Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A "helyzetjelző" biztiét vágta ki,mikor megnéztem,hogy működik-e az index,mert cserés volt.Nem volt bekötve mind a négy,a kábelek jól voltak kötve,bekapcs,és kész.Akkor kivágta,kicseréltem,de azóta semmi.Nem tom mi lehet.
Lehet, hogy kicsapta, nekünk múltkor az R1-nél ellég sokszor kicsapta, esetleg nem jó színeket kötöttél egymásba?
Thx,de bal oldalon van egy kis doboz,abban van 6-8 bizti.Azok közül mind jó,az ülés alatt meg kettő van,nem?Azok is jók,de az indexem nem működik... Most cserélek kisindexre,és nem működik.
Hello! A 04 R6-osnak a fejidomnál van egy takarólemez, azt leszeded és elvileg ott lesz egy kis fekete doboz, a főbiztósiték meg az ülés alatt van!
Helló!
Kis segítségre lenne szükségem.Meg tudnátok mondani,hogy a 2005-ös R6-on merre találom az index biztosítékát?Fontos lenne...Köszönöm!
Sziasztok!
Eladósorba került a versenyidomom. R46-os fényezés, matricázás, projektoros lámpa. 2005-ösre való. Esetleg plexivel és karbon dobbal. Ha valakit érdekel a dolog akkor mailezzen.
Valtemoto fék és kuplungkar eladó! Ár: 25e
Sziasztok! http://www.spcomposite.com/ . Valaki rendelt már tőlük idomokat? Milyen minőségűek?
Írnál mailban elérhetőséget?
gyurkesz@freemail.hu


Tegnap amúgy elküldtem,hátha kicserélik nekem a 05-ösbe való légszürőre.Remélem...
Üdv:B
Yamaha r6 2008-2009 Akrapovic racing-line full rendszer+power commander eladó. Vadonatúj mindakettő. Az ára;280000ft.
InkÁbb maradjon meg a jÓ viszony ...
De akkor is spóroltál 300 kemény ft-ot ,és ami még fontosabb:TETTÉL NEKEM EGY SZÍVESSÉGET! Mindketten jól járunk...
Mondj egy árat,de tartsd szemmel,hogy szegény ember vok...
hu .... majdnem elfelejtettelek ...

a gáz az , hogy ha 4essel kezdődik az ár , hogy csak postán tudod elküldeni , az meg plusz 1500.- péz minimum ...
akkor megveszem itt az üzletben ...
kösz..
12.-én túra!

Mivel az idő kedvező kilátásokkal kecsegtet, ezért bátran tervezgetjük a vasárnapi túrát! 9.30 kor gyülekező az M3 kivezetőénél lévő Schell kútnál, indulás 10kor. Az útvonal adott, tervezett megállás Gyöngyös Jet kút, Mátrában egy kis kajára vagy kávéra, Pétervására benzinkút, Balassagyarmat Orchidea cukrászda (nagyon finom sütijük van ), majd tankolás után irány haza. Ez csak terv, eltérés igény szerint lehetséges!

Üdv:
Gyurkesz
ÉnÉnÉnÉnÉnÉn
Vasárnapi R6 túrára innen valaki?
ilyen r125ből is van.Meg Haga replica is
Sportmotooor:Mé' nem megy?
Talán így:Itt van,hogy milyen kell,vagyis mi a száma HFA4610
És itt,hogy mennyibe kerül:5830 Ft.
Remélem így már menni fog.Bocs,hogy teleraktam ezzel a topicot!
A kép nem nagyon ment fel...
Na még egyszer
Aloha!Hát,sajna a blokkot nem találtam meg,de az árát tudom már!
Itt a kép,hogy milyen típusú,az ára is ott van,én is ekörül vettem.
Mondj egy árat,ami Neked is,és nekem is jó.De 4-essel kezdődjön,oks?
rendben ...
Fél éve vettem,most nem tom mennyi volt az ára,holnap megnézem,és kitalálunk valamit rá.Nem fog fájni,abban biztos lehetsz...
a szűrő ...