Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rem lesz eredménye, és tényleg köbcenti szerinti bontás lesz!
Hát nekem is nagyon tetszett, több esélyem lenne nekem is az elején kardoskodni ha a verseny több mint fele nem azzal telne el, hogy legyűrjem az előttem menő ezreseket, mire oda jutok teljesen kiveszi az erőmet. Ha saját kategóriámal kellene meccselni az biztos nem lenne ennyire kimerítő és sokkal élvezetesebb lenne! Nekem azt mondta ott egy szervező a yamahásoknál, hogy köridő szerinti szétszedést tervezne ami nagyon nem lenne jó. Ezreseket és hatszázasokat kellene külön szedni annak lenne értelme mint a DT-ben! Remélem ugy is lesz, majd sokat és sokan kell sírni a yamaha hungáriának és akkor talán...
Sokat beszélgettünk a hétvégén, hogy is lesz jövőre. Hallottam olyan híreket, hogy ketté veszik a mezőnyt, de nem köbcenti, hanem köridő alapján! Na nagyon remélem, hogy nem így lesz, mert az elég gáz, hogy ezres motorokkal kell küzdenem a saját kategóriám helyett!
Jó bizony! Én abban a hitben voltam, hogy a dobogóért küzdünk. A köridőmet kár volt megnézni, de a versenyt ennek ellenére nagyon élveztem! A legküzdelmesebb versenyem volt eddig, jobban élveztem, mint simán befutni 2.nak! Azért az se rossz! Sőt... Várom okt 19.ét, és remélem nem lesz több gondom a gumival. Sajna a verseny elején 3szor csúszott meg az eleje, ami a múltkori esés után eléggé elvette a kedvemet, ezért igyekeztem biztosan célba érni, és nem begyűjteni még egy "0"-át! De nem panaszkodom, nagyon élveztem!
Az a baj hogy Schreiber Csabi otthon feküdt betegen az ágyába egész hétvégén!
A motorja meg múlthéten kicsit amortizálódott egy villamos sín útán...
semmi komoly baja nemlett de MOST VALAKI A NEVE ALATT SZEREPELT AZ R-SZÉRIÁN!
Nem értem hogy ez hogy müködik?
Valójában nem vagyok szomorú emiatt, mert nagyon élveztem a versenyt, egy pillanatig sem éreztem, hogy túlvállaltam volna magam.
A rajtom nem volt valami jó, de utána lehetett meccselni. A vége felé egy R1 mögé kerültem, őt nem tudtam megelőzni. Még nem merek rámenni kanyarban, az egyenesebb részeknél pedig nyilván hátrányban vagyok. Csak azért sajnálom, hogy nem tudtam megelőzni, mert utána szabad volt a terep, talán tovább javíthattam volna a köridőn.
Az utolsó fordulóig még van egy-két edzési lehetőség, remélem jó idő lesz és még lehet fejlődni
Még a Hóbor Tomiról annyit, hogy ügyes nagyon, az év elején tizenakármennyiket ment most a DT edzésen karistolta a 00-át!
Jó meccs volt a végére Ha a Hóbor Tomi nem indul akkor a 3. helyért ment volna a csata, bár ezt ott bent nem tudtam csak a verseny után. Mind1, lényeg, hogy nem sérült meg senki, legalább is ugy tudom. Még egy verseny és vége a szezonnak.
Azért szép időt hasítottál te is, úgyhogy ne panaszkodj! Ott lesz az utsó verseny, lehet még pontot szerezni!
Sajnos megint nem sikerült nekem a pontszerzés, ismét 16. helyezés

Egyébként szuper hétvége volt és ismét gratulálok Cimbee-nek és kurucferi-nek az endurance szerepléshez. Abszolút 5. és 3. 600-ban!

Az R Kupával kapcsolatban: király, hogy mindenki folyamatosan fejlődik, szépen tömörül a mezőny, szerintem emiatt jövőre nagyobb csaták lesznek. Úgy láttam, hogy pl SchreiberCsabi hatalmasat fejlődött, 2:06 volt az edzésideje,ami ha jól emlékszem 6 mp-vel jobb, mint amit az előző versenyen futott. Nem láttam a versenyen, mi történt vele?

A rajt viszont kicsit neccesebb volt, mint korábban, mert az egyik srác nem tudta bevenni a kanyart, egyenesen ment tovább, mázli, hogy nem sodort el senkit. Ha nem műszaki hiba miatt volt, akkor legközelebb több odafigyeléssel PLS
R Seria Kupa 600-as ponttáblája:
Szia!
Ha nem komplett lábtartót keresel akkor nézd meg itt. http://www.r6parts.hu/index.ph...
SZiasztok! 2003-as R6-hoz keresek baloldali lábtartót! ha van írj!
Köszi
20-942-7240
És hol tudom elérni a Petit? Néztem az aprót de ami szimpatikus volt azt már eladták vagy nem adja el de azért meghirdeti....
Nagyatádit nehogy vegyél, az szar! A Dúzs Petié jó, és ha egyben veszed meg a garnitúrát ad rá kedvezményt, szerintem beszélj vele! Vagy nézz körül az apróban, hátha találsz!
aham gsxr-hez kellene. Nem tudtok pályaidomot (K6-K7) ami használt, olcsóbb és ki van vágva a lámpának? Vagy az se baj ha nincs csak 80-at nem akarok adni újért.
Jaa, hogy neked az van?! R6R-re. 06-07-es évjárat
Mire gsxr-re?
Van lámpám és benne is van a fejidomba, szépen belevágva! Ha érdekel eladó mert én nem használom közúton!
THX! Találtam 2!
Ezt érdemes végignézni. Én is találtam magamról néhány képet, és szerintem mindenki szerepel

http://xfree.hu/album_show.tvn...
Szia BerikZ!
Véletlenül nincs képed a 37-es R6-ról?
Ha van megköszöném!
Én! alig 3 óra alatt reszeltem ki kézzel, hogy minél pontosabban illeszkedjen! Jó móka, de legalább jól is néz ki! A lámpát meg Amerikából vettem potom 36eFt, és a megmaradt felét el is adtam. De lehet Zetexnek van lámpája, kérdezd meg!