Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kösz , de azóta már vettem ....
Szia!

Ehhez a típushoz árulok egy komplett szettet (Az enyém is R46, így biztos, hogy minden stimmel).

http://www.kepesmotor.hu/idom/...

AQ képen nincs rajta a faridom, de azt is tudok adni (+ 10e pénz, színben egyezik a többivel)
Szia Aya!

Sorry, hogy csak most válaszolok.
Nem tudom odaadni egyiket sem, mert ARC111-el úgy egyeztem meg, hogy az árban mindkettő benne van.

Egy kis érdekesség:
Szia!

Van egy R6 pályidom szettem első lámpával együtt szállítva ha érdekel. Még csak egyszer volt motoron 10 percre hogy stimmelnek-e a méretek. Ami különlegesség hogy Airbrush fényezés van rajta. Írj ha érdekel.

Üdv
Dennis
Sziasztok! 2005- ös R6-ra keresek pályaidomot! Új- használt- gyári idom, (akár sérültek is) érdekel! Üdv!
Gyurkesz, gyorsand add meg a számod! van egy kis meglepim
vagy küldd el mailba!
Sajna egyenlőre nem fér bele, de azért fejben tartom! Köszi!
Szia!

Mi van veled? Se emailba se telón nem érlek utol. Haragszol?
Biztos jó, de mi van akkor ha teljesen más stílusban motoroztok és más a súlyotok....stb
R6 ilyen, hozzá kell szokni vagy venni kell rá kormánygátlót. Pályán még jobban fogja csinálni...
Ja értem.
Én e szerint állítottam be a Rugókeménységet és a csillapításokat a telokon.
link
De itt biztos sokan profibbak nálam.
Tudom a cikk nem tökéletes a mocidhoz, az enyém sem ez az évjárat de az elv ugyanaz.
Üdv
csak 1 rövid kérdés. Kormányszitálás nektek szokott lenni kigyorsításkor? 2007es r6ról van szó. vagy csak az én motorommal nincs valami rendben?
Az más kérdés,hogy honnan
Képeim közt a saját motorom van!
A képeid között nem Mitogeri motorja van?
Eladó R6-ra Új pályafaridom(még a lyukak sincsenek kifúrva) Ára 8.000 Ft Akit érdekel írjon
Színkeverésről még nem hallotak?
Nekem a kereskedésben csinálták,a többi fényezéssel együtt,mondjuk nem tudom kivel állnak szerződésben,de 3 hét volt
Az volt a vaker,hogy nem találtak ilyen kék festéket,hozatni kellett
Ment a mail...
azt hogy szemcsécs azt arra értettem, hogy olyan a festék mint a metálnál.. azis ugye "szemcsés"
És olyanra tudták fújni mint a többi gyári?
ha megkapom a mélt , akkor még ma válaszolok ...
Jah és akkor este tudok küldeni neked fotokat és ha tudsz ,még válaszolhatnál ma rá,és akkor küldeném is másnap
Hali!persze arra tökéletes akkor,postán is küldöm ha kell!