Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Lámpa: 40000,-
Piros fejidom: 35000,-
Kék fejidom: 40000,-
Első sárvédő: 15000,-
Rendsz. tartó: 15000,-
Index: 4000,-/db
Ha több mindent vásárolsz, alkuképesek vagyunk.

Üdv: Andi
Szia!
Légy szíves számokat is írni mellé.
Valaki meg tudna nekem adni valami szervezőféleség e-mail címét aki jártas a Yamaha R széria kupában? Lenne pár kérdésem, főleg a kupa jövőjével kapcsolatban.
Köszi előre is!
Bocs, a rendszámtartó és az index lemaradt
A bal lámpán van épp egy minimális sérüléske.
Ha valakit érdekelne utcára vágott slick nekem van 2 pár eladó! Első Dunlop Slick hátsó Bridgestone slick, 120/70 és 180/64 ill 190/64. Pályára már nem ajánlom, utcára tökéletes. Ár páronként 10eFt, együtt 18eFt! Ezen kívűl pályára jó két első Dunlop slick is van, 8e/ db, 2mm körüliek, hibátlanok. Egyik vágott, másik nem. Ha valakit érdekel szóljon!
gyurkesz@freemail.hu
Szia Mortii!
Erre a címre küldheted, de előtte a cikkszámát (6SL-Y2881-10) nézd meg légy szíves hogy biztosan jó legyen.
Előre is köszönöm: Baji Imre 5630 Békés Nyíl u. 18.
sziasztok ...
van valakinek tapasztalata elöl 15-ös , hátul 52-es lánckerék összeállítással ?
Ok,itt a számom:06703739343,vagy ird meg,hová küldjem!
Szia Mortii!
10e + posta költség.
Szia ermi!

Árulok egy két alkatrészt. Ha valami érdekes lehet ezek közül, írj egy mailt: fgytoth@freestart.hu

http://www.kepesmotor.hu/idom/...
Hali!

Plexim van,1 évet volt a motoron.mennyit adnál érte?
lefotózni nem tudom sajnos,de nincs baja.
Sziasztok!
2003-05 -ös R6-hoz keresek plexit, törött első lámpát aminek a bal oldala nem sérült, valamint fejidomot, első sárvédőt aminek a bal oldala ép. Keresek még gyári indexeket, gyári rendszámtartó műanyagot. Akinek van valami
ezek közül eladó az legyen szíves küldjön egy képet róla és az árát is írja meg. kapitany69@feemail.hu
Előre is köszönöm.
annyira melegszik,hogy éget a lábtartó,yamahás "betegség",úgy van kialakítva az idom hogy terelje a motorra a friss levegőt
Elhiheted, hogy már alig várom....! Rajta vagyok a projekten erősen! Most épp lemaradtam valszeg 1 '04-es csúszássérültről...560 pézé...Olaszból....
Az jó lenne. Most is utóbbi pályanapokra egyedül mentem fel.. nagyon húzós úgy (legalábbis nekem)
Sokba van ez a hobbi aza baj
Szia!
R6 2000-es indítórelé nálunk 5000,- Ft.
www.sugomotor.hu
Üdv: Andi
Úgy van! Igen úgy néz ki, ez lenne az ideális számomra, több szempontból is! Ha a költségvetés engedi, elindulnék az R-szériában is (sereghajtóként )! Mehetnénk föl mindíg 1ütt!
Végre lesz MOTOROD megint
Csak pályázni akarsz?
Normális.
Hi! Az lenne a kérdésem, hogy 03-04-es R6, kinek mennyire melegszik lassú tempónál? Nekem hip-hop fent van 100 fokon a víz, és csak akkor kapcsol be a ventillátor.. ez normális?
Elvitték a Hondát! Ismerted a srácot?
Csak nem . Szerény e-mail cím ...
Enyhén sérült, akár hiányos idomzatú, vagy akár érvényes forgalmival nem rendelkező, de forgalomba helyezhető, tiszta eredetű R6-ot vagy R6R-t keresek saját részre, pályamotornak. Szerkezetileg, műszakilag kifogástalan legyen! KP-vel fizetek! ha tud vki ilyet, please jelezze! E-mail: akirayanagawa@freemail.hu, mobil: 70/949-4341. Köszi...
rendben van, kereslek majd!