Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

itt valahol megtalálsz ...
persze majd ha aktuális lesz , akkor írok róla több mindent , meg küldök komolyabb képeket , ha tényleg érdekel ...
üdv...
devan devan
most raktam fel
Még az az évjárat is érdekel!
De ez csak a héten, vagy a jövőhéten derül ki, kapok-e egy kis pénzt a banktól.Ha a lóvé a kezemben, akkor tudok bármerre is menni nézelődni!
Addíg marad a neten való keresés!

Amúgy piros vagy kék a paripa, mert képet nem láttam róla fenn nálad!
Lehet hogy eladom az enyém ....
igaz hogy 99-es de nagyon jó ...
Sziasztok
Motorvásárlás előtt állok!
Gondolkodom egy 2002 es 600 gixeren és egy 2000-2001 es yamaha R6-oson.
Ha van tapasztalatotok, a két motorrol, légyszíves írjátok meg nekem.
Bármi érdekel, nem csak a jó, hanem a rossz is!
előre is köszi
hali mindenkinek nem tudja valaki hol lehetne gyorsan és persze olcsón indító relét szerezni
2000 r6 hoz?
köszi
Megpróbálom újra a linket: http://www.kepesmotor.hu/idom/...

E-mail címem: fgytoth@freestart.hu
Szia!

Első lámpával együtt ( Tankidom, hasidom, fejidom, faridom ) 70 000 Ft.
Új 10 percre volt motoron. Csak még mielőtt rákerülhetett volna összetört a paripa.

Ha érdekel 20/9721875 hívj.

Üdv
Dennis
Oké. Erre iszunk 1 sört ja meg arra
Szállást sajna nem tudok, de ha jöttök nem lesz nehéz megismerni minket, gyertek oda!
Okok szólok! Sztem valószínűleg menni fog. Amúgy meg vannak gumik, de csak párban: Michelin Pilot Power 25e, Michelin Pilot Race 25, Pirelli Dragon supercorsa 20e. legrosszabb gumi is kb. 60%-os.
Én 6e -re gondoltam.
Szia!
Én megyek, de a családdal! Már péntekre gondoltuk az indulást. Ha tudtok valami jó szállást (lehetőleg gyerekbarát és olcsó, 2 felnőtt + 2 gyerek), akkor szóljatok! Köszi!
Szólj apudnak, hogy 8.-án várom a ringen! Ja, és 9-10 ott leszünk a verdanapokon, ha van kedvetek nézzetek el Siófokra. Info itt:
verdanapok.hu
Szia! Mennyit kóstálna az idomszett?
Szia! Dobj egy e-mail elérhetőséget! Amúgy a link amit írtál nem ok!
a hasidom lehet érdekelne
mipénz?
de ez csak egy tankborítás, ne rendes tank.
Sajnos nincs
tanksapkád nincs véletlenűl hozzá?
Yamaha R6 idomok eladók: Pályaidom: tankidom, hasidom. Gyári idomok: bal oladli hasidom - karcos, de nem tört. bal oldali felső idom - karcmentes. bal oldali alsó idom - sérült.
Hali!
Tud valaki 2003-as R6-ra sérűlt üléseket?
(az a lényeg olcsó legyen) :)
8.-án nem jössz a Hringre?
Szia! Nekem van gyári idomok is (2 baloldalidom; egyik sérült-de javítható, a másik sérüésmentes és egy alsó idom - karcos), és pályaidom (alsó és tank idom).