Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Beleszerettél az R1 hangjába?
Adj lsz egy elérhetőséget, odadom a srácnak és meg tudjátok beszélni.

Jövőre új géped lesz?
Nekem az van, csak azért kérdezem mert tele van extrával és egy jól felkészített pályagép!
Nincs konkrét összeg, állapotfüggő a dolog. Lehetőleg R6R-t szeretne
Mennyi pénzt szán rá?
Sziasztok!

Egy barátom gondolkodik R6 vásárláson (és R sorozat részvételen ). Úgy emlékszem, hogy Kurucz Feri és Kisbors is megválik a motortól. Érdeklődöm, hogy eladtátok-e, illetve tudtok e ajánlani valami jó állapotú használt gépet. Ha esetleg csúszott az nem kizáró ok
Sziasztok!
Van egy eladó teljesen új K&N sportlégszűrőm karbis R6-ba (Típus:YA-6099), a bolti ár fele alatt 11000Ft.
Ha valakit érdekel dobjon egy mailt a petars@freemail.hu-ra. A sajátomba vettem, de az injektorosba sajna nem jó.
Helló!
Van egy eladó Bagster Design üléshuzat 2001-es Yamaha YZR R6-ra, piros-fehér-fekete-szürke színű. Ha valakit esetleg érdekel küldjön egy üzit. Csere-bere is érdekel, illetve az ár megegyezés szerint (kb 25-30e Ft a Corsaronál).
Igen akra rendszer.

Sajna az augusztusi bukta sokba került. Bár az utolsó futamra megint becsúszott egy 2. hely, így végül összetett 3. lettem. Annak is nagyon örülök, mert eléggé felgyorsult az eleje, és még a 3. hely is fenyegetve volt.
Ha hasonló lesz a rendezés a DT-hez, akkor talán lesz futam a Pancsin is jövőre, és a 7 futam már komolyabb versenyeket engedne meg a pontversenyt illetően is. Meglátjuk.
szokásos... :) egyedül kellett volna mennem.. úgy meg húzós. jövőre ha minden OK. akkor megyek talán az összesre. neked mi lett az összesítettbe ?
de akra amit vettél nem?
Majdnem. Ugyan nem EVO, de a forgalomban kapható "EVO" rendszerrel szinte azonos. Már szükségesnek éreztem a beszerzését, bár még van hova gyorsulni nélküle is, azért ártani nem fog. Viszont az ellenfelek szinte mind rendszerrel mennek, így nélküle nehezebb felvenni a versenyt. Beszámolni a különbségről majd csak tavasszal tudok!

Aya: annyit tudni kell róla, hgy kicsit megkarcoltam a ringen. Ha aktuális lesz keress meg, és ha megvan még megbeszéljük!

Baluu: nem voltál az utsó két versenyen, ha jól emlékszem!? Miért is? Jövőre jössz?
Majd Én elviszem tavasszal ha meglesz még ...és engedsz valamennyit a feléből
beszereztél egy Evo rendszert mester?
elég brutál! De ez csak prototípus nem?

Van egy eladó végdobom 06-07 R6R-re. Akrapovich Megaphone!
lehet nagyon az ország szélén vagy.
Helló!
Köszi az infót, ,igazából az enyémmel sincs semmi baj.Most már csak azt nem értem,miért nem viszik el az enyém 40k-ért...
Üdv:B
egy-két dolgot átraknék a mocimra!
csővel 50e. a tieddel mi a baj?
Hali!
Ára?Thx
2003-5 r6-ra végdob elado hangtompitoval és összekötő csővel
2006 r6ra fégdob eladó.
csak rólad. na húzzunk innen, mielőtt az R6-osok agyonvernek!
ahhoz sincs ti dolgotok hogy miről álmodoztok...

LX
van, mert rólad beszéltünk!
mi közöm nekem ahhoz hogy ti mit csicseregtek egymással? el bizony... nem is kicsit...
hogy vagy? sehogy?

LX