Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Srácok, ha vki tud friss hírt az R-széria kupa 2009-es kiírásáról, légyszi ossza már meg velem is! Ha minden jól megy, 1 R6-ossal nekivágnék az öreg fiúkat képviselve a magam szórakoztatására.... Idén mikor volt az első futam? Áprilisban?
Dobtam Neked mail-t,az adatlapodon lévő címre! Aztán,majd megegyezünk!
Köszi a segítséget!

Britton mennyiért adod a dobot?
Bridgestone Battlax BT-002 Racing Pro 180/55 R17 és Pirelli Diablo Supercorsa 180/55 R17, pályára már nem alkalmas, utcára ajánlott... 10e/db. Slickgumik párban 5-12e állapottól függően..
Yamaha R6 gyári idom 4e , Yamaha R1: LSL bukógombaszett+emelőszem+kormányvég+deknivédő, Extreme Tech2 kormánylengéscsillapító, Good Ridge fém fékcső, majdnem új fékbetétek, Termignoni kipufogó, hátsó integrált lámpa, Valtermoto rendszámtábla...
Az enyém is csörög/morog újkorától...
Hello gordy!Itt Ramirez!Szerintem a motorodban a kuplung kosár zörög.Nekem ugyan ilyen évjáratú r6-om van az enyémben is zörög kb 10000km volt benne a mikor kezdte.De mindegyik motorban zörög egy idő után.És valóban megszűnik,ha behúzod a kuplungot.
Arrow dob,ha érdekel,van eladó occón. Kép az adatlapomon!Meg elérhetőség is,ha nem itt akarod megbeszélni!
Üdv:B
Hello!

Lenne egy kis problémám a 2003-as r6omban csörög, kotyog valami, ha behúzom a kuplungot akkro pedig nem.
Tudnátok segíteni hogy ez mi lehet? kuplungkorsár esetleg? vagy a váltó?


Eladó sportdob van valakinek?


Köszi a segítsége!
Uhh,az rossz,nagyon sajnálom....,tényleg,mi történt?
Mi történt? Én fél órája jöttem haza csajomtól :) Persze mocival Igaz csak 7 km
Mortii,NE probállgasd,én most szervizeltetem,millió fölött lesz......
Üdv!Király volt ma a hideg aszfalt,gázra nem is jött fel kerékre,hanem csak forgott el állandóan a hátulja még kettőben is,ugyanúgy mint a nagyoknál:)
Ha vki R6R-t szeretne, van 1 eladó fekete-szürke, 2007-es 4600 km-el, Olasz papíros, mindkét oldalán karcos eladó! Kérésre küldök képeket! Több infó: 70/949-4341, vagy akirayanagawa@freemail.hu !
Adódott egy Akra full rendszer zsír új eladó! Ismerős szolt, SOS kellene neki 240.000Ft!
Az új ára kb 360eFt lenne! dobozban!
gyurkesz@freemail.hu
Lehet inkább R1 blokkot kellene beletennünk
És számolj be!
Köszi, hívom a srácot.
www.arata.hu ott keresd Bájót, ő hoz neked franó gyorsgázt!
Sziasztok!

Valakit nem érdekel egy komlett Akra rendszer karbon véggel R6-ra (03-05)? Az ára: 200.000Ft
Én ezt találtam - illetve még egy japánt, de azt csak amerikai forgalmazónál láttam és nem válaszolt a kérdéseimre -

http://www.carpimoto.it/conten...
Még nem, de tavasszal kipróbálom.
Te használsz ilyet?
Hi. RMC-nél lehet kapni. Csak a húzó bowdent tudod bekötni, a másikat kiszereled. Egy gyújtás/indító kapcsolóra is szükséged lehet (pl: Ducati 748-asé vagy hasonló), mert a gyári mellett nem fér el a gyorsgáz.
Np szárnyas
..esetleg előkerülhetnél..

(P.S.: bocs az off-ért, hangvillások.. )