Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali.Ha valaki keres alkatrészeket annak ajánlom ezt az oldalt:http://www.r6parts.hu/.Itt vannak új és bontott alkatrészek.
Sziasztok!

Azon gondolkodom, hogy meglepem magam egy versenygázzal. (Előfordul, hogy a gyári markolattal nem tudom ráhúzni a teljes fordulatot)

Mi a tapasztalat, megéri?
Milyet használtok és hol érdemes - ha érdemes - beszerezni?

Köszi
hi ...

köszönöm , eddig csak a 3. képem volt meg...
Viszont még alszom egyet az ajánlatodra , mert kicsit körbeérdeklődtem és 6-8000 forint a bontott hátsó lámpa , az alsó takaróidom meg 8000.- újonnan ...

A napokban felhívlak ...
kösz ..
Hát első körben megpróbálom digitális formában beszerezni, vagy valahonnan egy eredetit...ha nem megy megnézem hátha van valakinek R6-osa a környéken. Mert nekem BP kicsit messze van :) Ha nem találok más megoldást előre is köszönöm a segítséget! Jelentkezem ha úgy van. Köszi!
ha le tudod fénymásolni (tatni), én odaadom az enyémet, persze csak kölcsön!
Ha érdekel írj: gyurkesz@freemail.hu
Csáó! nem tudom megkptad-e az mms-t úgy hogy inkább ide is felraktam!
Sziasztok!

Én most lettem tulaja egy Yamaha R6R-nek 2007-es. Annyi a bibi hogy Amcsi verzió és ugye angol kézikönyvet kaptam hozzá. Az lenne a kérdésem, hogy netről tudok e letölteni magyar verziót? Mert Én csak más nyelveken találtam. Vagy hogyan tudnék beszerezni egy ilyet? Előre is köszi a választ.
hi ...
velem beszéltél tegnap este ....

Lesznek képek ?
hi ...
Mennyiért adnád a hátsó lámpát ?
ill a faridomot ?
Sziasztok! 2001-02-es R6-hoz van jó pár eladó dolgom! Pl: motoralkatrész szinte minden, segédváz, hátsóidom, hátsólámpa, kormánycsutkák, kezelőszervek, ülések ,tank, kábelköteg, kipufogóleömlő+dob, karbisor, hibátlan hengerfej,stb......... A részletekért ezen a számon tudsz elérni:06306217608
Az X-bike-nál helyszínen méretre vágják és fel is szerelik, sztem jó áron. (23e)
Helló! Akarok fém fékcsöveket venni a motoromra. Ebayon találtam jó sokat csak nem tudom mennyire jók. Vagy milyen márkát kell néznem? Goodridge az egyik amit néztem. ez jó?
Köszi, továbbítottam az elérhetőségeket (zetex-ét is)
De tetszik meg nincs vele semmi bajom, csak ha kérik akkor vihetik.Ha elviszik akkor biztos ezrest veszek. De az is lehet, hogy nem veszek semmit, nem tudom még.
Szevasz
Jól tudod eladom a vasat.A gyári idomok picit csúsztak,meg kifúrtam a bukógomba helyét,ennyi a baja.2003-as és 930000-at kérek érte.Ha érdekli a haverodat írjon a kisbors@freemail.hu-ra.
hogyhogy eladod? Nem tetszik már, vagy nagyobb kellene?
Kicsivel 1m felett már megkapod a 2003-ast! Amire figyelj, hogy egyben van-e. Vázon telón van-e sérülés nyom, az idom összetákolt, vagy gyári, karbantartott az kb látszik rajta, és ha vigyáztak rá tök mindegy mennyi a km, rendben lesz. Egy ismerős egy év alatt tett bele 42000km-et, és semmi gondja nem volt vele. amúgy ha a 2003-as már sok, nézd meg a 2002-est, az még karbis, elég jó, és már a ledlámpás hátul, tehát még jobban is néz ki!
Köszi! És azt megtudod még esetleg mondani h egy oylan 2001es évjáratú r6-nál esetleg mikre figyeljek oda amiknél hiba lehet?
vargaroland@mac.com
De ha nem írsz elérhetőséget, akkor nem tud megkeresni a srác
Eladók! Olcsón
Inkább az rsv4 hangjába
Ha eladom akkor igen, de még nem tudom, hogy milyen...
Én 51 ezerel adtam el,nem volt semmi baja.Szerintem nyugodtan vehetsz olyat,max az eladásnál lesz nehezebb dolgod,mikor pár év múlva el akarod adni.30-35 e km-rel nem hiszem,hogy nagy baj lehet,ha "vigyáztak" rá.(szervíz,rendesen odafigyelve).
Üdv:B
Heló mindenki!
Ha minden jol megy még most télen beakarok szereznbi egy r6-ot egyedül attol függ mikor sikerül eladni a mostani mocit.Lenne egy oylan kérdésem h használtmotor oldalakon fennlévő r6osok legnagyobb része oylan 30-35e km-el van meghírdetve mér pont mindenki akkor adja el? Érdemes még az olyanokat megvenni? VAgy mennyit bír futni egy iylen moci?
előre is köszi a válaszokat!