban rövidíti. kezdetnek egy -1 elől, és +2 hátul jó lehet, aztán idővel ugyis ki fogsz próbálni mást is, ahogy gyorsulsz.
Köszi a választ zetex!
A fékbetétet lehet megér egy próbát, már sokan ajánlották! Csak jó lehet! És most ráadásul van rá -10% kedvezmény az arata.hu-n.
Lánckerék ügyileg egy kicsit nem sok az elől -1, hátúl +2 fog?

Szívesen olvasnék még mástól is hozzászólásokat a témában!
Szerintem várjál vele. Én is ezért nem kezdtem el kutatni a lehetőséget. Az volt a terv, hogy motoros barátokkal összeállva rendelünk nagyobb tételt valamiből, de így nem vágtunk bele. (Nem volt semmi konkrét szuper ajánlat, de azt gondoltuk így foghatunk valami keveset)
Ferrodo XRAC tökéletes választás a 2006-oshoz, remekül dolgozik együtt a tárcsával. Elől egyel kisebb hátul kettővel nagyobb lánckerék! Szerintem cseréld le a láncot is 520-asra! Mindezt meg kapod és fel is szerelik neked a www.arata.hu-n Keresd Bájót!
Szia! Jövőre tervezem az R kupán kipróbálni magam. Most tervezek gumit venni! Akkor halogassam a gumivételt?
Úgy tudom külön lesz már jövőre...
Sziasztok!
Kellene nekem egy kis segítség. A 2007-es évi Euroning-ezgetéseim után idén belekóstoltam a Hungaroringen való pályázásba MERSZ esték keretein belül. 2009-ben a lehetőségeimhez képest legtöbbet szeretnék a H.ringre járni, de kellene hozzá 1-2 "szakmai" tanács és segítség.
Tavasszal lecserélem a gyári fékcsöveket Goodridge fémszálasra, de a gyári fékbetétjeim is a végüket járják.
Ebben kellene egy kis segítség. Milyen márka, milyen típus... Hozzáteszem, utcán nem használom a motort, csak pályán. A másik nagy kérdés pedig az áttételezés. (lánkerék méret elől-hátul) Kinek mi jött be?
A válaszokat előre is köszönöm!
Inkább azzal folalkoznának, hogy külön szedjék a 600-at meg az 1000-ret!
Na ez már jobban hangzana! Kérdés mi valósul meg belőle, de jó elgondolás...
Pont az lenne a lényeg, hogy nem 80, hanem kb 50-ért lehetne venni! Így már jobban megéri a használt slicknél! Jó elgonoldás, kérdés milyen lesz a gumi!
Na ez szemétség lenne...és mi lesz a kukázott slickekkel? Nem mindenkinek telik 70-80 rongy 1 gari tappancsra...
Talán fontos lehet, hogy egygumis rendszert szeretnének bevezetni. Az, hogy ki lesz a szállító még bizonytalan, de a cél, hogy mindenki ugyanolyan gumival mennyen és azt kedvezményesen lehessen megvenni.

Várható, hogy egy, vagy két verseny nem a Hungaroringen, hanem Pannonia Ringen esetleg Balatonringen kerül megrendezésre.

Persze ezek még csak tervek
azt nem árt minél hamarabb!
Akkor ráérek intézkedni jövő év elején, Január-Február környékén? Vagy érdemes már előbb is megcsinálni a sportorvosit + a licenszet?
Április végén! Amit sejteni lehet, hogy 5 futam helyett 6 lesz, de többre most ne várj, sztem leghamarabb február-március lesz info!