Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello.valakinek valamien tapasztalata 2006 os R6-al? (utcán...pálya nemérdekel)
Én úgy emlékszem, hogy a "csiga" nevű sráchoz köthető a történet (elnézést ha tévedek). Ő indult a versenyen is R1-ben, így talán a yamahánál meg tudják mondani, hogy hol lehet elérni
Ja, hogy fizetős volt!
Kijöttek az utsó futamra 2 kamerával, hogy felveszik a futamot meg az egész hétvégét, és megvágva odaadják a felvételeket, ami kéri. Erre előre bepalizták a népet, persze azóta nem jelentkeztek. Nem hiszem, legalább is sremélem, hogy nem akarták átverni az embereket, mert az bizony csalás, hanem csak szarnak bele, de azt se toleráljuk! Minimum, hogy felhívnak, hogy bocsi késünk, és nem kus van már 3 hete! Ezzel még ha megcsinálják is csak maguk alatt vágják a fát, mert a kutya nem fog nekik többet fizetni, ha elterjed a rosszhírük! És örülhetnek, ha csak ennyi lesz belöle!
mi is ez pontosan Gyurkesz?
Azt nem hiszem, elölem nem bújnak el, megtalálom őket az tuti. De ha megvárják azt nem teszik zsebre!


Mondtam a srácnak, hogy ennyit megkockáztatok, majdnem megsértődött, de egyelőre nem értem miért
Sziasztok! Az alábbi alkatrészek olcsón eladók R6-hoz! Ugyanitt R1-hez extrák, illetve rengeteg slick és sport gumik eladók (slick 5-10-12e párban)!
Szerintem őket nem látjuk többé.
Nem tudja valaki azoknak a személyeknek az elérhetőségét, akik az R Seria kupán videóztak, és a felvételekért cserébe pénzt is szedtek be?
1.2-ért kapsz karcos idomos R46-ot '06-osat; hibátlant, karcmenteset, extrákkal tudok neked 1.45-ért, szintén R46-os '06-os! Szal most tudsz jó áron venni ujabb modellt is (upside-down villák+radiális fék stb.)!
Neked küldtem persze...bocs, nem használtam az előzmény funkciót! Segítek szivesen venni bármit onnan, be vagyok reggelve!
Ez nekem jött? Ha igen,akkor köszi,de soha életemben nem használtam,és,nem szépítem a dolgot,de analfabéta vagyok hozzá.Bár nem is próbáltam...
2005-ös R6-ra keresek fém fékcsövet.Netcímeket,árakat,és forgalmazókat aki tudna...THX
Szia!
Hát,mit mondjak,attól függ,mire szeretnéd használni!Én az előzővel is nagyon meg voltam elégedve,nálam semmi baja nem volt!Megkapta a kötelezőt,plussz simogatás,becézgetés,és meghálálta. 51.000 km-rel adtam el.Állítólag váltóhibás széria,(99-01),de tapasztalatom szerint,rendesen be kell rakni sebességbe,és nem dobja ki!(Típushiba=2-ből kidobja).Nálam nem tette,de a hiba egy 7ezerXszáz Ft-os léptetővillával orvosolható,ha jól tom.Már ideje volt cserélnem,plusz pályázás,emiatt adtam el.Kényelmes viszonylag,350 km egyseggel sem volt gáz.Szerettem...Viszont jó állapotút nem nagyon találsz,amiben kevés km van,de a km szerintem lényegtelen.Jó választás,a legszebb R6-os a világon,ezzel a színösszeállítással.1 milla körül találsz ilyeneket,amik már talán jók,de újabból is találsz már 1.2-1.3-tól.Én az újabbat venném a helyedben.A lényeg,hogy sok balesetmentes km,és sok örömöd legyen!Üdv:B
Thx,már tegnap kipróbáltam őket,de:
Nézzük a jó oldalát,mind a 4 indexem működik,vagyis ha ráraktam a két pólusra,akkor világítottak!
Nézzük a rossz oldalát!Bekötve nem működnek az indexek,valami gáz van...
Majd szerelőbácsi megoldja!
Azért THX.
ha az aksi 2 pólusára kötöd , akkor simán világít ....
arról beszélek , amit leveszel indexet ( széthúzod a csatinál ..., relé nélkül .... )

egyébként Én is cseréltem karbonkisindexre , és azt tapasztaltam , hogy a rugók elgyengülnek , és nem lesz megfelelő az érintkezés ...

van úgy hogy egyszercsak nem villog , megkopogtatom és 2 hónapig jó
Szia!
Annyit tudok segíteni, hogy bontott gyári komplett kuplungunk van hozzá (R6 03-as, 5SL), 25E forintért.
Üdv: Andi
Britton!
Látom neked volt a régi, meg a 2005-ös R6-osod is... :)
Nem tudnál egy kis összehasonlítást írni? Megköszönném, mert nem tudom érdemes-e annyival több pénzt költeni egy újabb R6-ra...?
Sziasztok!
Indexet hogy tudom leellenőrizni,hogy működik-e?Az akksi két pólusára,ha rárakom a kábeleket,az működik úgy?Vagy nagy baromságot kérdeztem?Thx!
Szasztok!Kis segítség kellene.Kuplungcserés a vas, 03-as R6-os!mit ajánlotok (gyári, utángyártott stb) ez kb mennyibe fája, és hol?előre is köszi!
De 1 hete,mikor kipróbáltam,hogy működnek e az indexek,akkor még jó volt 3,egyet visszaküldtem cserélni,most meg semmi.Lehet kiment a relé?A fa...om már ki van a mai nappal.Ez egyx igazán sz@r napKöszi a segítséget.
Kaptál az indexekhez relét? Mert általában nem működnek a gyári relével!