Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Vettem gummát, plexiért most megyek, mert előző versenyen kicsit darabokra hullott:-)))
Aztán elkezdem átépíteni
Holnap találkozunk
Sziasztok!

Megtene nekem valaki hogy lemerne a R6 RJ11 2007 hatso labtarto konzol hosszat. Nem untatnak senkit ilyenel, de nincs lehetosegem ra. Pleeease.
Elore is koszi!
Én használtan vettem a gyári yamaha bukógombát, ami elég jónak tűnik. Nem kell fúrni az idomot és masszív a konzol is. Eddig nem próbáltam, de nem is szeretném Az újonnan kb 40-50 pénz lehet.

Szerintem érdemes olyasmi kialakítást nézni mint a gyári, pl: http://www.gsg-mototechnik.de Mondjuk ez is EUR 120
passz
nemtudom
próba cseresznye :-)
Hi
Nekem 2008 as yamaha van arra is jó ez a boritás?
hát mondjuk bent a yamahánál
2006-2007 R6-ra való tankborítás
Sziasztok.
Ma hoztam haza az új Yamaha R6 om-at. Tudna nekem valaki segiteni abban hogy Bukógombát pesten hól tudnék venni rá? KB. mennyibe kerülne rá? Köszönet a segítségért!
Gratula
Halleluja! Előszőr!
Ha van itt valaki akinek 2005-ös R6-on konzolos bukógomba van az legyen már kedves megmondani hol vette és mennyiért (nem LSL azt én is ismerem)
Köszike.
Megyek má pénteken. Aha le vannak kötözve.
ja még annyi, hogy neked átvannak fúrva és le vannak kötözve a csavarjaid(pl: olajbetöltő)
huu köszi. már intézkedtem is. Nem tudom én erről mért nem kaptam semmit..
a listán se voltm rajta.. az is érdekes.. pénteken jöttk már le?
Elküldtem neked is.
Miről van szó srácok? (r szériással kapcsolatban)
Nem kell mert meg van az emailed El is küldtem.
Mond az emailed, elküldöm amit nekem küldtek abban benne van a regisztrációs lap és minden tudnivaló.
Gyurkesz.
Mi lenne ez az e-mail pontosan mert én is pont újonan jelentkező lennék?
Mert nem év elején regisztráltam be hanem most szeretnék.
Az adataim elküldtem kereskedőn keresztül, de még nem jelzeztek vissza.
Segítsetek légyszi ha tudtok mert én is nagyon szeretnék versenyezni.
Rendben. Elküldöm
Ahogy kivettem ez nem regisztráció akar lenni, hanem csak egy pontosítás azért, hogy az újjonnan jelentkezők is indulási lehetőséghez jussanak, ha valaki most mégsem tudna indulni! Biztos ami biztos azért küld el!
De hát mi már egyszer regisztráltunk a yamahánál, minek ujra? Elég BRO-nál szerintem...nem?
De akkor ezek szerint küld el Szilárdnak is, nehogy "leírjanak"!
Rendben. Én már leadtam a nevezést Rezsőnél de azért rákérdezek mert könnyen elkallódik ott a papír
Köszi megkaptam!
Holnap intézem is!