Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hmm.
Ezt is gyártják valahol ugyanúgy cnc gépen marják mint ahogy én csináltatnám, szóval az nem sufnitunig szerintem ha ugyanazzal a gyártástechnológiával készülne.
A fejet meg esztergálják ertalonból, vagy aluminiumból.
Na mind1, ha nincs rajz akkor majd megtervezem magamnak, csak ezt az időt akartam volna megspórolni.
Közúti járműgépészként szerintem sikerülni fog megtervezni és legyártatni ezt a darab alut 2 db menettel.
Ui: De azt nem mondtad neked mid van eladód?
Hát nem tudom, de otthon egy ilyet összesufnituningolni. Szerintem gáz.
A jó ár nekem 5-8.000 ft
Gondolom tudod miről van szó, de a félreértések elkerülése végett a képen látszik a konzol.
Mert én nem szeretném kifúrni a gyári idomot, azért szeretnék ilyen konzolt.
Mi a jó ár
Sziasztok.
2005-ös R6 hoz kellene nekem bukógomba konzol rajz, ha esetleg valaki le tudná rajzolni az jó lenne, vagy ha jó áron tud valaki az is érdekelne, vagy a hely ahol lehet venni. (de nem 15 ezerért)
Előre is köszi
Köszi, csak rengeteg féle van +rengeteg felhasználó, több hozzá szóló, több tapasztalat!Elöször kérdez, oszt meg nézzük pénztárcát .
Én nem vagyok márkához kötött. A mai csizmák szinte bmelyike jó védelmet nyújt sztem, de persze nem véletlen, hogy vannak olcsóbbak és drágábbak. érdemes lenne megnézned pár forgalmazót, és ami neked és a zsebednek szimpatikus, azt választod. Amúgy valszeg mindenki azt tudja ajánlani, amit vett, mivel nem hiszem, hogy sokan teszteltek volna több márkát is.
Szóval nem úszod meg a mászkálást, de legalább nagyobb rálátásod lesz a dolgokra.
Rem valamennyit ezzel is segítettem!
Sziasztok
Segíthetnétek milyen csizmát vegyek ami véd is rendesen mert most már féltem a bokámat is /márka + hol/ ja meg gerinc védőt.
köszi előre is
Ha csak azon múlna! Még alakulhat!
Köszi. Fent jobban szeretek lenni Hát gyere, írok igazolást
Nyitva volt a fenti rész! De túl sok hely azért nem volt! A büfé felöli oldal az építkezés miatt még le volt zárva! Bakker de jó lenne menni!
Gyurkesz, a fenti vagy a lenti parkolóba voltatok? A fentit jobban bírom
Na gratula! Húzni fogom
Na sajna ez még nem jött össze, de a 02-ők stabilak lettek!
Zoli meg beleszaladt a 03 elejébe! Szóval gyerünk belehúzni!Sztem lesznek ott jó kis csaták!
Nem voltam mert 16.-a volt tervbe, remélem jó idő lesz most is és nem lesz tömeg.... Mit jelent az, hogy eredményes? Azt ne mond, hogy 01 Hát remélem nem szöktök el az elején
Úgy legyen!
Nem voltál a 10.-ei napon. Ugyan bazi meleg volt, de eredményes is!
Nekem 16 tuti nem jó, úgyhogy legközelebb a versenyen találkozunk. Aztán mecselhetünk!
Szia Mortii!

A conti gumik milyenek és menyit birnak?
Akkor tuti..
Nem lesz eső...

Remélem összefutunk!
Gratulálok!
Annyi induló közül ez jó eredmény!
Skype Elküldöm E-mail-be
Ez az első verseny nevezése még akkor küldték ezt az emailt, szóval nem tudom a mostanira mennyien neveznek, én már leadtam a nevezés.Vannak nálam azért gyorsabbak de ha tudok segítek.Küld el a skape-odat.A verseny az jól sikerült csak a rajt nem, mivel első verseny első rajtja volt nem igazán tudtam mit kezdeni a tömeggel az 1-es kanyarban, sokan bejöttek elém és igy hajnaom kellett, hogy minél jobb helyen végezhesek végül 5. lettem 600-ba. Most már azért jobban fogok figyelni az elején és megpróbálom nem elengedni Gyurkeszékat
Köszi szépen!
Megkaptam az e-mailt.
A nevezési listába láttam, a neved, gondolom indultál is, érdeklődnék hogy sikerült?
Meg az idődből látom, hogy azért van már fogalmad a motorozásról!
Ha lehetne kikérném a tanácsod 1-2 dologba esetleg ha gondolod, beszélhetnénk MSN-en vagy skpe-on.
Lemaradt de elküldtem emailbe.
Stock szabályzat van érvénybe annyi a különbbség, hogy lehet használni slick gumit Ebben van néhány apróság, gondolom ami szerintük lényeges.