Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát ha az idő nem változik mi se megyünk! Akkor viszont eltoljuk 1 vagy 2 héttel késöbbre! Talán akkor már te is tudsz jönni!
Amúgy nem sok, várom h újra pályára jussak, na meg alakítani kellene a mocin még, mert nem teljesen ok! KB ennyi! Viszont vmikor rendeznénk egy talit. Hétvége lenne, eljönnétek? Ja, meg úgy néz ki megyünk aug 9-10 Verdanapokra klub szinten. Info: verdanapok.hu
Ha érdekel nézz fel az r6klubra, ott van több info
A Yamalube-ot a Motul gyártja . ű
Mi a helyzet Senior? Hétvégén nem tudok menni, szombaton munka
Ha nagyon érdekel titeket ez az olaj téma, nézzétek meg ezt itt!
Akkor következőre kipróbálom ezt a Hondás olajat!
A váltóolaj nem külün van a Bringámban?
A szombati túra még áll, az időjárás azért közbeszólhat! Még figyeljük az előrejelzéseket, és ha nem mond tutira esőt valszeg megyünk is! De pétek este itt megírom a tutit!

Amit a túráról tudni kell:

A tervezett útvonal:
BP-Gyöngyös-Mátra-Egerbatka-Pétervására-
Sa
lgótarján-Balassagyarmat-Vác-Bp!

Nemrég végigmentem az útvonalon, és nagyon kellemes motoros élményt nyújtott. Rengeteg kanyar, nagyon kevés rázós szakasz, és rendkívűl változatos útvonal 350 km-en keresztül! Minimális autópályázással!(Budapestről értem!)
Találkozó M3 kivezető szaksz shell kút 9.30-tól.
Indulás pontosan 10.00, addigra mindenki tankoljon és egyebek. Gyöngyösig autópályán megyünk!
Gyöngyösön mielött felkanyarodnánk a Mátra felé jobbra van egy JET(asszem) kút, ott még megállunk, tehát ott is lehet csatlakozni kbn 10.30-10.45 között!

Mindenkit szívesen látunk!
R6 Klub
szevasztok, van egy pár 5SL kódú R6-os első villám (feket alsó szár, 2003-tól) a felső állítócsavaron egy nagyon pici esztétikai sérüléssel, használhatóságot nem befolyásolja.

85 ezer pénzt gondoltam érte kérni.

A villa sérülésmentes, nem hajlott, nem karcos. Átépítéshez vettem, de nem lehet beszerelni oda, ahova szántam. ezért kellett vennem egy másik motort és így fölöslegesen áll benne a pénzem. Ha nektek vagy ismerősötöknek kell jelezzétek pls. 30/677-9048, a cucc Vácon van.

Üdv,
Bagoly
castroltól csörög a blokk és csattog a váltó...szerintem felejtsd el a castrolt..
Hi.
Bocs,de most van csak időm. Nem tudtam beszélni apósjelölttel,majd jelentkezem.Sorry
Remélem nem lesz sz@r az idő szombaton mert csatlakoznék egy laza gurulásra. Nézegettem az előrejelzéseket....
Ahogy nézem az olajshop-lapját, minden márka szóba kerülhet: Castrol, Mobil, Liqui Moly, Repsol..?
Minél többet nézem annál jobban megőrülök, próbálom a sok általam értelmezhető ill. értelmezhetetlen adatot megfejteni... .. amik általában máshogy vannak megadva nehogy össze lehessen hasonlítani őket, de ami sikerül ott sokszor azért hasonlóak... én eddig castrol-t használtam, nem volt vele semmi!? bár csak 7000km van a bringában tehát tulajdonképpen 1x cserélték. Ez alatt nem hiszem, hogy bármit utcán le lehetett volna vonni. mármint következtetést. Kövezzettek meg de lehet hogy tökmindegy mit öntök bele? Ki mire esküszik. Olyan mint a sör, isszuk és mindegyiktől bebaszunk... Üdv
Repsol Moto racing 10w-50
10.800 Ft / 4 liter
www.olajshop.hu
Ez az olajkérdés engem is izgat. Én csak utcán használom. azt mondjátok gagyi a castrol olaj (10W/50 4T /régen: R4 superbike, most: power 1 racing 4T cc:3-4e Ft/L /2006-os R6).
Akkor ki mit ajánl, mennyiért és hol vegyem? Mindenki javaslatát szívesen veszem. Előre is köszi a válaszokat. Üdv Ricsi
De ahogy olvasom ezt inkább autókba rakják, az nemgond? Nemigazán értek a 4t olajokhoz. Egész eddig csak 2t-vel foglalatoskodtam
Ha neked jó, biztos nekemis is Érdekelne a dolog!
Én most Q8-at használok, van kapcsolat ha érdekel szólj! Még sokat nem mentem vele, sok tapasztalatom még nincs! Panaszom sincs!
Castrolt semmiképpen, ennyi biztos!
Sziasztok!
Bekerült a garázsba egy R6 2007es. Azt szeretném kérdezni hogy olajat ti milyet raktok bele? Pályán lesz csak használva 95%. Németből van a motor. Nemtudom mi mikor eltt benne cserélve utoljára. 6000km van benne. Én azért kicserélném az alapdolgokat. Olaj, olajszűrő, légszűrő. Szóval ki mit ajánl?
Ide is írok R6-os az idom..
Mondj egyet,amitől én sem leszek rosszul.
De ha lehet,baráti legyen. Az új farokidom 9 e.
Üdv:B
Mondj egy árat ami neked mondjuk baráti,de azért kapjak levegőt
Szia!
Érdekelne... Mi az a baráti ár?
hali!Van egy eladó pályaidomom számotokra,csak faridom,de új,még a lyukak sincsenek kifúrva csak a helyük van meg,Baráti áron..Akit érdekel írjon:)
biztos vagyok benne, hogy át lehet kapcsolni, mert az egység szerintem ugyanaz. valószínűleg csak programozás kérdése, hogyan osztja le az impulzusokat. jó lenne, de azért elvagyok nélküle, csak a szervizkönyvben olvastam mondom kipróbálom, de nem müködött ahogyan ott le volt írva
azért ha vki tudja mondja el
Csak az Angol piacra szánt gépeken van olyan kilóméteróra ami mph-t is mér,ha jól tudom.
Meg esetleg nyugatabbra
ja úgy az időt lehet beállítani gyujtáson volt és olyant is próbáltam h nyomtam a gombot és úgy adtam rá a gyujtást... persze lehet h nem is lehet igy átkapcsolni csak valami kütyüvel...