Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Racing vagy EVO, ovál vagy hexagonál ... az ár elfogadható
Pontosabban?
Sziasztok!

Ha valakinek kell 2004-2005-ös R6-hoz Akra rendszer, szóljon.Zsírúj, olcsó.
köszi
jelentkezni fogok, amennyiben szükségem lesz rá
Az egész ország területére küldünk utánvéttel (1.200 Ft).
Természetesen kapsz számlát is róla.
Köszi az infot, hogy tud eljutni hozzám, ha szükségem lenne rá?
Számlát tudsz adni róla?
lineáris, a használt mondjuk -25%
Annyit hagy kérdezzek még, hogy ez progesszív, vagy lineáris gátló, illetve ami használt az mennyibe fáj?
Persze, az olasz ExtremeTech Tech2-es típusát ajánlom neked, 99.900 Ft konzolokkal együtt.
Ha csak a 2008-as R6-osokat nézzük, Kovács Niki egész évben ezzel versenyzett, a SuperBike magazin csapata pedig ezzel indult a 200 mérföldes Endurance versenyen másfél hete!
Az övékét olcsóbban is oda tudjuk adni, az türkizkék színű.
Feket vagy piros színben létezik még, ebből fekete raktáron is van!
Szia!
Segítséged kérem!
2008 R6R-re kormánytelót szeretnék venni, azt írtad Ti forgalmazzátok, árat tudnál közölni?
előre is köszi.
Mind1 már tárgytalan,szereztem bontóból táblatartót és így már feltudtam rakni a gyári indexeket is, de azért köszönöm:)
Mi a gond az indexel?
Olyat tudok adni, ami nem gyári, de E jelzéssel ellátott.
Az nem jó megoldás?
Nagyon szépen köszönöm a segítséget de nemjó rá sajnos csak a 2000es jó a gépre mert a többi belevág a gumiba, megpróbáltuk:S jó lenne ami rajta van de az előző tulaj elég ocsmányul rakta fel a verseny indexeket meg a rizoma táblatartót és azért kéne a gyári. köszike még 1szer:P
nekem egy 2003-asé van meg, hibátlan, de nem tudok jó-é a tiedre. Ha gondolod megnézheted!
Sziasztok!Nincs valakinek 2000es évjáratú R6oshoz eladó GYÁRI rendszámtábla tartója? Fontos lenne:P agyári indexeket nemtom miatta felrakni és a versenyindexekkel nem ment át a műszakin rendelni meg kereskedésből nem akarok rendelni mert horror összeg:/. k41000@freemail.hu ha tud nekem valaki dobni hozzám egy ilyet.
nekem is ez van hátul ....
nagyon fa*sza...
Nekem a sport attack van hátul.szerintem kúrva jó,tapad mint a 7szentség,kicsit kopik de megbízható,sz.tem
Szia Lightjaw!
Kérdezted, hogy a Conti sportattackról tud-e valaki valamit.
nekem most az van elöl road attack pedig hátul.nagyon meg vagyok vele elégedve, ugyanis sokkal jobb a motor egyensúlya, és még ezen a nyamvadt "fehér aszfalton" is ott marad ahova teszed.én csak ajánlani tudom mindenkinek
Köszi,már ki lett mérve,a relé a hunyó.
merd le meromuszerrel kap e aramot a ventilator motorja a kattanas utan.....ha nem akkor talan a rele
Kellene nekem egy garnitúra első és egy hátsó féktárcsa 2006-os R6R-hez! Lehetőleg megfizethető áron
Üdvözlet!

Volna egy gondom:a motoromon pár napja nem kapcsol a ventillátor,csak kb 10 esetből egyszer-kétszer....mi lehet a gond?A relétől minden esetben hallok egy kattanást,gondolom ennek (is) kellene valamit csinálni...

Ötlet?
Én is inkább a kategóriákat venném külön
Akkor vagy elírták, vagy én láttam rosszul az edzéseredményeket.

Jobbulást neki!