Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezért is beszéltünk tegnap ugyebár jó a hajad! elestél?
na szépen összejöttetek ti is... hiába.. zsák a foltját..

LX
próbálok szocializálódni, de az Istennek nem akar menni. gyereket akarok s indiánt nevelek belőle.. ő ha akar beköltözhet a fehérek közé
Már megint mit kószálsz te a lakott területeken, buckalakó?
Friss hír:

VI. Dunlop Trophy 2009

Megvan az örömhír: 2009-ben folytatjuk a Dunlop Trophy-t. Jön a VI. Dunlop Trophy!

A valószínű kategóriák: 125 Sport, 600, 750, 1000. Az újdonság pedig: hölgy verseny! Talán nevezhetnénk Ladies Dunlop Trophy-nak is!

Ami a versenyek számát illeti, valószínű, hogy három helyszínen 7 verseny kerül a naptárba. Az új helyszínek: Balatonring, PannóniaRing. Az már biztosnak látszik, hogy mi fogjuk felavatni a Balatonringet a Magyar Grand Prix előtt!

Bővebb információval szolgálhatok a jövő pénteki nagy összeröffenésen.

Forrás: www.brorganisation.hu
Sajnos nincsen semmi, már mindent eladtunk ami volt.
egy danny a balettcipőből :o) Láttalak ám tegnapelőtt. mert Túró szeme mindent lát :o) azért ilyen nagy...
... és van még egy komplett titán MIVV Suono kipufogórendszer is erre a motorra, kb. 1000 kilométert futott!
Szia!
Megvan még, 99.900 Ft -30% lenne az ára, azaz kb. 70 ezer forint!
engem érdekelne komplett versenyidom r6r re ha még megvan
szia,nekem 2007 es r6r re kéne kormány teló.a használt mennyi lenne ha még megvan?
szia,nekem 2007 es van,ha jó rá érdekelne.árat tudsz mondani?
06-07es r6-hoz nincsenek alkatrészeid? pályaidom, csutkák, lábtartó, ilyesmi...
Sziasztok!

Nem érdekel valakit Akra rendszer carbon R6 03-05? Az ára 199e Ft
Én meg 183, és nem kicsi! Előtte 2002-esem volt, és az jóval alacsonyabb, de mégis jó volt! Ez nem fog gondot okozni!
Adj egy msn címet,mesélek róla
1 gondom van vele....nemtom mekkora a moci....en 186 magas vagyok...
Hírek az R kupán készült videó ügyében:

POSTÁZVA!
Szerintem a legtutibb gép,kicsit magasabbról indul meg mint a kategória társai,de 10e felett kárpótol mindenért,akkor kezdődik a vigyorgás a sisakban.
Na és a legszebb! !Nem egy tömegmotor,nem jön szembe veled minden kanyarban,én csak ajánlani tudom
Hello.valakinek valamien tapasztalata 2006 os R6-al? (utcán...pálya nemérdekel)
Helló!
Nézdd meg az összes matricát,hátha van rajta színszám. Ha nem találsz semmit,akkor menj be a boltba,ahol kevernek színt,ott van nekik színkártyájuk,amit hozzá tudsz nézni a mocihoz.Ha kiválasztottad,akkor meg kikeverik.Nem nehéz,bár a piros szó kb. autógyáranként min.3-4 szín.5 perc alatt megoldható!
Üdv:B
Hello.valakinek valamien tapasztalata 2006 os R6-al? (utcán...pálya nemérdekel)
Hello!
Sajnos én nem tudok Neked segíteni, viszont azt megkérdezném, hogy hol és mennyiért sikerült beszerezned az üléspúpot?! Esetleg egy képet majd dobnál róla ide? Thx
Sziasztok!
Kérlek benneteket, segítsetek nekem. Vettem egy űléspúpot a motoromra, és le szeretném festetni, de itt debrecenben senki sem tudja a motorom színét kikeverni. Egy 2002-es piros fekete R6-om van. Ha van ötletetek kérlem osszátok meg velem.
Köszi: Csaba