Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hi ...nekem 99-es R6-osom van
Légyszi dobj egy képet meg egy árat az emilemre (aya@index.hu)
Postán is elküldöd ?
De a régebbi verzió,nem az r6r
R6-ra
Hali!nekem van egy eladó faridomom full új állapotban még a lyukak sincsenek kifúrva,csak a helyük van meg,ha gondolod írj megegyezünk vagy hívj 06205276126
Orulok hogy tetszik! Csak aztan ki ne hozza beloled a Mr Hyde-ot...

neha jo hallani az embernek, hogy mi van alatta, csak hogy tudja...
Szia
Köszönöm a válaszokat.
Tudnál nekem tippet adni hogy hova vigyem megcsináltatni?
(Pesten lakom) szerinted a szalonba vigyem a mocit vagy máshova is vihetem?
KÖSZÖNÖM A VÁLASZT ELŐRE IS!
Jó moci, sziiip moci ez !
danonrudi,ha jól látom akkor a dekli,nekem is javították nemrég(ezt is többek közt )
Nekem lefújták,nem lett szemcsés de nem is matt csak ha leveszik akkor ugyanazt a tömítést már nem lehet visszarakni bele.
De az kb 2-3 ezer forint.
Gondoltam akkor már dobok egy képet elöről is a bringáról!
Bocs de nem bírtam ki... ...végül is itt mindenki szereti az R6-ot!
Helló dnor! Nem bírtam ki feldobtam a kiput. Nagyon állat. Nem sok a hangja, hanem PONT JÓ!
Most már tudom, hogy ez hiányzott a motorozási élményemből!
Ez a jó hang. (És B. nőm is így van vele).
Mailen küldök képet a fül témáról. hazáig megálmodtam.
Köszi Helló! Majd beszélünk...
Ezzel az a gát, hogy szerintem tökéletesre nem lehet megcsinálni. Ez porfestett cucc, ráadásul vannak benne "szemcsék is" ezért nem matt fekete. Nem tudok ilyen festékről.. de ha tévedek javítsatok ki!
Vagy cseréltesd ki tuti lehet venni már bontókba is vagy kereskedőnél. vagy karbon borítással tüntesd el:)
Sziasztok
Tudna nekem valaki segíteni?
Ma délután eldőlt a mocim és ime az eredménye.
A kérdésem az lenne hogy tudnám a kijavitani a sérülést?
Előre is köszönet a válaszért!
Nem voltam, mert nincs mivel. Öcsém odaadta volna a gsr-t, de abban meg most lett meg az 1000 km és így nem volt alkalmas a mai nap. De jövő héten vasárnap megyünk Poprádra, ha minden jól megy.
OK holnap de/reggel hívlak.
szia , a Westel 33 nullaharom 215 -on elersz
Ha dobsz egy telcsiszámot mailben, vagy itt, holnap ha jó idő van legurulhatok aztán meglesem...
Ok, ertem, nem akarom en radtukmalni, ha esetleg meg akarod nezni / hallgatni, meg tudod tenni ha eljossz, a Velencei tonal lakom, Gardonyban.

udv,
N.
Nagyon brutál hangot nem szeretnék, utálom ha mindenki azt hallgatja, hogy elmegyek-megjövök (pl: itthon, szomszédok, stb).
Amúgy hova le?
Szia,

sajnos nincs 2007-es R6-om a garazsban, igy nem tudom felprobalni , de ha lejossz vele, meg tudjuk nezni, passzol-e, es tetszik-e a hangja.
Teljesen nyitott, ugyhogy brutal hangja lesz tole... nekem anno a ZX-7R-en volt hasonlo (csak az Arrow volt), hat elmeny volt vele motorozni..!
Voltál végül? Csináltam más programot erre egész nap sütött a nap. NO COMMENT...
Engem lehet, hogy érdekelne. Nagyon brutál hangja van, vagy csak dögösebb mint a gyári?
Nekem 2007-es van elvileg erre is jó?
Dobj egy mailt és telcsin beszélünk.
Üdv
Sziasztok,

az alabbi 2 dob elado
- egy BOS sportdob, a palastja lett cserelve savallora, mert karcos / nyomott volt (35E)
- es egy 0km-es gyari dob, meg foliazva (25E)

alapvetoen 2003-2005 R6-hoz:
Engem érdekelne az egyik faridom....
időjárásAhogy nézegetem így reggel óta nagyon úgy tűnik, hogy délkelet felé elhúz az eső....az időkép szerint legalább is.
Én elnézve a felhőzetet nem megyek.... de majd legközelebb!