Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mennyibe fájna ?
Szia!
Utángyártott fékkarom van,igaz,a csomagolását kibontottam,de mocin nem volt soha.Ha gondolod,elérhetőség adatlapomon.
Üdv:B
Sziasztok, 2000 évjáratú R6 hoz keresnék alkatrészeket ( pályaidom, lábtartók, fék, kuplungkar......stb ) Minden érdekel. Elérhetőségeket pl.: email, vagy telszámot adjatok.
Előre is köszönöm

Üdv.: Szkuli
Nem kell neki levegőszűrő?Zsír új,dobozban.Megkérdeznéd?
Plusz van egy elsőfékkarom,ami utángyártott.Mindkettőt nagyon "ócccón" adom,ha valaki igényt tartana rá...
Aham havernak 2000-es mocca van
2005-ösR6-osomon volt.Üvegszálra van rárakva a karbon,és levan lakkozva
Hanyas évjárathoz és véletlen nem üvegszálas és le van festve mert jobban +nézve úgy tünik
14000-ért
Hi menyért adod?
Sziasztók van egy felesleges,R6 karbon villa boritásom
Ok, koszi. Dobtam is egy mail-t.
Dani jelenleg külföldön tartózkodik, helyette én tudok segíteni alkatrész ügyben Neked. 06-20-5-DAN-GER, vagy geri@danger.hu
Szevasz Danny!

Tudsz nekem adni msn vagy mailcimet, volna par kerdesem kipuffdobokkal kapcsolatban!

Koszi!
Az alábbi alkatrészek eladók! Ugyanitt slick és sport gumik eladók!
egyedül én leszek gixxxerrrel a többiek mind r6,meg r1 tulajok
tolna megyeiek vannak itt a fórumon? holnap megyünk motorozni ha jó idő lesz rméljük, ha van vki vagy többen is lehet hozzánk csatlakozni mi hőgyésziek vagyunk, ha van vki aki jönne az írjon ide a fórumba!
Nincs mit...ha érdekel, keress meg.Ja, meg ha 42-es lábad van akkor Dainese csizma is van új, egy Torque Out fekete....
Köszi az infót.
Racing Line, oval, carbon
windrunner@freemail.hu
Nem fog esni! Elintéztem!
Ha reggel esik akkor még meggondolom, de részemről 100-as . Matyi épp külföldön, Pistit megkérdezem
hozok! ;) Nagyon helyes, de aztán ne legyen kifogás! Matyi nem jön, vagy Pisti?
Kamerát hozol-e?
Akkor ott a helyem Papa . Este kicserélem a hátulját a motardnak, reggel 8 körül ott leszek
holnap leszel pancsin? Megyünk!